Do p. Kaczyńskiego

18.12.2017 13:28
IP: 31.41.30.253
44 wypowiedzi
A kto nie zapłacił kary Burmistrzowi za użytkowanie działki pod FJ? A kto wykorzystał gminę, żeby działki na Woli sprzedać bez opłat, a kto na św. pamięci P. Honoratę bez akcyzy sprowadził bez akcyzy "poważnego" Mercedesa", a kto funduje w ramach funduszu socjalnego wycieczki pracownikom, jako nagrodę. A kto sponsoruje nagrody dla uczniów z cudzych pieniędzy (od sponsorów korporacyjnych) i kto przekazuje dietę na Dom Dziecka, bo wpłat tam takich od Pana nie stwierdzono.
Domyślam się,że Pan wyzwie mnie stekiem inwektyw, ale proszę, bo nie będę więcej zamieszczał wpisów. Nie jestem też xyz.

18.12.2017 16:00
IP: 89.161.86.10
5743 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "boromeusz" z dnia "18.12.2017
A kto nie zapłacił kary Burmistrzowi za użytkowanie działki pod FJ? A kto wykorzystał gminę, żeby działki na Woli sprzedać bez opłat, a kto na św. pamięci P. Honoratę bez akcyzy sprowadził bez akcyzy "poważnego" Mercedesa", a kto funduje w ramach funduszu socjalnego wycieczki pracownikom, jako nagrodę. A kto sponsoruje nagrody dla uczniów z cudzych pieniędzy (od sponsorów korporacyjnych) i kto przekazuje dietę na Dom Dziecka, bo wpłat tam takich od Pana nie stwierdzono.
Domyślam się,że Pan wyzwie mnie stekiem inwektyw, ale proszę, bo nie będę więcej zamieszczał wpisów. Nie jestem też xyz.
Odpowiiem konkretnie i uczciwie
Słyszał kol,ale nie dosłyszał i próbuje mi grzebać w mojej kieszeni.Wszystkie pieniądze jakie wydaje to sa moje,ani nie Twoje,ani nie pracownika ani
podatnika,ani nie księdza.Ja decyduje,a nie kto inny.

18.12.2017 16:29
5743 wypowiedzi
[cite user="boromeusz" date="18.12.2017 13:28"]A kto nie zapłacił kary Burmistrzowi za użytkowanie działki pod FJ? A kto wykorzystał gminę, żeby działki na Woli sprzedać bez opłat, a kto na św. pamięci P. Honoratę bez akcyzy sprowadził bez akcyzy "poważnego" Mercedesa", a kto funduje w ramach funduszu socjalnego wycieczki pracownikom, jako nagrodę. A kto sponsoruje nagrody dla uczniów z cudzych pieniędzy (od sponsorów korporacyjnych) i kto przekazuje dietę na Dom Dziecka, bo wpłat tam takich od Pana nie stwierdzono.
Domyślam się,że Pan wyzwie mnie stekiem inwektyw, ale proszę, bo nie będę więcej zamieszczał wpisów. Nie jestem też xyz.[/cite

Odpowiem krótko niedoinformowanej złaśliwej osobie Tak Ja i jestem dumny,ze lud jest niezorientowany.
1/Działka pod F.J. była kupiona od trzech właścicieli
a/Pan Łada
b/P. Kowalscy z Łomży
c/ UM w najwyższej cenie
Karę 50 000 zapłaciłem burmistrzowi na podstawie wyroku sadowego za nieterminowe wybudowanie budynku z gastronomią.Bzdurna ma P. informację.

2/Działki na Woli sprzedawał brat a nie ja i za grunty pod drogę gminną nie pobierał od gminy należności taka była umowa z gminą korzystna dla obu stron

3/Z tym drogim Mercedesem to sobie pojechałeś,Urząd Celny nie stosuje taryfy ulgowej dla kogokolwiek,to plotka stulecia

4/Wycieczki do Tunezji,Grecji,Egiptu,Turcji,Wyspy Kanaryjskie,Hiszpania,sa organizowane każdego roku od 9 lat dla tych którzy nienagannie przepracowali conajmiej pół roku. Niektórzy wyjeżdżali nawet trzy razy. Majac kilka firm wcale nie muszę tworzyć funduszu socjalnego,ale tworze fundusz z którego udzielam pożyczek,na święta każdy dostaje kopertę z zastrzykiem finans.sa paczki okolicznościowe,wszystko z tego specjalnego funduszu. Pokaż mi chociaż trzy firmy w Zambrowie,że tak robia.

5/Kazdego roku od 12 lat kazda szkoła podstawowa i Gimnazjum otrzymywała zestaw jednakowych nagród z mojej diety radnego
a,rower
b/,sprzęt RTV ,wieza,telewizor,tablet,lub telefon
c/ drukarka
d/materac turyst.
e/walizka
f/zegar
g/obraz
h/książka
Na te nagrody zawsze mam faktury,a nie jakieś głupoty o cudzych pieniądzach od sponsorów Nigdy nie pisałem,ze diety przekazuje na Dom Dziecka. Z diet dokonuje niewielkich wpłat na proszących o wsparcie.

Reasumujac to sa moje legalne pieniądze i trudno abyś grzebał mi w kieszeni,lub rozliczał na co ich wydaje.Pokaz mi np. co największy biznesmen Zambrowa daje swoim pracownikom,jak płaci podatki,jak się wywiazuje z naleznosci za towary ,za wykonane usługi itd. itd.Słyszałeś ze dzwonili,ale pomyliłeś adresata.
Spokojnych Świąt B.N. życzę, zbierania wiadomości i plotek ale rzeczywistych.Jak mnie nikt nie wyzywa,to ja też tego nie robię.
18.12.2017 19:34
IP: 31.41.28.183
84 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "boromeusz" z dnia "18.12.2017

"Domyślam się,że Pan wyzwie mnie stekiem inwektyw, ale proszę, bo nie będę więcej zamieszczał wpisów. Nie jestem też xyz "

Jeżeli piszesz prawdę nie musisz obawiać się żadnych inwektyw, i nie musisz rezygnować z pisania prawdy, natomiast jeżeli jak to odpowiada adresat jest to "stek bzdur" sprawa wymaga wyjaśnienia.

19.12.2017 05:14
IP: 46.113.8.144
9064 wypowiedzi
inwektywy i kłamstwa genia świadczą o jego obyciu
19.12.2017 11:34
5743 wypowiedzi
[cite user="terminator" date="18.12.2017 19:34"]

"Domyślam się,że Pan wyzwie mnie stekiem inwektyw, ale proszę, bo nie będę więcej zamieszczał wpisów. Nie jestem też xyz "

Jeżeli piszesz prawdę nie musisz obawiać się żadnych inwektyw, i nie musisz rezygnować z pisania prawdy, natomiast jeżeli jak to odpowiada adresat jest to "stek bzdur" sprawa wymaga wyjaśnienia.

[/cite
Ma Pan racje,ja nie wyzywam Pana który zebrał plotki i je na forum upublicznił Odpowiedziałem jemu prawda jak ja zarzadzam swoja kasa i kasa która otrzymuje jako radny pow.Jako radny zaprzestałem nawet korzystac z imprez organizowanych na koszt podatnika.Temat został wywołany przez przeciwnika politycznego któremu sie pali grunt pod nogami. Z tow. xyz nie mam co polemizowac,bo nie mam wiedzy o pekajacych parówkach czy puszkach z coca colą
19.12.2017 13:40
IP: 31.41.30.253
44 wypowiedzi
Dziękuje Panu za wyjaśnienia. Nie jestem złośliwcem, ani żadnym przeciwnikiem politycznym i nic pod nogami się nie pali. Nic mi do Pana pieniędzy. Pan jest osobą publiczną, więc na forum mam prawo panu zadać pytania.
P.S.
A tego Mercedesa, być może wspólnie z braćmi, sprowadziliście, nie dla Mamy, jako osoby niedowidzącej, tylko na handel, bez akcyzy.

Życzę powodzenia!
19.12.2017 18:22
5743 wypowiedzi
[cite user="boromeusz" date="19.12.2017 13:40"]Dziękuje Panu za wyjaśnienia. Nie jestem złośliwcem, ani żadnym przeciwnikiem politycznym i nic pod nogami się nie pali. Nic mi do Pana pieniędzy. Pan jest osobą publiczną, więc na forum mam prawo panu zadać pytania.
P.S.
A tego Mercedesa, być może wspólnie z braćmi, sprowadziliście, nie dla Mamy, jako osoby niedowidzącej, tylko na handel, bez akcyzy.

Życzę powodzenia![/cite
Ma Pan w pełni prawo kazdemu zadawac pytania,oby rozsadne.Czy Pan uważa,ze nasz fiskus jest na tyle niekompetentny aby zwalniał z akcyzy osoby niewidome ?Do czego takiej osobie mercedes.Z podatku akcyzowego byli zwolnieni księza i przesiedleńcy .Szary obywatel nigdy w tym kraju nie korzystał z takiego przywileju.Zwolnione były jeszcze samochody specjalistyczne,np strazackie,bankowozy.Samochody do przewozenia osób nie były zwolnione. Sprowadzaliśmy karetke pogotowia dla szpitala w zamian płacenia kary za nieterminowe rozpoczecie budowy i tez musieliśmy zapłacic akcyzę.Nawet samochody karawany nie zaliczały sie do sam. specjalistycznych.Trudno mi powiedziec skad Pani ma takie dziwne informacje i komu i w jakm celu maja one służyc.
20.12.2017 00:29
9064 wypowiedzi
wychodzą jakieś dziwne krętactwa genia
a przy okazji opisz geniu co robiłeś z innymi geniami jak nie udał ci się zakup za pół ceny
20.12.2017 10:02
5743 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="20.12.2017 00:29"]wychodzą jakieś dziwne krętactwa genia
a przy okazji opisz geniu co robiłeś z innymi geniami jak nie udał ci się zakup za pół ceny [/cite

A czy Ty wiesz o czym bredzisz ? Jaki ja miałem mieć zakup i gdzie za pół ceny ? Udał mi sie w tym miesiacu zakup działki od wojska prawie w centrum Białegostoku blisko akademików 2200 m kw. za 195 tyś zł,wiec ok. po 95 zł za m kw,taniej jak przed 12 laty w Zambrowie pod F.J.Możesz powiadomić CBA,gdyż Tow. xyz lubi kapowac,donosic ,kopac dołki pod kolegami aby dojśc do swojego celu.[/I][I]
20.12.2017 11:12
IP: 91.219.104.22
8 wypowiedzi
"ale tworze fundusz z którego udzielam pożyczek,na święta każdy dostaje kopertę z zastrzykiem finans.sa paczki okolicznościowe,wszystko z tego specjalnego funduszu. Pokaż mi chociaż trzy firmy w Zambrowie,że tak robia"
mam pierwszą - Rembud p.Strzelczuka, nwm czy ktoś daje więcej ludziom niż ten człowiek
20.12.2017 12:50
5743 wypowiedzi
[cite user="adminix" date="20.12.2017 11:12"]"ale tworze fundusz z którego udzielam pożyczek,na święta każdy dostaje kopertę z zastrzykiem finans.sa paczki okolicznościowe,wszystko z tego specjalnego funduszu. Pokaż mi chociaż trzy firmy w Zambrowie,że tak robia"
mam pierwszą - Rembud p.Strzelczuka, nwm czy ktoś daje więcej ludziom niż ten człowiek [/cite I bardzo dobrze,ale firm w Zambrowie jest grubo ponad tysiac.Mniej nie daje prawdopodobnie jak P. Strzelczuk.Przeczytaj temat od poczatku,a zobaczysz jak sie ludzie interesuja moja kasą za posrdnictwem forum.
22.12.2017 06:45
9064 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "20.12.2017
[cite user="xyz" date="20.12.2017 00:29"]wychodzą jakieś dziwne krętactwa genia
a przy okazji opisz geniu co robiłeś z innymi geniami jak nie udał ci się zakup za pół ceny [/cite

A czy Ty wiesz o czym bredzisz ? Jaki ja miałem mieć zakup i gdzie za pół ceny ? Udał mi sie w tym miesiacu zakup działki od wojska prawie w centrum Białegostoku blisko akademików 2200 m kw. za 195 tyś zł,wiec ok. po 95 zł za m kw,taniej jak przed 12 laty w Zambrowie pod F.J.Możesz powiadomić CBA,gdyż Tow. xyz lubi kapowac,donosic ,kopac dołki pod kolegami aby dojśc do swojego celu.[/I][I]

genek chodzi o ten przypadek w którym nie udało ci się przekonać drugiego chętnego do nabycia miejskiego mienia
ani odstępne a ni wizja spółki go nie skusiła i obiekt nabył
22.12.2017 08:31
IP: 195.242.64.215
4058 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="22.12.2017 06:45"]

genek chodzi o ten przypadek w którym nie udało ci się przekonać drugiego chętnego do nabycia miejskiego mienia
ani odstępne a ni wizja spółki go nie skusiła i obiekt nabył [/cite Panie radny pisz Pan konkretnie kiedy i o jakie miejskie mienie Panu chodzi,a nie mielenie ozorkiem o niczym.On dworca nie kupował.
22.12.2017 09:58
9064 wypowiedzi
genio pewnie się przyzna