XYZ larum grają odwołali nejlepszego Premiera

13.01.2018 20:55
IP: 195.242.64.252
1977 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "13.01.2018
u96.po co mi klikać w napisy, normalnych katastrof jest tak dużo, że potwierdzają prawa fizyki i zbieg okoliczność. W przeciwieństwie do ciepie "gamoniu" nigdy nie wchodziłem na naszą klasę i na yotube. Bo tam jest tyle badziewia wrzucanego przez ludzi mało dowartościowanych. Którzy chwalą się wszystkim, każdym szczytem głupoty. Nie jestem uzależniony od podobnych portali społecznościowych, to nie jest potrzebne do szczęścia.
Pożyjesz trochę to zrozumiesz, że to jest nałóg jak kaŻdy inny, chyba , że będzie za póżno.
Nie "klikać w napisy", tylko znać prawa fizyki i widzieć na dowód podrywające się podczas próby lądowania samoloty podobne do TU 154. Widać, że nie jesteś uzależniony nie tylko od YouTube, ale i od książek.
I nie bądź pan głąb, praw fizyki nie dopasujesz do swoich politycznych przekonań. Fizyka to nie historia, którą może pisać skryba króla, czy agencja prasowa kominternu (An0 diny).
youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY#t=2m15s

13.01.2018 23:23
IP: 89.161.84.48
1561 wypowiedzi
poderwać sie z 20 m? po co?
14.01.2018 00:33
IP: 46.113.8.144
9064 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "13.01.2018
u96.po co mi klikać w napisy, normalnych katastrof jest tak dużo, że potwierdzają prawa fizyki i zbieg okoliczność. W przeciwieństwie do ciepie "gamoniu" nigdy nie wchodziłem na naszą klasę i na yotube. Bo tam jest tyle badziewia wrzucanego przez ludzi mało dowartościowanych. Którzy chwalą się wszystkim, każdym szczytem głupoty. Nie jestem uzależniony od podobnych portali społecznościowych, to nie jest potrzebne do szczęścia.
Pożyjesz trochę to zrozumiesz, że to jest nałóg jak kaŻdy inny, chyba , że będzie za póżno.

śmiem twierdzić że nie ma normalnych katastrof, katastrofa zawsze jest czymś anormalnym
14.01.2018 03:57
IP: 95.49.16.159
216 wypowiedzi
z
katastrofa jest wydarzeniem losowym. ale tu przyznałeś mi rację , Smoleńsk był zjawiskiem anormalnym, czyli katastrofą. jakie zdarzają się od czasu do czasu na świecie.
14.01.2018 04:12
IP: 195.242.64.252
1977 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "bokser" z dnia "13.01.2018
poderwać sie z 20 m? po co?
Bo pilot ma takie "widzimisię".
Bo wieje silny boczny wiatr, bo źle podszedł i kończy mu się pas startowy, bo nie otworzyły się klapy, nie wysunęło się podwozie w hydraulice i chce spróbować elektrycznie albo grawitacyjnie, albo przy podchodzeniu do lądowania stwierdził jakąkolwiek awarię lub zagrożenie i chce zrzucić paliwo, bo zapomniał wyłączyć żelazko, bo czeka na straż i służby, które mają położyć pianę na pasie, bo ruska kontrola lotu naprowadziła go we mgle na las a nie na lotnisko, bo gieroje rozbili żarówki oświetlające pas startowy, albo akurat się rozmyślił, bo mu nagle mgła się porobiła, bo ma zawał, bo automatyczny pilot ma awarię: youtube.com/watch?v=iNuQaPbGv_I#t=49m36s, bo ma taki kaprys i możliwości, bo taka jest subiektywna decyzja pilota, do której ma prawo, itp. itd...
Cytat z użytkownika "saba" z dnia "14.01.2018
z
katastrofa jest wydarzeniem losowym. ale tu przyznałeś mi rację , Smoleńsk był zjawiskiem anormalnym, czyli katastrofą. jakie zdarzają się od czasu do czasu na świecie.
Zamiast tworzyć własną, anormalną definicję katastrofy poznaj i stosuj normalną:
"Katastrofa – nagłe i nieoczekiwane wydarzenie niosące ze sobą negatywne skutki: straty materialne oraz ciężkie urazy, lub śmierć ludzi... Polskie prawo karne penalizuje sprowadzenie, jak i niebezpieczeństwo sprowadzenia katastrofy (art. 173–175 kodeksu karnego)...".
Dlatego bada się przyczyny katastrof.
14.01.2018 13:00
9064 wypowiedzi
z

katastrofa jest zdarzeniem losowym tylko wtedy np wybuchnie nie monitorowany wulkan osunie się zbocze góry podczas ulew

ale nie wtedy gdy samolot jest źle naprowadzany
14.01.2018 17:44
IP: 95.49.29.133
216 wypowiedzi
z
widzisz koleś, sam po raz drugi stwierdzasz, że nie było zamachu, tylko katastrofa - ponieważ samolot był żle naprowadzany. czyli te bzdurne i zmienne teorie Antka, są warte co zeszłoroczny śnieg.
14.01.2018 18:12
IP: 95.49.29.133
216 wypowiedzi
podawałem przykłady zawiści.
1. była premier skrytykowała WOŚp i prowadzącego, bo sama nie udzielała się charytatywnie, zazdrości sukcesów, bo sama ich za dużo nie miała.Na ulicy podczas sondażu dużo młodych ludzi jej nie rozpoznawało.
2. Patryk Jaki już kilka razy zasłynął głupotą, teraz też krytykował WOŚP bo sam nie wiele potrafi. został wysłany na bój przez starych wyjadaczy, na pewno zrobi jakiś skok do przodu, zostając w blokach startowych bo dzika reprywatyzacja zaczęła się za czasów prezydenta Warszawy - Lecha Kaczyńskigo
14.01.2018 18:53
9064 wypowiedzi
z
widzisz koleś, sam po raz drugi stwierdzasz, że nie było zamachu, tylko katastrofa - ponieważ samolot był żle naprowadzany. czyli te bzdurne i zmienne teorie Antka, są warte co zeszłoroczny śnieg.

faktycznie taka głupota nie mogła zaistnieć samoistnie
Bo:
trzeba wiedzieć co nazywa się katastrofą i oddzielić to zdarzenie od przyczyn a przyczyn katastrofy lotniczej może być wiele od warunków pogodowych np nagły podmuch wiatru podczas lądowania, po zamach bombowy
15.01.2018 10:58
IP: 89.161.86.10
5743 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "14.01.2018

faktycznie taka głupota nie mogła zaistnieć samoistnie
Bo:
trzeba wiedzieć co nazywa się katastrofą i oddzielić to zdarzenie od przyczyn a przyczyn katastrofy lotniczej może być wiele od warunków pogodowych np nagły podmuch wiatru podczas lądowania, po zamach bombowy
Jak na ciebie zamachu nie było,to i na Lecha tez. Nadal karmiony jesteś tymi parówkami berczynkami.
15.01.2018 16:33
9064 wypowiedzi
samolot nie rozpada się sam z siebie jeśli nie uległ katastrofie z przyczyn technicznych, awaria jakiegoś istotnego systemu typu awionika, hydraulika, awaria silnika na co nie ma dowodów tylko rozpadał się w powietrzu bez kontaktu z żadnym obcym ciałem typu drzewo, zresztą lądujący awaryjnie myśliwiec pod Mińskiem udowodnił że samolot jest w stanie skrzydłami zaciąć kilkanaście drzew bez większej szkody dla skrzydeł
jedynym wytłumaczeniem jest zamach, a dowody że był wybuch są jednoznaczne.

A doświadczenie z parówkami dość dokładnie obrazują działanie sił jakie powstają podczas wybuchu wewnętrznego na poszycie samolotu,
raport Anodiny stwierdza że ciała ofiar zostały poddane działaniom sił o wartości 100G takie mógł wywołać tylko wybuch
no chyba że ty jako widzący kiedyś samolot z dość bilska potrafisz policzyć to inaczej
15.01.2018 16:43
9064 wypowiedzi
podawałem przykłady zawiści.
1. była premier skrytykowała WOŚp i prowadzącego, bo sama nie udzielała się charytatywnie, zazdrości sukcesów, bo sama ich za dużo nie miała.Na ulicy podczas sondażu dużo młodych ludzi jej nie rozpoznawało.
2. Patryk Jaki już kilka razy zasłynął głupotą, teraz też krytykował WOŚP bo sam nie wiele potrafi. został wysłany na bój przez starych wyjadaczy, na pewno zrobi jakiś skok do przodu, zostając w blokach startowych bo dzika reprywatyzacja zaczęła się za czasów prezydenta Warszawy - Lecha Kaczyńskigo

-Pani Szydło nie tylko że skrytykowała a właściwie wdeptała plastusia w koprolita z jakiego został wystrugany
-Minister Jaki został obrażony przez rzeczonego plastusia i tyle
w temacie, swoją drogą dlaczego policja zezwala sekcie owsika na łamanie prawa
15.01.2018 17:03
IP: 95.49.93.60
216 wypowiedzi
Z nic nowego nie mogłem się spodziewać po tak osamotnionym człowieku. znowu obrażanie innych. Lubiś szargać autorytet wielkich polaków, bo sam nie wiele masz do powiedzenia, Znowu twoje urojone fantazje. na prawdę nic nie dociera do twojej główki. No cóż baniactwo się szerzy, bo zadne argumenty nie przemawiają. Pewnie gehennę ma twoja rodzina.
15.01.2018 17:51
9064 wypowiedzi
jakch to ja niby autorytety wielkich polaków podważam?
16.01.2018 08:59
IP: 195.242.64.215
4058 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="15.01.2018 16:33"]samolot nie rozpada się sam z siebie jeśli nie uległ katastrofie z przyczyn technicznych, awaria jakiegoś istotnego systemu typu awionika, hydraulika, awaria silnika na co nie ma dowodów tylko rozpadał się w powietrzu bez kontaktu z żadnym obcym ciałem typu drzewo, zresztą lądujący awaryjnie myśliwiec pod Mińskiem udowodnił że samolot jest w stanie skrzydłami zaciąć kilkanaście drzew bez większej szkody dla skrzydeł
jedynym wytłumaczeniem jest zamach, a dowody że był wybuch są jednoznaczne.

A doświadczenie z parówkami dość dokładnie obrazują działanie sił jakie powstają podczas wybuchu wewnętrznego na poszycie samolotu,
raport Anodiny stwierdza że ciała ofiar zostały poddane działaniom sił o wartości 100G takie mógł wywołać tylko wybuch
no chyba że ty jako widzący kiedyś samolot z dość bilska potrafisz policzyć to inaczej [/cite
Skończ z ta głupawką.Oszczędz wstydu dla PSL,że ma takiego głupka w radzie powiatu,CZAS NA ZMIANY w tym PSL.Te parówki i cola w puszkach,to dopiero Wasze experymenty na dowody o wybuchu. Tyle trumien otworzyli i trotylu nie znaleźli nawet na Wawelu a tow. xyz nadal branzl....e powietrze. Antek teraz dostał czas na raport z tego co przez dwa lata brali żywa kase podatnika aby znaleźć trotyl i sprowadzić TU 154 do ojczyzny.Efekt jaki Jesteśmy coraz bliżej prawdy-Tusk winien,paliwo wyborcze się kończy,mohery są przekonani. Był zamach.Tow. xyz co to w końcu było,Wola boska,czy kara boska,czy może ostrzeżenie boskie.To prawdopodobnie sprawka szatana.