Genio wrócił!!!!!!!!!

11.04.2018 12:37
IP: 31.41.28.162
66 wypowiedzi
Witam Was bardzo serdecznie drodzy forumowicze. Otóż mam dla Was do przekazania nie miłą informację- Otóż Eugeniusz Kaczyński, pod pseudonimem Kaczyński wrócił na forum. Teraz występuje pod nickiem KaczyńskiII. Zatem moja radość i Wasza nie trwała długo. Adminie, on się uchyla od bana!! Trzeba jeszcze raz zbanować jego konto!!!!

11.04.2018 14:23
IP: 89.161.86.10
15 wypowiedzi
Z szacunkiem do dyskutanta globox.

W dniu 5.04. Pan w swoim temacie czterokrotnie mnie obraził, Po interwncji admin usunął te obrazliwe wypowiedzi i zamknął moje konto.

A zastanowił sie Pan dlaczego nie zamknął konta Pana,lutka/xyz.Ja na pewno obrazliwych słów nie bede od tego momentu używał,prosze od poczatku przeanalizowac,ze one były odpowiedzia na obrażliwe wypowiedzi kierowane do mnie jako osoby rozpoznawalnej, ja kierowałem do osoby anonimowej,tak ze nikt z pozostałych nie wiedział kogo nazwałem ,,baranem'' Do mnie piszecie kaczor,ja pisze baran wiec na ile to jest obrazliwe ?Czy ja Pana globexa kiedyś obraziłem ?Nie.A Pan zakłada temat rozpoczynajac wulgarizmami.
Ja Waszej grupie politycznej jestem przeszkodą,bo ja nie zwalczam burmistrza,a pokazuje
naga prawde jak jest w starostwie.Ja
Pana nie obrazam,a Pan mnie olewa pomyjami.Ile było złośliwosci o F. J. Pozostaje mi tylko załozyc konkurencyjne forum,skoro tak mam byc wybiórczo potraktowany.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich tych którzy czuja sie obrazeni, jak założe nowe zambrowskie forum bede traktował wszystkich jednakowo,nie bedzie wulgaryzmów,ani obrażania.Od dzis oczekuję na bezpośrednią rozmowę z
adminem dlaczego nie zbanował Pana globexa oraz towarzysza xyz/lutek za obrazliwe słowa.
Każdy z nas ma swoje racje,a jak sa rozbieżności,nieporozumienia to mamy teraz niezalezne sprawiedliwe sądy.
11.04.2018 15:01
IP: 91.219.237.244
399 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "KaczynskiII" z dnia "11.04.2018

W dniu 5.04. Pan w swoim temacie czterokrotnie mnie obraził, Po interwncji admin usunął te obrazliwe wypowiedzi i zamknął moje konto.

A zastanowił sie Pan dlaczego nie zamknął konta Pana,lutka/xyz.Ja na pewno obrazliwych słów nie bede od tego momentu używał,prosze od poczatku przeanalizowac,ze one były odpowiedzia na obrażliwe wypowiedzi kierowane do mnie jako osoby rozpoznawalnej, ja kierowałem do osoby anonimowej,tak ze nikt z pozostałych nie wiedział kogo nazwałem ,,baranem'' Do mnie piszecie kaczor,ja pisze baran wiec na ile to jest obrazliwe ?Czy ja Pana globexa kiedyś obraziłem ?Nie.A Pan zakłada temat rozpoczynajac wulgarizmami.
Ja Waszej grupie politycznej jestem przeszkodą,bo ja nie zwalczam burmistrza,a pokazuje
Pana nie obrazam,a Pan mnie olewa pomyjami.Ile było złośliwosci o F. J. Pozostaje mi tylko załozyc konkurencyjne forum,skoro tak mam byc wybiórczo potraktowany.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich tych którzy czuja sie obrazeni, jak założe nowe zambrowskie forum bede traktował wszystkich jednakowo,nie bedzie wulgaryzmów,ani obrażania.Od dzis oczekuję na bezpośrednią rozmowę z
adminem dlaczego nie zbanował Pana globexa oraz towarzysza xyz/lutek za obrazliwe słowa.
Każdy z nas ma swoje racje,a jak sa rozbieżności,nieporozumienia to mamy teraz niezalezne sprawiedliwe sądy.

Jeszcze raz powtórzę to co pisałem:

panie kaczyński proszę zacytować te moje nie inteligentne wypowiedzi.
Myślę że będzie pan na tyle uczciwy i przedstawi te wypowiedzi.
Inaczej stwierdzę że jest pan tylko zwykłym kłamcą.
Proszę wskazać moje wulgarne i nie przyzwoite wypowiedzi.
Stań pan choć raz na wysokości zadania i udowodnij że tu piszesz prawdę.
Wskaż te wulgarne i obraźliwe wypowiedzi jakich użyłem w stosunku do pana.
11.04.2018 15:41
IP: 85.248.227.163
399 wypowiedzi

Jeźeli będzie mnie pan utożsamiał z niejakim xyz i tytułował mnie obraźliwym dla mnie słowem"towarzysza" to zwrócę się do admina o zamknięcie ponownie pana konta.
Bo takie zwroty w stosunku do mnie są dla mnie obraźliwe.
A co zatym idzie łamanie regulaminu forum Nr.8 to znaczy zaczyna pan znowu fermant na forum.
A skutkiem tego będą dalej cytowane pańske wulgarne, wstydliwe i niegodne radnego tego miasta.
11.04.2018 16:10
15 wypowiedzi
Pan jest lutkiem 16 wiec ja tego nie używam. Ja wrecz oczekuje decyzji admina kiedy mnie zbanuje ,gdyż Was przeprosiłem,a Wy mnie nie.Dla mnie towarzyszem jest każdy przyjazny mi czlowiek,a jak ma Pan inne zdanie ,to Pana problem.XYZ jest mi przyjazny wiec jest moim towarzyszem partyjnym.Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia.
11.04.2018 16:28
IP: 192.42.116.16
399 wypowiedzi
Pan jest lutkiem 16 wiec ja tego nie używam. Ja wrecz oczekuje decyzji admina kiedy mnie zbanuje ,gdyż Was przeprosiłem,a Wy mnie nie.Dla mnie towarzyszem jest każdy przyjazny mi czlowiek,a jak ma Pan inne zdanie ,to Pana problem.XYZ jest mi przyjazny wiec jest moim towarzyszem partyjnym.Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia.

No i admin sie doigrał.
Musi w bezpośredniej rozmowie tłumaczyć się panu kaczyńskiemu.
"Od dzis oczekuję na bezpośrednią rozmowę z
adminem dlaczego nie zbanował Pana globexa oraz towarzysza xyz/lutek za obrazliwe słowa."

Kolejny raz powtórzę to co pisałem:

Będę mógł się odnieść do tego za co mam przepraszać.

A jeżeli chodzi o "Ja Waszej grupie politycznej jestem przeszkodą", jakieś psl-srele,pis-iaki,po-tworniaki to pisz te zwroty na politycznym i nie zasmiecaj tymi zwrotami forum ogólnego.
Bo od tego jest forum polityczne.
11.04.2018 16:44
IP: 46.113.8.144
9935 wypowiedzi

a za ciebie przepraszać jak ty jesteś łgarzem
11.04.2018 17:08
15 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "lutek16" z dnia "11.04.2018

No i admin sie doigrał.
Musi w bezpośredniej rozmowie tłumaczyć się panu kaczyńskiemu.
"Od dzis oczekuję na bezpośrednią rozmowę z
adminem dlaczego nie zbanował Pana globexa oraz towarzysza xyz/lutek za obrazliwe słowa."

Kolejny raz powtórzę to co pisałem:

Będę mógł się odnieść do tego za co mam przepraszać.

A jeżeli chodzi o "Ja Waszej grupie politycznej jestem przeszkodą", jakieś psl-srele,pis-iaki,po-tworniaki to pisz te zwroty na politycznym i nie zasmiecaj tymi zwrotami forum ogólnego.
Bo od tego jest forum polityczne.
Od tego jest admin,ze jak cos nie tak,to przekieruje w odpowiednie miejsce. Prosze sobie przeczytać swoje wypowiedzi i przemysleć w jakim celu Pan dziesiątki razy powtarzał wyrwane z kotekstu wypowiedzi które admin ostatnio Panu wykasował.

11.04.2018 17:28
IP: 80.82.70.116
399 wypowiedzi
Od tego jest admin,ze jak cos nie tak,to przekieruje w odpowiednie miejsce. Prosze sobie przeczytać swoje wypowiedzi i przemysleć w jakim celu Pan dziesiątki razy powtarzał wyrwane z kotekstu wypowiedzi które admin ostatnio Panu wykasował.

Wielokrotnie psałem że nie przystoi takie słownictwo radnemu,"byznesmenowi"(dlatego takie określenie bo strasznie przechwalasz sie swoim bogactwem) oraz te wulgaryzmy czytają dzieci i młodzież.

I jak będą brać przykład z osoby radnego to prowadzi do demoralizacji.

A później dziwisz się że młodziesz nie posiada kultury i obycia.

Ale wtedy nie trzeba się dziwić skoro ma takie przykłady od człowieka piastującego funkcję radnego.

U przedzając twe wypowiedzi o politykach również zachowujących sie nieodpowiednio, to powinieneś brać przykład od tych co nie dają sie ponieśc emocjom.
Bo juz na forum raz pisałeś że prezydent używał takich a takich zwrotów.
I tu jest jaskrawy przykład że dzieci i młodzież również przyjmie od ciebie te wulgarne zwroty jak i ty wielokrotnie je powtarzałes po prezydencie.
Pokory i opanowania życzę.

Ale przeprosiny tylko w wypadku przedstawienia moich obraźliwych słów w stosunku do ciebie.

T co wykasował admin to uważam że niesłusznie to zrobił.
Bo cytowanie wypowiedzi nie jest łamaniem regulaminu.

Ale to prywatny portal i zrobił co zrobił.
11.04.2018 17:58
15 wypowiedzi
Tylko do lutka 16

Powiem tak,kłamiesz jak...... mówi przysłowie. Dziesiątki razy nekałes mnie tymi wyrwanymi z kontekstu zdaniami wiedzac i pouczajac mnie ze czytaja to również dzieci.
Tylko w lutym br. wyzywałes mnie durniem,idiota,kiziakiem,półgłupkiem,a zobacz jak ja tyle razy do Cibie sie zwracałem,a co było w2016 r,2017 ?poszukaj sam. Wypowiedzi w temacie,,Uważaja nas za idiotów'' z dn 22,23 luty br. godz. 9,13 10,09 17,14.Mam dziesiątki wydruków z Twojego nękania w 2017 r.na które admin nie reagował,jakbym poszedł do sądu,to pewnie mielibyście duzo kłopotów.Tylko czy warto? Nigdy nie skorzystaleś z moich zaproszeń aby wyjasnic nieporozumienia.Wyciagnij wnioski,chcesz to ciągnij dalej i udawaj niewinnego.
11.04.2018 18:18
IP: 5.172.255.190
316 wypowiedzi
Właśnie to Genio daje dobry przykład dzieciom i młodzieży,bo w swoich postach nie robi byków ortograficznych,które często spotkać można w wypowiedziach jego oponentów,chyba magistrów po szkółce niedzielnej.Słysząc pod blokiem bluzgi tej młodzieży,wydaje mi się,że inwektywy spotykane we wpisach E.K. to niewinne żarty z politycznych nieudaczników z pewnej ludowej partii.
11.04.2018 18:25
IP: 185.152.65.187
399 wypowiedzi
Tylko do lutka 16

Powiem tak,kłamiesz jak...... mówi przysłowie. Dziesiątki razy nekałes mnie tymi wyrwanymi z kontekstu zdaniami wiedzac i pouczajac mnie ze czytaja to również dzieci.
Tylko w lutym br. wyzywałes mnie durniem,idiota,kiziakiem,półgłupkiem,a zobacz jak ja tyle razy do Cibie sie zwracałem,a co było w2016 r,2017 ?poszukaj sam. Wypowiedzi w temacie,,Uważaja nas za idiotów'' z dn 22,23 luty br. godz. 9,13 10,09 17,14.Mam dziesiątki wydruków z Twojego nękania w 2017 r.na które admin nie reagował,jakbym poszedł do sądu,to pewnie mielibyście duzo kłopotów.Tylko czy warto? Nigdy nie skorzystaleś z moich zaproszeń aby wyjasnic nieporozumienia.Wyciagnij wnioski,chcesz to ciągnij dalej i udawaj niewinnego.

[usunięte - pkt. 8 regulaminu forum]
11.04.2018 18:58
15 wypowiedzi
Pisałeś,do wspólpracujacej ze mna osoby obrazajac mnie,ale skoro piszesz ze na sesjach zachowuje sie jak dureń idiota,to uwazasz ,ze nie obrażałes ?To niech ocenia ogladajacy sesje.Przyznałbym Ci na moim forum specjalne wyróznienie najinteligentniejszego forumowicza Zambrowa za 2017r.Z Bogiem lutek 16
11.04.2018 19:42
IP: 192.42.116.16
399 wypowiedzi
Pisałeś,do wspólpracujacej ze mna osoby obrazajac mnie,ale skoro piszesz ze na sesjach zachowuje sie jak dureń idiota,to uwazasz ,ze nie obrażałes ?To niech ocenia ogladajacy sesje.Przyznałbym Ci na moim forum specjalne wyróznienie najinteligentniejszego forumowicza Zambrowa za 2017r.Z Bogiem lutek 16

A przy niku "niezależny" pisze dla kogo pracuje lub się podlizuje?

A gdyby nawet to czy ma od ciebie upoważnienie, pozwolenie aby rolników wyzywać od "wieśniaków".

Czy twój współpracownik prezentuje twoje poglądy?

A czy ty uważasz że na sesji jesteś tylko ty.?

A gdzie jest napisane że"(,ale skoro piszesz ze na sesjach zachowuje sie jak dureń idiota,to uwazasz ,ze nie obrażałes ?") to się tyczy ciebie?

Przecież nie jesteś jedyną osobą która bierze udział w sesji.

Czyli nie możesz oczekiwać przeprosin, bo nie wskazałeś mi gdzie te obrażanie się znajduje.

Wręcz przeciwnie uprawiasz kłamstwo, fałszerstwo i przekłamania wciskając kit, bo przedstawiasz cytaty które nie są skierowane do ciebie.

Niecierpliwie czekam na to wątpliwe forum i na tytuł jaki proponujesz.
Daj znać kiedy będę mógł się wypowiedzieć na tym forum które nigdy nie powstanie.

A cytaty które przedstawiam na forum są z twych wypowiedzi,(zebrała je niejaka bisadela) są dostępne cały czas bo to sprawdziłem.
I jeżeli masz wątpliwości i się wypierasz , lub czujesz piętno tych wypowiedzi to skieruj sprawę do sądu i tam się okaże że to ty pisałeś.

Piszesz również że powtarzam te cytaty, inni ludzie są zadowoleni gdy cytuję się ich myśli i wypowiedzi, a ty zachowujesz się jak by cię prześladowały.
I nie myśl że tylko ty możesz i umiesz podpuszczać ludzi.

Z Bogiem.
11.04.2018 20:44
15 wypowiedzi
Tak pięknie sie wybieliłes,niczym magister uczacy dzieci dla których dziesiątki razy piałes te same testy. Jak tak sie usprawiedliwiasz,że nie mnie obrazałeś,to przeproś tych innych radnych,że nazywałeś ich durniami kiziakami,idiotami oszustami kłamcami
gdyz to adminowi jakoś umknęło i nie zablokował Twojej wypowiedzi.Poczekamy zobaczymy sprawa rozwojowa,kto zyska,kto straci.Ja na radnego juz nie zamierzam kandydować,aby Tobie zwiększyć szanse.Co zrobiłem w Zambrowie wiedza Ci co z tego korzystaja,kim jestem,też wiedza,jakim jestem też wiedza.Kim jest lutek 16 wie tylko garstka.Na dziś jest tylko nikim,anonimem wstydzacym sie swojej osobowosci.