zakończenie roku w Fabryce Jedzenia

02.01.2018 15:05
IP: 31.41.31.38
3 wypowiedzi
witam serdecznie wszystkich tych co się wybierają i tych co byli macie swoje spostrzeżenia bo i ja je mam i chciałabym się z Wami podzielić, wiem że forum czyta regularnie p Kaczyński może i on napisze lub odniesie się ze swojej strony jako organizatora?

02.01.2018 17:59
IP: 89.161.86.10
5743 wypowiedzi
[cite user="salammandra" date="02.01.2018 15:05"]witam serdecznie wszystkich tych co się wybierają i tych co byli macie swoje spostrzeżenia bo i ja je mam i chciałabym się z Wami podzielić, wiem że forum czyta regularnie p Kaczyński może i on napisze lub odniesie się ze swojej strony jako organizatora?[/cite

Forum to moje zajecie w okresie szczególnie zimowym kiedy nie ma pracy w polu,na budowie.
Zamiast balu sylwestrowgo zorganizowaliśmy dzień wcześniej tzw. potańcówkę ogólnodostępną i dla pracowników mojej firmy na oddzielnej sali.Poczatek godz. 20 i do 4-tej rano.Ja byłm obecny do godz. 23.Nad całością czuwali moi upoważnieni pracownicy.Było spokojnie uwag nam nikt nie zgłaszal.Następna taka imprezka będzie walentynkowa i ostatkowa 10 lutego.Ilość miejsc jak zwykle ograniczona.Kązdy może mieć swoje uwagi,my mamy też,ale wiemy ze dla 100%przychodzących nie dogodzimy i to jest nasze ryzyko zawodowe.Jak będziemy robili żle,to nie będziemy mieli chętnych,znajda się lepsi i oni będą organizować i przejma naszych klentów,których średnia wiekowa to 30-40 lat.W 2018 roku taką imprezkę zakończenia roku zorganizujemy dwa dni przed Sylwestrem wg podpowiedzi naszych stałych bywalców.Wejsciówka nie jest duza,bo taka jak na wiejskich dyskotekach,a warunki dużo lepsze.Do godz. 24 jedzenia ciepłego nie
zabraknie,najwyżej kilkanaście min trzeba zaczekać Przystawki po 8,90,zupki,i inne jak w każdy dzień,ceny nie wysokie
02.01.2018 20:57
IP: 89.161.59.87
24 wypowiedzi
I Bardzo dobry pomysł Panie Kaczyński... nie byłem , nie wdziałem , nie słyszałem kto chce to przyjdzie ale chętni zawsze będą a pracownikom też należy się Sylwester czy w domy czy na balu ale wolny ..
03.01.2018 00:10
IP: 195.242.64.215
4058 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "pop_lol" z dnia "02.01.2018
I Bardzo dobry pomysł Panie Kaczyński... nie byłem , nie wdziałem , nie słyszałem kto chce to przyjdzie ale chętni zawsze będą a pracownikom też należy się Sylwester czy w domy czy na balu ale wolny ..
Tak pracownicy też ludzie,maja rodziny domy i powinni też mieć czas na relax i odpoczynek.Biznes,to biznes,ale trzeba mieć umiar.Teraz czekamy na wolne niedziele w handlu.Czy Niemcy pracują w dni wolne od pracy,święta i niedziele ,chyba nie.
03.01.2018 02:32
IP: 89.161.102.8
829 wypowiedzi
swietny pomysł z tymi wolnymi niedzielami, żeby np w takim kinie ludzie prace mieli, w te wolne niedziele od handlu, czy w święta żeby nie musieli z rodzinami siedzieć ;)
03.01.2018 11:36
3 wypowiedzi
Ja także jestem za organizowaniem takich imprez i nawet z regularnością np. pierwsza sobota miesiąca lub piątek z uwagi że są organizowane wesela.
Ja mam tylko takie spostrzeżenie że może do późniejszej godziny niech bedą ciepłe posiłki bo kupując o godz 20 niestety w późniejszej porze nie da się tym już tym zimnym posiłkiem zagryźć po kieliszeczku, wódka nie wiele droższa niż w sklepie więc przynosić nie warto. Ale jakieś przekąski owszem były by wskazane bo przecież cały czas nie tańczymy . Pomysł zabaw jak najbardziej OK
03.01.2018 13:04
IP: 89.161.86.10
5743 wypowiedzi
Sz. Pani mam ustalone z załogą,ze ciepłe posiłki wydają do godz. 23,lub 24,zaś przekąski sa do 1 w nocy jak jest potańcówka do 2 w nocy.Przynoszony ze sobą własny posiłek jest też zimny.Wprowadzamy całkowity zakaz przynoszenia czegokolwiek do picia,czy jedzenia z zewnątrz.Kiedy załoga sprząta na niektórych stolikach zastaje butelki nie po naszej wódce, paluszki,chipsy,puszki po piwie z biedronki,a nawet coca colę z Lidla,czy tez paszteciki domowe.Serwujemy około 10 rodzai przystawek w cenie 8 zł 90 gr,tatar,łosoś,a nawet sporadycznie ośmiorniczki po 9,90,wódka w cenach jak na stacji CPN,czy nawet niektórych sklepach,wiec jaki sens to przemycać i pod stołem trzymać.Wyobrazi P. sobie co by było jakby wszyscy przynosili swoje produkty i czy Pani prowadząc legalnie gastronomię by Pani zrobiła taki Meksyk w swoim lokalu.Chodzenie z swoim koszykiem było modne w minionym wieku,teraz tego się nie powinno praktykować.Wychodząc na impreze zjeść w domu,nie nosić,a na miejscu wziąć kawę,herbatę,lub napój i nie nosić biedronkowych specjałów.U nas Finlandia kosztuje 36 zł krupnik 25 kiedy w chruśniaku kosztowała 80 zł,czy też 60 żubrówka.Zastanowimy się nad mała zmianą,aby na stolikach pojawiły się jakieś ciastka,paluszki chipsy i
impreza byłaby do godz.3 ale wejsciówka byłaby 30 zł.Dziś za wejście na wiejska dyskotekę wydaje się 25 zł,bar jest drogi i w praktyce tłok i na stojąco.U nas ma Pani za dwie paczki papierosów nieco inne warunki jak w Jeziorku,czy Wnorach.Ponadto P. zauważy,że do nas przychodzą mieszkańcy kulturalni,nie ma burd,nie ma podwórkowych rozrabiaczy i nie ma zasady ze ile wejdzie to przyjmujemy. Mamy okreslona ilość krzeseł i tyle jest wejściówek i nie dla wszystkich

Ostatnia sprawa,że u nas mężczyżni pija z umiarem,aby po takim wieczorku nie było nadmiernego przyrostu naturalnego zakładanego w programie PIS.
03.01.2018 15:08
3 wypowiedzi
Ależ oczywiście jestem za... w praktyce ok 22 nie ma juz gorących posiłków a i przystawki są okrojone wiem bo bywam u Państwa i wiem jak jest dlatego dobry to pomysł żeby podnieść troszkę cenę i coś na stole było w cenie by ludzie nie nosili swoich specjałów. Myślę że i tak będą bo taka to polska tradycja zawsze coś pokombinować trzeba. proszę także pomyśleć o jakiejś regularności w stałe terminy a myślę że chętni będą nawet latem
03.01.2018 15:29
IP: 46.113.8.144
9064 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "03.01.2018
Sz. Pani mam ustalone z załogą,ze ciepłe posiłki wydają do godz. 23,lub 24,zaś przekąski sa do 1 w nocy jak jest potańcówka do 2 w nocy.Przynoszony ze sobą własny posiłek jest też zimny.Wprowadzamy całkowity zakaz przynoszenia czegokolwiek do picia,czy jedzenia z zewnątrz.Kiedy załoga sprząta na niektórych stolikach zastaje butelki nie po naszej wódce, paluszki,chipsy,puszki po piwie z biedronki,a nawet coca colę z Lidla,czy tez paszteciki domowe.Serwujemy około 10 rodzai przystawek w cenie 8 zł 90 gr,tatar,łosoś,a nawet sporadycznie ośmiorniczki po 9,90,wódka w cenach jak na stacji CPN,czy nawet niektórych sklepach,wiec jaki sens to przemycać i pod stołem trzymać.Wyobrazi P. sobie co by było jakby wszyscy przynosili swoje produkty i czy Pani prowadząc legalnie gastronomię by Pani zrobiła taki Meksyk w swoim lokalu.Chodzenie z swoim koszykiem było modne w minionym wieku,teraz tego się nie powinno praktykować.Wychodząc na impreze zjeść w domu,nie nosić,a na miejscu wziąć kawę,herbatę,lub napój i nie nosić biedronkowych specjałów.U nas Finlandia kosztuje 36 zł krupnik 25 kiedy w chruśniaku kosztowała 80 zł,czy też 60 żubrówka.Zastanowimy się nad mała zmianą,aby na stolikach pojawiły się jakieś ciastka,paluszki chipsy i
impreza byłaby do godz.3 ale wejsciówka byłaby 30 zł.Dziś za wejście na wiejska dyskotekę wydaje się 25 zł,bar jest drogi i w praktyce tłok i na stojąco.U nas ma Pani za dwie paczki papierosów nieco inne warunki jak w Jeziorku,czy Wnorach.Ponadto P. zauważy,że do nas przychodzą mieszkańcy kulturalni,nie ma burd,nie ma podwórkowych rozrabiaczy i nie ma zasady ze ile wejdzie to przyjmujemy. Mamy okreslona ilość krzeseł i tyle jest wejściówek i nie dla wszystkich

Ostatnia sprawa,że u nas mężczyżni pija z umiarem,aby nie było nadmiernego przyrostu naturalnego zakładanego w programie PIS.

genek jesteś co najmniej żałosny bo doskonale wiesz że większość zakupionych u ciebie wóek to gorszy gatunek niż np w biedronce pomijając fakt że w biedronce jest znacznie taniej.
A ludzie przynoszą własne żarełko bo albo twoje im nie smakuje
albo go nie ma jak sam przyznajesz
03.01.2018 17:22
IP: 195.242.65.136
1221 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "03.01.2018

genek jesteś co najmniej żałosny bo doskonale wiesz że większość zakupionych u ciebie wóek to gorszy gatunek niż np w biedronce pomijając fakt że w biedronce jest znacznie taniej.

Co to jest lokal gastronomiczny?
03.01.2018 17:24
1221 wypowiedzi

03.01.2018 17:33
IP: 91.219.104.237
168 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "02.01.2018
[cite user="salammandra" date="02.01.2018 15:05"]witam serdecznie wszystkich tych co się wybierają i tych co byli macie swoje spostrzeżenia bo i ja je mam i chciałabym się z Wami podzielić, wiem że forum czyta regularnie p Kaczyński może i on napisze lub odniesie się ze swojej strony jako organizatora?[/cite

Forum to moje zajecie w okresie szczególnie zimowym kiedy nie ma pracy w polu,na budowie.
Zamiastbalu sylwestrowgo zorganizowaliśmy dzień wcześniej tzw. potańcówkę ogólnodostępną i dla pracowników mojejfirmy na oddzielnej sali.Poczatek godz. 20 i do 4-tej rano.Ja byłm obecny do godz. 23.Nad całością czuwali moi upoważnieni pracownicy.Było spokojnie uwag nam nikt nie zgłaszal.Następna taka imprezka będzie walentynkowa i ostatkowa 10 lutego.Ilość miejsc jak zwykle ograniczona.Kązdy może mieć swoje uwagi,my mamy też,ale wiemy ze dla 100%przychodzących nie dogodzimy i to jest nasze ryzyko zawodowe.Jak będziemy robili żle,to nie będziemy mieli chętnych,znajda się lepsi i oni będą organizować i przejma naszych klentów,których średnia wiekowa to 30-40 lat.W 2018 roku taką imprezkę zakończenia roku zorganizujemy dwa dni przed Sylwestrem wg podpowiedzi naszych stałych bywalców.Wejsciówka nie jest duza,bo taka jak na wiejskich dyskotekach,a warunki dużo lepsze.

Ale jak ty kupujesz napoje w selgros a to jak wiadomo nie polskie i podatek nie zostaje w kraju to moze ludziom pasuje kupic w lidlu czy biedronce bo one daja prace zambrowiakom? A ty jeszcze sledziom dajesz zarobic dziwny tok myslenia biznesmenow tak myslacych jak ty

Tak
03.01.2018 17:58
1221 wypowiedzi

03.01.2018 19:11
IP: 83.0.233.65
139 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Torres" z dnia "03.01.2018

Ale jak ty kupujesz napoje w selgros a to jak wiadomo nie polskie i podatek nie zostaje w kraju to moze ludziom pasuje kupic w lidlu czy biedronce bo one daja prace zambrowiakom? A ty jeszcze sledziom dajesz zarobic dziwny tok myslenia biznesmenow tak myslacych jak ty

Tak
A jakie tam sa napoje zagraniczne ? ŻADNE.
03.01.2018 19:18
IP: 83.0.233.65
139 wypowiedzi

Hola,hola kolego xyz,tak w biuedronce sa tylko wódki zagraniczne,których u Genia nie ma.Polecam pójść nataką zabawe i wtedy dyskutować.Jak u Genia żle4,to ma kolega lepiej w Willi Logan,80 zł za połóweczkę.