Zambrowskie cmentarze

01.11.2017 12:32
IP: 89.161.86.10
5555 wypowiedzi
Nasze zambrowskie cmentarze sa wyjątkowo czyste i zadbane i bogato się prezentują. Skromniejsze sa na Mazurach czy nawet w Wielkopolsce.

02.11.2017 15:59
IP: 91.219.105.8
32 wypowiedzi
Panie Kaczyński chyba myli Pan pojęcia.Groby są zadbane a nie cmentarz.Raptem parę alejek kostką wyłożone ale w większości człowiek w błocie brodzi w tym roku to obowiązkowe obuwie na cmentarz to GUMAKI.Przykre ale prawdziwe.

06.11.2017 08:13
IP: 195.242.64.215
3900 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kosa121" z dnia "02.11.2017
Panie Kaczyński chyba myli Pan pojęcia.Groby są zadbane a nie cmentarz.Raptem parę alejek kostką wyłożone ale w większości człowiek w błocie brodzi w tym roku to obowiązkowe obuwie na cmentarz to GUMAKI.Przykre ale prawdziwe.

Tak ma Pani rację jeśli chodzi tylko o niektóre alejki.Ale pięknie wyremontowane ogrodzenie,uporzadkowano stare drzewa,toalety,parking,to nie jest jak przed laty.Proponuję aby każdy przy swoim grobie gdzie ma błoto wysypał dwoma wiadrami białego grysu i błota nie będzie.Ławki w alejkach jednak przeszkadzają.
06.11.2017 20:00
IP: 89.161.83.61
460 wypowiedzi
Brak alejek wyłożonych kostką (błoto, kałuże), brak oświetlenia (latarnie bez żarówek), przydał by się również monitoring, kradzieże z grobów zdarzają się non stop. Kostka znalazła się ale pomiędzy nowymi kwaterami, która się już zapadła, ale zapewne ważne było pierwsze wrażenie by sprzedać je jak najszybciej. Moje zdanie jest takie: gospodarz, zarządca czerpie zyski a nie inwestuje. Moja rodzina pochodzi z różnych miejscowości i wsi. Odwiedzając groby Zambrów wypada naprawdę blado z inwestycjami.
06.11.2017 20:46
IP: 195.242.64.215
3900 wypowiedzi
[cite user="krajcys" date="06.11.2017 20:00"]Brak alejek wyłożonych kostką (błoto, kałuże), brak oświetlenia (latarnie bez żarówek), przydał by się również monitoring, kradzieże z grobów zdarzają się non stop. Kostka znalazła się ale pomiędzy nowymi kwaterami, która się już zapadła, ale zapewne ważne było pierwsze wrażenie by sprzedać je jak najszybciej. Moje zdanie jest takie: gospodarz, zarządca czerpie zyski a nie inwestuje. Moja rodzina pochodzi z różnych miejscowości i wsi. Odwiedzając groby Zambrów wypada naprawdę blado z inwestycjami.[/cit
Niedługo nasze żądania będą takie,zeby był asfalt w alejkach.Azeby spełnić wymagania coniektórych trzeba byłoby co miesiąc pobierać conajmiej po 30 zł t.j za każdy dzień 1 zł albo paczke papierosów za dwa tygodnie.Ile dziś wydajemy rocznie na utrzymanie cmentarza ? Nie wiem,bo póki co nie mam jeszcze grobu do pielęgnowania.Po co monitoring,po co swiatło,to ma być miejsce spokoju i spoczynku.Nie będzie swiatła w nocy nie będzie nocnej kradzieży.