58.000 poszło w błoto.

13.09.2017 11:35
IP: 89.161.83.72
5358 wypowiedzi
Dwa lata pracowali urzędnicy miasta aby na wniosek naszego biznesmena zmienić studium,a potem plan przestrzennego zagospodarowania miedzy Fabryczną,a Legionowa.Wydano prawie 58 tys kasy podatnika na opracowanie tych planów,dziesiatki uzgodnień i wszystko w 30 minut wyrzucono do kosza.Biznesmen końcowo nie wyraził zgody na to co wcześniej akceptował i nie wnosił uwag.Nie przekwalifikowano terenu pod handel wielkopowierzchniowy bo wg biznesmena konserwator wydał zbyt wygórowane warunki zagospodarowania.Zgodnie z obowiązującym prawem w galerii nie może buc więcej jak 2 000 m. kw.powierzchni handlowej,a jest już ponad 7 tyś Życie sobie,a prawo sobie

13.09.2017 12:01
IP: 62.141.39.47
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "13.09.2017
Dwa lata pracowali urzędnicy miasta aby na wniosek naszego biznesmena zmienić studium,a potem plan przestrzennego zagospodarowania miedzy Fabryczną,a Legionowa.Wydano prawie 58 tys kasy podatnika na opracowanie tych planów,dziesiatki uzgodnień i wszystko w 30 minut wyrzucono do kosza.Biznesmen końcowo nie wyraził zgody na to co wcześniej akceptował i nie wnosił uwag.Nie przekwalifikowano terenu pod handel wielkopowierzchniowy bo wg biznesmena konserwator wydał zbyt wygórowane warunki zagospodarowania.Zgodnie z obowiązującym prawem w galerii nie może buc więcej jak 2 000 m. kw.powierzchni handlowej,a jest już ponad 7 tyś Życie sobie,a prawo sobie

A kacorek sobie:
[B]"poradz się policjanta,"
„Tępoto polityczna“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“[/B]
13.09.2017 16:44
IP: 109.243.95.178
8345 wypowiedzi

- czyżby galerię już uznano za zabytek?
- znowu urzędnicy wytworzyli jakiegoś gniota
13.09.2017 21:48
IP: 195.242.64.215
3757 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="13.09.2017 16:44"]

- czyżby galerię już uznano za zabytek?
- znowu urzędnicy wytworzyli jakiegoś gniota [/cite

Ma Pan rację,galeria,to zamiennik zdewastowanej wartowni.Jak oglada Pan sesję RM, to Konserwator zabytków tak zadecydował,a biznesmen w odpow. czasie nie kwestionował.Musztarda po obiedzie,kasa wywalona.Nie dogodzili urzędnicy biznesmenowi.Zmiany planu nie uchwalono na wniosek biznesmena.
14.09.2017 00:09
8345 wypowiedzi
projekt upadł bo radni uważają że był źle przygotowany,
i to zdaje się dzięki pani naczelnik która twierdzi że podziału działki nie da się nanieść na projekt.
Miejscy urzędnicy po raz kolejny udowodnili niekompetencje, a w stosunku do bredzenia konserwatora zabytków, gdyby istnieli od początku dziejów cywilizacji ludzie dalej siedzieli by w ziemiankach.
Kretynów jak widać w administracji różnych szczebli nie brakuje
14.09.2017 08:24
IP: 195.242.64.215
3757 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "14.09.2017
projekt upadł bo radni uważają że był źle przygotowany,
i to zdaje się dzięki pani naczelnik która twierdzi że podziału działki nie da się nanieść na projekt.
Miejscy urzędnicy po raz kolejny udowodnili niekompetencje, a w stosunku do bredzenia konserwatora zabytków, gdyby istnieli od początku dziejów cywilizacji ludzie dalej siedzieli by w ziemiankach.
Kretynów jak widać w administracji różnych szczebli nie brakuje
Panie radny xyz,jednak demokracja w Zambrowie jest i jest powiew dobrej zmiany.Radni wysłuchali uwag inwestora,uznali ,że galeria niech się sama rozwija bez zgodnego z prawem obowiązku przestrzegania przepisów. Można,można,dla miasta może po dwóch latach zacznie od J.P. wpływać podatek, a przepisy sobie,a życie sobie. Panie xyz czy już powoli wracamy do normalności czy do PRL Pan jako specjalista ds. trudnych tego pewnie już nie zaneguje, a te 58.000 niech i poszło w błoto,to urzędnik za to nie odpowiada,on ich nie przywłaszczył,podatnik zapłacił.Znów niewypał,szatnia,teraz zmiana planów zagospodarowania.Panie radny xyz jak w tym mieście żyć ?
14.09.2017 09:49
8345 wypowiedzi
to że nie odpowiada to wina przełożonych urzędników którzy się nie sprawdzają się zwalnia
ale ciekawostek na sesji było więcej bo np. radni przyznali że miasto straciło kasę na likwidacji targowy i mogli by np. utracone fundusze potrącić z wypłat odpowiedzialnych poprzez ich obniżkę

14.09.2017 09:52
IP: 18.85.22.204
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "14.09.2017
Panie radny xyz,jednak demokracja w Zambrowie jest i jest powiew dobrej zmiany.Radni wysłuchali uwag inwestora,uznali ,że galeria niech się sama rozwija bez zgodnego z prawem obowiązku przestrzegania przepisów. Można,można,dla miasta może po dwóch latach zacznie od J.P. wpływać podatek, a przepisy sobie,a życie sobie. Panie xyz czy już powoli wracamy do normalności czy do PRL Pan jako specjalista ds. trudnych tego pewnie już nie zaneguje, a te 58.000 niech i poszło w błoto,to urzędnik za to nie odpowiada,on ich nie przywłaszczył,podatnik zapłacił.Znów niewypał,szatnia,teraz zmiana planów zagospodarowania.Panie radny xyz jak w tym mieście żyć ?

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
Tu postaram sie zacytować najważniejsze fragmenty Panów:
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."
14.09.2017 10:19
IP: 163.172.223.200
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "13.09.2017

Nie twoja kasa.
„Nie twój cyrk,wiec nie właż ze swoja małpą.”
14.09.2017 13:17
IP: 89.161.86.10
5358 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 10:19"]

Nie twoja kasa.
[B]„Nie twój cyrk,wiec nie właż ze swoja małpą.”[/B

Towarzyszu Partyjny xyz-lutek......Prawda ,ze to nie Twój cyrk,ale Kasa jest m.i. i moja bo z moich podatków.Jak jesteś ciapniety to piszesz bzdury.

LUTEK,TO JEST XYZ jedna i ta sama osoba partyjna. Przeanalizujcie zmienne IP z tego samego dnia dla xyz i dla lutka.
14.09.2017 14:01
IP: 204.85.191.30
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "14.09.2017

Nie twoja kasa.

Towarzyszu Partyjny xyz-lutek......Prawda ,ze to nie Twój cyrk,ale Kasa jest m.i. i moja bo z moich podatków.Jak jesteś ciapniety to piszesz bzdury.

LUTEK,TO JEST XYZ jedna i ta sama osoba partyjna. Przeanalizujcie zmienne IP z tego samego dnia dla xyz i dla lutka.

„Tak kołtunie partyjny......." To również fragment twego cytatu.
"Przeanalizujcie zmienne IP " spytaj się swego dzielnicowego lub zaprzyjaźnionego policjanta a pomoże ci w identyfikacji.
Tylko najpierw wywiąż się z obietnicy z 2016 roku"

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
Tu postaram sie zacytować najważniejsze fragmenty Panów:
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."
No nie bądz odmieńcem tylko odpowiedz napytanie.
[B]Jesteś skazany czy nie ?
Proste pytanie i poproszę o prostą odpowiedz.[/B]

"Drogo może Ciebie lutuś ta twórczość kosztować.Teraz wybieraj z forum całe wypowiedzi z kontekstem,będziesz udowadniał czyje sa i na co była taka odpowiedz.Masz jszcze szanse i czas odszczekać swoja nienawiść"

Co z twoja niespełniona obietnicą?
14.09.2017 15:29
IP: 23.129.64.20
257 wypowiedzi

Nie twoja kasa.

Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?
14.09.2017 15:47
IP: 89.161.86.10
5358 wypowiedzi
Tow. xyz-lutek napisałem Ci ,ze policjanta spytaj,ale dziś dostałem powiadomienie z sadu,10 października będzie rozpatrywana sprawa w sadzie czy świadek Polakowski i Selerowski sa wiarygodni,a do wyroku jaki będzie prawomocny musisz czekac. Temat jest nieco inny i tylko baran tego nie rozumie.
14.09.2017 15:53
IP: 89.31.57.5
257 wypowiedzi
Tow. xyz-lutek napisałem Ci ,ze policjanta spytaj,ale dziś dostałem powiadomienie z sadu,10 października będzie rozpatrywana sprawa w sadzie czy świadek Polakowski i Selerowski sa wiarygodni,a do wyroku jaki będzie prawomocny musisz czekac. Temat jest nieco inny i tylko baran tego nie rozumie.

"tylko baran tego nie rozumie."

Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?

"tylko baran tego nie rozumie." jak odpowiedzieć na konkretne pytanie.
14.09.2017 16:08
IP: 104.223.123.98
257 wypowiedzi

Odpowiem ci "baranie" twym cytatem"
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”