Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego?

15.04.2018 08:29
IP: 89.161.102.161
999 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "15.04.2018
wyganiani
poprostru żadna władza nie lubi zorganizowanych innych narodowości na swoim terytorium. To Polacy mają wbite sobie do głowy , że są narodem wybranym.

Mieli swoją,,ziemię wybrana,,! A Ty chciałbyś aby kolega przyszedł do Twojego domu, zamieszkał w nim, stwierdził, ze jesteś psem i masz mu służyć, naśmiewał się z Ciebie, ze jesteś nieudacznikiem, biedakiem, bogacił się w sposób jaki Ty nie możesz?! Już widzę Twój zachwyt!

15.04.2018 09:21
IP: 95.49.16.112
679 wypowiedzi
markiza
Znowu jakieś przypowieści z bibli, ale życie jest tutaj.ja z cierpliwością znoszę zniewaGI- BO NIE WIEDZĄ CO BIEDACZKOWIE CZYNIĄ.
15.04.2018 09:55
999 wypowiedzi
markiza
Znowu jakieś przypowieści z bibli, ale życie jest tutaj.ja z cierpliwością znoszę zniewaGI- BO NIE WIEDZĄ CO BIEDACZKOWIE CZYNIĄ.

Życie jest tutaj i kto szanuje i pracuje dla Polski niech w niej spokojnie żyje, a nie zmienia nazwiska i podaje się za kogoś kim nie jest i knuje!
15.04.2018 14:10
IP: 95.49.16.112
679 wypowiedzi
markiza od kilkunastu pokoleń mam takie samo nazwisko.Cały czas pracowałem w Polsce, kilka lat byłem też zagranicą. Moje pokolenie dokonało rewolucji w Polsce i w Europie. Ileś lat byłem nękany przez tamtejsze służby.
Kogo ty pouczasz, skoro sama nic pozytywnego nie zapisałaś na swoim koncie.
15.04.2018 15:58
999 wypowiedzi
markiza od kilkunastu pokoleń mam takie samo nazwisko.Cały czas pracowałem w Polsce, kilka lat byłem też zagranicą. Moje pokolenie dokonało rewolucji w Polsce i w Europie. Ileś lat byłem nękany przez tamtejsze służby.

Pisałam o Żydach, którzy pozmieniali nazwiska na polskie, a nie o panu! Ja pana nie tykam więc proszę grzecznie! Dziwne, żę osoba która była ,,nękana,, nęka innych np. Burego, nie znając faktów! Podobnie się ma wiedza pańska w temacie mojego,,pozytywnego zapisania się,,, jakieś imaginacje i dywagacje, niczym nie poparte! Pycha pana rozpiera!
16.04.2018 08:07
IP: 95.49.134.145
679 wypowiedzi
markiza
młoda panno, powinnaś o historię popytać ludzi z tych miejscowości gdzie palił wsie.
16.04.2018 10:41
IP: 46.113.8.144
9935 wypowiedzi
tzw. otriadem braci Bielskich jakoś żydzi też się nie zbyt chwalą
16.04.2018 16:08
IP: 95.49.134.145
679 wypowiedzi
z
Znowu przeskakujesz na inne tematy. a twoja wiedza jest tak ogromna jak ocean. Wiesz dlaczego dzwon głośno dzwoni, bo pusty.
17.04.2018 03:24
9935 wypowiedzi
to akurat dobry przykład do dyskusji dlaczego kogoś ktoś nie lubi
17.04.2018 04:29
IP: 31.0.122.99
729 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "16.04.2018
markiza
młoda panno, powinnaś o historię popytać ludzi z tych miejscowości gdzie palił wsie.

Szanowny Panie - bardzo Pan upraszcza czyny "Burego". Pisze Pan o zabijaniu ludności cywilnej i paleniu wsi ale nawet się Pan nie zająknie jaka była geneza tych czynów, kto kreował i pisał na ten temat późniejszą historię.
17.04.2018 07:23
IP: 95.49.51.74
679 wypowiedzi
zibi
z czałym szacunkiem, nie istotna jest gsneza, bandzior jest bandziorem. NSZ jak sama nazwo wskazuje miał i czyny bochaterskie i zbrodnicze. Odzdział Burego, działł w rejonie podlasia w kierunku Brańsk - Hajnówka.To że mordował Białorusinów, w tamtych okolicach dobrze pamiętają. Ze współpracował z niemcami w zwalczaniu oddziałów partyzantki armi ludowej, Alew także eleminowaniu i oddziałów A.K. i B. Chłopskich.NSZ dostawał brońod niemców bo zwalczał komunistów i nie tylko.Przede i złodziei. tago nie zmieni nawet wybielanie historiwszystkim rabował i rekwirował. Były to oddziały szmalcowników i rabusiów, tego nie zmienią obecni narodowcy, którzy wpajają, że są oni cacy. Łatwo namieszaĆ W GŁOWIE MŁODYM LUDZIOM, którz nie mają prawdziwych wzorców moralnych. Tyle było by na dzisiaj. Zamiast słuchać jakiś oszłomów zagłębiaj historię.Życzę wytrwałości.
18.04.2018 08:38
999 wypowiedzi

Rewolucja Twoja polegała na wyprzedaniu banków i wszystkiego co się dało, uwłaszczeniu komuchów np. pana Cimoszewicza czyli Dawida Goldstaina, którego tatuś w ub był oprawcą albo Michnika czyli Szechtera, którego brat żyje sobie spokojnie w Szwecji, a tez zasłuzył sie jako oprawca i innych, którzy żyja jak królowie, a dzieci kształcą w,, dolie krzemowej,,! Uważaj aby nie zaczęto Ciebie rozliczać! Bury walczył o wolą Polskę, młody chłopak 30-letni oddał życię za Ojczyznę! A Wy coście wywalczyli?! Młodzi uciekli z tego,, dobrobytu,, około 10mln. żadnego Polskiego przemysłu, bo wszystko wyniszczone, tylko korporacje zagraniczne, gdzie Polacy harują za tyle, za ile sekretarka w ich rodzimych krajach np. w Szwajcarii! Przejrzyj listę żydów, którzy zmienili nazwiska na Polskie! Może to Cię oświeci!
18.04.2018 13:09
9935 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "17.04.2018
zibi
z czałym szacunkiem, nie istotna jest gsneza, bandzior jest bandziorem. NSZ jak sama nazwo wskazuje miał i czyny bochaterskie i zbrodnicze. Odzdział Burego, działł w rejonie podlasia w kierunku Brańsk - Hajnówka.To że mordował Białorusinów, w tamtych okolicach dobrze pamiętają. Ze współpracował z niemcami w zwalczaniu oddziałów partyzantki armi ludowej, Alew także eleminowaniu i oddziałów A.K. i B. Chłopskich.NSZ dostawał brońod niemców bo zwalczał komunistów i nie tylko.Przede i złodziei. tago nie zmieni nawet wybielanie historiwszystkim rabował i rekwirował. Były to oddziały szmalcowników i rabusiów, tego nie zmienią obecni narodowcy, którzy wpajają, że są oni cacy. Łatwo namieszaĆ W GŁOWIE MŁODYM LUDZIOM, którz nie mają prawdziwych wzorców moralnych. Tyle było by na dzisiaj. Zamiast słuchać jakiś oszłomów zagłębiaj historię.Życzę wytrwałości.

akurat tak pisała komuna fałszująca historię
a i piszesz jakoś tak bełkotliwie jak przystało na komunistycznego oszołoma
18.04.2018 13:11
9935 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "17.04.2018
zibi

akurat tak pisała komuna fałszująca historię
a i piszesz jakoś tak bełkotliwie jak przystało na komunistycznego oszołoma
18.04.2018 15:11
IP: 95.49.24.156
679 wypowiedzi
z
Ileś tam milionów Polaków zostało wygnanych z kraju przez "reżim Tuska", tak skutecznie, że jakoś nie kwapią sie do powrotu do kraju dobrobytu stworzonego przez Jarosława K.