Czy osoba publiczna może kłamać.

04.02.2018 00:35
IP: 185.165.168.229
308 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "31.01.2018
Ogladałem sesję RM z dn. 30 stycznia na Zambrów org. Niektórzy radni posługuja sie kłamstwem, aby wybielic swoją osobę.Radny powinien być przykladem w swoim postepowaniu i czynach,a czy tak jest ?Posłuchajmy wypowiedzi znanych radnych PIS.

"Niektórzy radni posługuja sie kłamstwem, aby wybielic swoją osobę.Radny powinien być przykladem w swoim postepowaniu i czynach,a czy tak jest ?"
Więc jako radny jest pan uczciwy i pisze na forum prawdę ?
Tak czy Nie ?
Czy pana zachowanie jako radnego ukrywającego się pod kilkoma nikami jest uczciwe ?
Tak czy Nie ?

Zakła pan temat o uczciwości nie będąc uczciwym wobec wyborców i mieniący się jak kameleon pod nikami prowadząc z sobą dyskusję ?

Próbujesz się wybielić ?
Należało się powiedzieć stanowcze"NIE" i nie kręcić baranie.
Tu twoja wypowiedz:

"Tak się stało,ze na forum anonimowo,opluwamy bez pokrycia. Czas aby wielu czytelników wiedziało kto jest kto. Ja nie przewiduje żadnych procesów,wystarczy jak sobie uczciwie spójrzymy w oczy.Dlaczego Pan może normalnie,uczciwie wyrazić swój pogląd,a niejaki anonimowy gderacz pisze bez pokrycia,oszust,złodziej do konkretnej znanej osoby.Fantazjować można,ale sa pewne granice,aby nie wyrzadzac niesłusznie komus krzywdy.Kiedy pisze do siebie dwóch nieznanych anonimowych opluwaczy,to tu nie wystepuje naruszenie żadnych dóbr osobistych.Zobaczymy,co się da ustalić,mnie chodzi głównie z czyjego komputera wysyłane były paszkwile."

Masz pomidorku prentensję o anonimowość a sam ukrywasz się pod zależnymi i pędzącymi wiatrami(albo i jeszcze innymi nikami się popierającymi.

Tak wygląda wybielanie się radnego ukrywającego się pod wieloma "anonimowymi" nikami.
Wspomnij choć raz o wspaiałym "aleksandrze" ukrywającym się pod twą postacią.
Albo o robim262,pomidorku.

robi262 wstydzi się tej zimnej pory za aleksandra łysego choć sam łysy.ale robi(i tu proszę łysych o nie obrażanie się , bo to dotyczy tylko tych co kłamią i podają się za innych łysych)

A anonimowy gienciek niech tworzy nowe konta do opluwania na tyle go stać.
A słownictwo ma "wspaniałe jak na radnego"
W tej chwili nie cytuję tych słów, ale po odezwie zależnego gienia coś zacytuję.

04.02.2018 20:58
IP: 77.113.63.25
16 wypowiedzi
Panie Kaczyński - jeżeli Pan pozwoli - ja tylko w ramach przypomnienia pozwolę sobie wkleić obowiązki urzędnika i funkcjonariusza, bo czasami niektórym umyka, za co biorą pieniądze z NASZYCH podatków.

Do podstawowych obowiązków urzędnika należy szczególna dbałość o wykonywanie zadań publicznych oraz o środki publiczne, z uwzględnieniem interesów państwa oraz indywidualnych interesów obywateli.

Dodatkowo, a może raczej : w szczególności:
- przestrzeganie prawa,
- wykonywanie zadań urzędu sumiennie, sprawnie i bezstronnie,
- informowanie organów, instytucji i osób fizycznych oraz udostępnianie dokumentów znajdujących się w posiadaniu urzędu, jeżeli prawo tego nie zabrania,
- zachowanie w tajemnicy informacji niejawnych i innych tajemnic prawnie chronionych w zakresie przez prawo przewidzianym,
- [U]zachowanie uprzejmości i życzliwości przede wszystkim wobec obywateli oraz w kontaktach ze zwierzchnikami, podwładnymi i współpracownikami
zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nim[/U]
- sumienne i staranne wypełnianie poleceń przełożonego, ( tutaj bym jednak się zastanowił dwa razy biorąc pod uwagę kompetencje oraz wiedzę tych ludzi)

Pracownik samorządowy jest obowiązany złożyć oświadczenie majątkowe na żądanie pracodawcy, a w przypadku niektórych pracowników (np. wydających decyzje administracyjne) także co roku.
Pracownik samorządowy zatrudniony na stanowisku urzędniczym podlega okresowym ocenom kwalifikacyjnym, dokonywanym przez bezpośredniego przełożonego. Obejmuje ona w szczególności wywiązywanie się przez urzędnika z obowiązków wynikających z zakresu czynności na zajmowanym stanowisku pracy. Ocena jest sporządzana co najmniej raz na dwa lata.

Dziękuję, dobranoc
07.02.2018 17:18
IP: 77.247.181.162
308 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "31.01.2018
Ogladałem sesję RM z dn. 30 stycznia na Zambrów org. Niektórzy radni posługuja sie kłamstwem, aby wybielic swoją osobę.Radny powinien być przykladem w swoim postepowaniu i czynach,a czy tak jest ?Posłuchajmy wypowiedzi znanych radnych PIS.
A czy ty Kaczynski jesteś prawdziwy ten z kossak, czy tylko głupa strugasz tu na forum?
Proszę pszedstawić się oficjalnie, tzn. proszę podać swój pesel,nr. dowodu osobistego to może uwieżę że to radny.
Jak do tej pory piszę do jakiegoś Kaczyńskiego, niezależnego, pędziwiatra i innych fałszywych gienkow.
A do pana prawdziwego radnego mam prośbę i proszę tu o szczerą odpowiedz.

Czy pan radny pisząc na forum posługuje się prawdą i nie używa innych ników?
Jak pan używa to proszę o podanie tych ników.

Wymagam od pana szczerej,konkretnej odpowiedzi.
07.02.2018 20:27
IP: 89.161.86.10
5877 wypowiedzi
Panie lutek,zacznij Pan od siebie,jak ja bede anonimowym dyskutantom podawał swój pesel,to juz na pewno bedę reprezentował osobowość Pana kolegi Tajlorka xyz.Pan za dużo uczony aby mnie sprowadzac do Pana poziomu.
07.02.2018 20:54
IP: 193.107.85.62
308 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "07.02.2018
Panie lutek,zacznij Pan od siebie,jak ja bede anonimowym dyskutantom podawał swój pesel,to juz na pewno bedę reprezentował osobowość Pana kolegi Tajlorka xyz.Pan za dużo uczony aby mnie sprowadzac do Pana poziomu.

Ja nie muszę zaczynać od siebie. Cały czas twierdzę że jestem anonimowy i tak to wygląda.
Ale w przeciwieństwie do jednego fałszywego radnego uzywam tylko jednego niku.
13.02.2018 20:39
IP: 195.242.65.202
6 wypowiedzi
Co do pana Niwnskiego niby wszytko gra a ludzie spoglodają z pogardą jego wyborcy