zakończenie roku w Fabryce Jedzenia

05.01.2018 08:11
IP: 46.113.8.144
9021 wypowiedzi
i znowu łżesz bo doskonale wiesz że radnym nie jestem

ale ty genek lubisz publicznie jebnąć łysiną o beton pisząc kłamliwego posta

05.01.2018 09:54
IP: 195.242.64.215
4042 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Torres" z dnia "03.01.2018

Ale jak ty kupujesz napoje w selgros a to jak wiadomo nie polskie i podatek nie zostaje w kraju to moze ludziom pasuje kupic w lidlu czy biedronce bo one daja prace zambrowiakom? A ty jeszcze sledziom dajesz zarobic dziwny tok myslenia biznesmenow tak myslacych jak ty

Tak
A czy Ty jeździsz na wycieczki do Selgrosu ?Popatrz skad podjeżdża wiele tirów do niego na Magazynową,A czy on kupuje w selgrosie ziemiaki,buraki cebulę marchewkę,śmietanę,kebaby,itd itp. ? Kupuje tak jak Ty,to co mu wygodnie i już potrzebne. W/ g Twojego myślenia to nie kupujmy w Selgrosie,Macro,Eurosparze,galeriach,Tescac,Lidlach,Biedronkach,Kikach,sieciówkach zagranicznych. Wracajmy do PRL.Jak chcesz to idziesz się odprężyć tam gdzie Ci pasuje.Nie pasują Ci tańce w FJ to nie idziesz i ok.

05.01.2018 16:43
IP: 89.161.86.10
5732 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="05.01.2018 08:11"]i znowu łżesz bo doskonale wiesz że radnym nie jestem

ale ty genek lubisz publicznie jebnąć łysiną o beton pisząc kłamliwego posta [/cite

Tow. xyz stchórzyłeś zakład o 5000 zł,boisz się przyjść w towarzystwie swego obrońcy na wymiane poglądów,boisz się ujawnić,nigdy nie udowodniłeś ze nie jesteś radnym z PSL,TYLKO TYLE ŻE SIEDZISZ JAK SZCZUR W NORZE I PISZCZYSZ.Czy jest tu coś kłamliwego ? Karty na stół..przestań bzdury pisać.Co Ty masz do powiedzenia na temat wieczorków w FJ.10 lutego będzie pożegnanie karnawalu,walentynki,dla Ciebie na bank zabraknie miejsca,bo już 80% miejscówek zarezerwowane. Zreszto,kto takiego barana by wpuścił na salę zabaw.
5732 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="05.01.2018 08:11"]i znowu łżesz bo doskonale wiesz że radnym nie jestem

ale ty genek lubisz publicznie jebnąć łysiną o beton pisząc kłamliwego posta [/cite

Tow. przeczytaj ,zastanów się i nie pleć bzdur. Jesteś tchórzem i bluzniercą partyjnym z PSL
5732 wypowiedzi

Kto dokonał wymiany mózgu u Tow. xyz ,tego już nie rozpracuje.
05.01.2018 19:43
9021 wypowiedzi
proponowałem zakład i zasady były jasne przynosisz w zębach jak to mówią stosowne zobowiązanie jako osoba pozbawiona praw honorowych i sprawdzany czy twoje kłamswa pokrywają się z danymi mojego dowodu osobistego , speniałeś bo nie dość że udowodniono by ci kłamstwa i wyszedłbyś publicznie na kłamliwą k.... to jeszcze by to ciebie bolało portfelem

możesz jeszcze takowe zobowiązanie złożyć i sprawdzimy twoje kłamstwa, przynosisz stosowne notarialne twoje zobowie do zadośćuczynienia za kłamliwe pomówienia mojej osoby
prosisz kogoś o nieposzlakowanej opini np, pana Dąbrowskiego Stankowskiego czy Barana o rozsądzenie sporu
05.01.2018 20:16
IP: 195.242.65.136
1221 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "05.01.2018
proponowałem zakład i zasady były jasne przynosisz w zębach jak to mówią stosowne zobowiązanie jako osoba pozbawiona praw honorowych i sprawdzany czy twoje kłamswa pokrywają się z danymi mojego dowodu osobistego , speniałeś bo nie dość że udowodniono by ci kłamstwa i wyszedłbyś publicznie na kłamliwą k.... to jeszcze by to ciebie bolało portfelem

możesz jeszcze takowe zobowiązanie złożyć i sprawdzimy twoje kłamstwa, przynosisz stosowne notarialne twoje zobowie do zadośćuczynienia za kłamliwe pomówienia mojej osoby
prosisz kogoś o nieposzlakowanej opini np, pana Dąbrowskiego Stankowskiego czy Barana o rozsądzenie sporu

Hej. Dowiemy się w końcu co to jest lokalem gastronomicznym wg Ciebie?
05.01.2018 23:24
4042 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="05.01.2018 19:43"]proponowałem zakład i zasady były jasne przynosisz w zębach jak to mówią stosowne zobowiązanie jako osoba pozbawiona praw honorowych i sprawdzany czy twoje kłamswa pokrywają się z danymi mojego dowodu osobistego , speniałeś bo nie dość że udowodniono by ci kłamstwa i wyszedłbyś publicznie na kłamliwą k.... to jeszcze by to ciebie bolało portfelem

prosisz kogoś o nieposzlakowanej opini np, pana Dąbrowskiego Stankowskiego czy Barana o rozsądzenie sporu [/cite A jakie to były pomówienia Pańskiej osoby. Komu on ma złożyć to oświadczenie i dlaczego ma to rozsadzać zambrowski zarząd PSL.Kaczyński stwierdził,że login xyz należał do Karola Barana,a w jego imieniu pisze jego brat radny powiatowy.Niech Pan udowodni że jest inaczej.Uciekasz od tematu potańcówek w FJ. jako znawca wszystkiego.Skoro setki wypowiedzi było kierowane do radnego PSL xyz,to po co Pan dzioba otwiera. Oświadczeniami niesprawdzonymi to może Pan tylko sobie podetrzeć siedzenie.
06.01.2018 01:00
9021 wypowiedzi
login jest mój ja osobiście nie nazywam się Karol Baran i osobiście piszę z tego loginu, łgarz zawsze coś zełga
06.01.2018 13:48
5732 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="05.01.2018 19:43"]proponowałem zakład i zasady były jasne przynosisz w zębach jak to mówią stosowne zobowiązanie jako osoba pozbawiona praw honorowych i sprawdzany czy twoje kłamswa pokrywają się z danymi mojego dowodu osobistego , speniałeś bo nie dość że udowodniono by ci kłamstwa i wyszedłbyś publicznie na kłamliwą k.... to jeszcze by to ciebie bolało portfelem

prosisz kogoś o nieposzlakowanej opini np, pana Dąbrowskiego Stankowskiego czy Barana o rozsądzenie sporu [/cite

Zrozum baranie,jestem osoba znaną i biore odpowiedzialność za to co piszę.

1/ Komu mam złożyc to pisemne zobowiązanie ,kiedy i gdzie
2/Gdzie i jak zamierzasz mi udowodnić ze jesteś tym radnym i xyz
3/Masz 5000 w gotowce zagwarantowane jak udowodnisz ze nie jesteś radnym z klanu PSL
4/Wyjaśnij dlaczego mają to rozstrzygać działacze PSL
5/ A jakie to autorytety zambrowskie Baran czy J.Dabrowski,przecież to postkomunistyczna spuścizna po ZSL.Zajrzyj do ich życiorysów i po autorytecie.
6/Mój portfel jest pewny,cztery diety i masz kasę.Oświadczenie mogę pozostawić w radzie powiatu,zarejestrowane w dz. urzędowym.Moge dac upoważnienie aby 5000 z diet przelewano na Twoje konto.
7/przyjmujesz propozycje czy nie,piłka po Twojej stronie.
08.01.2018 23:30
4042 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "06.01.2018

prosisz kogoś o nieposzlakowanej opini np, pana Dąbrowskiego Stankowskiego czy Barana o rozsądzenie sporu [/cite

Zrozum baranie,jestem osoba znaną i biore odpowiedzialność za to co piszę.

1/ Komu mam złożyc to pisemne zobowiązanie ,kiedy i gdzie
2/Gdzie i jak zamierzasz mi udowodnić ze jesteś tym radnym i xyz
3/Masz 5000 w gotowce zagwarantowane jak udowodnisz ze nie jesteś radnym z klanu PSL
4/Wyjaśnij dlaczego mają to rozstrzygać działacze PSL
5/ A jakie to autorytety zambrowskie Baran czy J.Dabrowski,przecież to postkomunistyczna spuścizna po ZSL.Zajrzyj do ich życiorysów i po autorytecie.
6/Mój portfel jest pewny,cztery diety i masz kasę.Oświadczenie mogę pozostawić w radzie powiatu,zarejestrowane w dz. urzędowym.Moge dac upoważnienie aby 5000 z diet przelewano na Twoje konto.
7/przyjmujesz propozycje czy nie,piłka po Twojej stronie.
Tylko 7 punktów,na żaden nie odpowiada,poległ całkowicie.Jednak pomysły Genia są realne i nie do złamania