Dojną zmianę raczyłeś nam dać Panie.PIS będąc w opozycji krytykował rząd PO-PSL za rozrzutność,a sam rozdaje pieniądze podatnika na lewo i prawo!Czy tak powinno być?Przyznane premie ministro powalają!

12.04.2018 22:42
IP: 46.113.8.144
9935 wypowiedzi
konkretnie co tobie nie pasuje?

13.04.2018 11:04
IP: 89.161.59.57
72 wypowiedzi
Mnie nie interesuje kto z kim śpi i kto z kim lata, czy chodzi na imprezy. Pisiaki niech się zajmą swoimi kolegami, oni też mają sporo za uszami pod względem moralności. Już nie wiedzą co mają robić to wytaczają polityczne procesy przeciwnikom, lżą na Tuska i na tych, którzy mają odrębne zdanie niż ich sekta. Ale mam wspaniałą wiadomość sekta pis przegrywa i mam nadzieję, że w najbliższych wyborach polacy wybiorą nie podszywanych patriotów czy marzycieli , ale ludzi twardo stojących i dbających o Polskę a nie o własny elektorat. Aby tak dalej.
13.04.2018 11:36
IP: 45.76.139.5
216 wypowiedzi
Towarzyszu xyz dlaczego nie lubicie piłki kopanej? Może byliście wybierani do drużyny na samym końcu a może tylko dlatego, że Tusk haratał w gałę? Wśród pislamistów panuje ogólna niechęć do aktywności fizycznej. Prezio chyba żadnego sportu nie uprawiał? Chytra baba w wolnym czasie dłubie w nosie a San Escobar nie lubi cyklistów.
Wracając do tematu skąd macie tow. xyz informację, że jedno haratanie Tuska w gałę kosztowało podatnika ponad 200000? Chętnie poznam wiarygodne źródło bo wydaje mi się, że wyssałeś kwotę z palca. Jedynym pislamistą uprawiającym sport na koszt podatnika jest chyba notariusz Adrian? Osobiście nie mam nic przeciwko bo dobrze, że głowa państwa nie zdziadziała a i koszty mimo rozbijanych limuzyn nie są aż tak wysokie.
Bardziej irytujące jest wydanie 6 mln na komisję idioty, której praca nic nie wniosła do wyjaśnienia przyczyn katastrofy i jest to kwota minimalna do której musiał się przyznać. Nie zapominajmy o fuchach i geszefcikach dla członków komisji na boku. Prokuratura której nie można zarzucić, że jest obecnie sterowana przez Tuska prowadzi dochodzenie i nie ukrywa dowodów. Dlatego pytam się po co wydawać kasę na komisję idioty.
Zabezpieczenie miesięcznic to koszt kilku milionów (setki policjantów, bariery). Czy rzeczywiście po Krakowskim Przedmieściu biegają setki zamachowców albo psychopatów chcących wedrzeć się do Kościoła Garnizonowego i zakłócić spokojną modlitwę? Zresztą było widać 96 razy jaka to była modlitwa na Krakowskim.
Ochrona zbawcy narodu, szeregowego posła kosztuje prawie 1,6 mln rocznie. Towarzysz xyz oszczędnie gospodaruje prawdą pisząc, że na ochronę Tuska polski podatnik płaci o wiele więcej.
Biedna i stara pani Anders kosztowała tylko 600000. Ciekawi mnie jakie konkrety i korzyść przyniosło 75 delegacji w ciągu 48 miesięcy.
Towarzysz xyz pisze, że jak inni przepuszczali pieniądze podatnika to dobrze a jak biedny i głodujący pislam to się chuligani czepiają. Odpowiadam pokora, umiar i słuchanie Polaków to były hasła wyborcze a rzeczywistość jest taka, że obecna władza jest tak samo zachłanna, bezczelna i pazerna jak poprzednia a nam pozostaje ocena czy nie bardziej.
Także towarzyszu xyz nie uprawiajcie prymitywnej propagandy opartej na kłamstwach bo niewielu ludzi przekonacie do czystych pislamskich łapek.
13.04.2018 11:57
IP: 31.0.36.31
561 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "11.04.2018

Mama pani Anders miała zapewne obywatelstwo polskie, a co to ma dorzeczy jakiej narodowości była jak by była np. eskimoską czy hucułką to by było lepiej czy gorzej?
200 zł dziennie na pobyt w USA to zdaje się wręcz dieta głodowa, a karzdemu urzędnikowi czy funkcjonariuszowi państwowemu dieta się należy podczas podruży służbowej jak psu buda.
A ile kosztowały np. wypady posła Ryśka od sześciu króli z kochanką przyłapanego na tym w trakcie podroży do ciepłych krajów , senator Borusewicz latał na koszt podatnika wyprowadzać psa do Gdańska a przyznawał sobie też ekwiwalenty premie i tego typu dodatki, Donald T na koszt podatnika bawił się w piłkokopactwo jedno haratanie kosztowało coś ponad 200 000 zł

A na przykład to!
13.04.2018 11:58
IP: 31.0.36.31
561 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "12.04.2018
konkretnie co tobie nie pasuje?

Jak wyżej.

P.S.
Zwroty Tobie, Ciebie, Was pisze się z dużej litery.
14.04.2018 16:25
IP: 95.49.17.25
679 wypowiedzi
tylko dla uzupełnienia:
:Premie otrzymał rząd w 2016r.-tylko mniejsze.
:były zaplanowane na 2018r. i na początek 2019r.
: nie ma co się podniecać - okradanie suwerena było dobrze
rozplanowane.
;dobrze było krytykować poprzedników za mniejsze przekrety, teraz doją na wszystkich frontach.
poństwo bez prawa i sprawiedliwości.