Tak komentuje słowa Jarosława Kaczyńskiego nazywającego opozycję "zdradzieckimi mordami" Biskup Tadeusz Pieronek,cyt:,,Zachowuje się jak człowiek po narkotykach".

11.09.2017 13:54
IP: 89.161.59.170
679 wypowiedzi
Zachowuje się jak człowiek po narkotykach

Bp Tadeusz Pieronek pytany o słowa Jarosława Kaczyńskiego, nazywającego opozycję "zdradzieckimi mordami" przyznał, że był zbulwersowany tą wypowiedzią. - To wypowiedź człowieka, który uważa się za naczelnika państwa, a który zachowuje się jak człowiek po narkotykach. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
Bp Pieronek, były sekretarz generalny Episkopatu Polski, był gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i" w TVN24. Pytany był m.in. o to, czy uwaza miesięcznice smoleńskie za akt religijny. - Wygłaszanie na miesięcznicach buńczucznych przemówień, które tchną nienawiścią, to nie akt religijny tylko czysta polityka - odrzekł biskup.
- Ci, którzy powinni strzec Konstytucji, łamią ją raz po raz i zmieniają tak, by zatwierdzić wszystkie swoje łajdactwa.[/B] Każde złamanie konstytucji, zwłaszcza przez jej stróży,[B] jest łajdactwem.[/B] To jest jakaś operacja na narodzie, tłuczenie mądrości, która tkwi w narodzie, sprowadzania jej do takich stwierdzeń, że wszystko można zrobić, bo mają mandat społeczeństwa - podkreślił biskup. [B]Dodał, że "łamiący konstytucję" tłumaczą się, że to służy dobru. - Czyjemu dobru? Państwa? Nie, dobru partii - ocenił bp Pieronek. Według biskupa obecna władza wprowadza wiele podziałów. - Z jednej strony są "komuniści i złodzieje", z drugiej "dobra zmiana", czyli ci, którzy są pierwszej klasy. Ja się zaliczam do drugiej klasy. Nie mam o to pretensji, bo nie jestem jakimś człowiekiem na świeczniku - ocenił duchowny. - Jeżeli widzę, że ludzi się dzieli na elity i na lud, to pachnie autorytaryzmem, rasizmem. To jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych - powiedział.
- Przedstawiciele mojego państwa nie powinni mówić językiem, który nie przystoi - mówił, w odpowiedzi na pytanie o stanowisko rządu w kwestii przyjmowania uchodźców oraz praworządności. w jego ocenie "dobra zmiana" posługuje się językiem propagandy. Pytany o sprawę przyjmowania przez Polskę uchodźców powiedział, że nastawienie do uchodźców to efekt propagandy, a "propaganda nie ma zbyt wielkiej wagi na przyszłość". - Dlaczego mamy mieć pretensje do ludzi, którzy uciekają przed wojną? - pytał apelując o udzielenie im pomocy.
Monika Olejnik pytała biskupa Tadeusza Pieronka również o śledztwo IPN wobec Lecha Wałesy. - Wałęsa, który na całym świecie jest bohaterem, u nas jest niszczony, bo ktoś chce stanąć na piedestale, niszcząc tego człowieka - odpowiedział.

Na taki ot artykuł natknęłam się na www.wp.pl. Jest bardzo ciekawy i ukazuje matactwa PISU, którego już nawet Kościół znieść nie może i otwarcie coraz większa grupa księży w tym Biskupi komentują dobrą zmianę dla siebie jaką wprowadza PIS. Warto się zapoznać i wyciągnąć wniosku, które się same nasuwają!!!

11.09.2017 17:01
IP: 109.243.95.178
8345 wypowiedzi
że to zdradzieckie indywidua to widać po donosach do brukselskich komisarzy, czy puczu który chcieli wywołać
11.09.2017 20:43
8345 wypowiedzi
a biskup Pieronek śmiało może nazywać się zbowidowcem jako TW
12.09.2017 07:58
IP: 195.242.64.215
3757 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "11.09.2017
a biskup Pieronek śmiało może nazywać się zbowidowcem jako TW
Wszędzie się znajdą łajdacy,a nawet łachudra.U nas też podobnych można się doszukać,chociażby radny yz który biskupowi Pieronkowi do pięt nie dorósł.Pan yz jednak bierze pewnie Marychę.
12.09.2017 09:41
8345 wypowiedzi
To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita
12.09.2017 13:03
IP: 89.161.83.72
5358 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="12.09.2017 09:41"]To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita [/cite

To że ojciec w dzieciństwie mózg Ci poobijał,to nie znaczy,ze musisz pierdoły na forum pisać
12.09.2017 13:03
IP: 89.161.83.72
5358 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="12.09.2017 09:41"]To że Pieronek był tw to fakt niezaprzeczalny i że wypowiada się jak kodomita [/cite

To że ojciec w dzieciństwie mózg Ci poobijał,to nie znaczy,ze musisz pierdoły na forum pisać
12.09.2017 15:22
8345 wypowiedzi
litości gdzie napisałem pierdołę