Panie polityku xyz

05.09.2017 09:39
IP: 195.242.64.215
3900 wypowiedzi
Zastanawiam się dlaczego Pan zawłaszczył sobie polityczne forum. Jak Kaczyński Panu nie odpowie,to Pana wypowiedz wisi i dyskutantów nie ma.Co jest przyczyną,że raz Pan pisze z błędami ort.a innym razem poprawnie.Słowo budżet,a za tydzień już budrzet. Czy to zmęczenie ,czy zagrywka.

12.09.2017 22:34
IP: 51.15.62.146
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "05.09.2017
Zastanawiam się dlaczego Pan zawłaszczył sobie polityczne forum. Jak Kaczyński Panu nie odpowie,to Pana wypowiedz wisi i dyskutantów nie ma.Co jest przyczyną,że raz Pan pisze z błędami ort.a innym razem poprawnie.Słowo budżet,a za tydzień już budrzet. Czy to zmęczenie ,czy zagrywka.

Martwisz się faldowana że brak odpowiedzi?
więc odpowiem, temat ciekawy ale za dwa lub dzień założę jak ty genku trącony obiadem z maryśką coś nowego.
Juz teraz powiedz tofikowi aby z poezją się spieszył.
13.09.2017 11:03
IP: 89.161.83.72
5559 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "lutek16" z dnia "12.09.2017

Martwisz się faldowana że brak odpowiedzi?
więc odpowiem, temat ciekawy ale za dwa lub dzień założę jak ty genku trącony obiadem z maryśką coś nowego.
Juz teraz powiedz tofikowi aby z poezją się spieszył.
Lutek przeczytaj co napisałeś,ani składu ani sensu. Czy bierzesz jak xyz ?,czy to nowe IP tow. xyz.Poezja jest już przygotowana.Cieszy Lutka wiejska budka, w niej koguty piejace i trolle smierdzace
13.09.2017 18:44
IP: 151.80.238.152
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "13.09.2017
Lutek przeczytaj co napisałeś,ani składu ani sensu. Czy bierzesz jak xyz ?,czy to nowe IP tow. xyz.Poezja jest już przygotowana.Cieszy Lutka wiejska budka, w niej koguty piejace i trolle smierdzace

Cytując ciebie:
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
A następne twoje cytaty tu:
„Partyjna zielona wsza i sie wypiera”
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“
„"która zapomina w jakim temacie bełkocze. "
„Za jedna diete możesz kupic żyletek na cała kadencję.”
„W mojej ocenie pewnie potrafisz krowy doic u rolnika, a nie zajmować się polityką.”
„Twoja ocene dobrze byłoby spisać na toaletowym papierze i potem do dziadka za stodołę,albo do lasku w Długoborzu.”

13.09.2017 22:45
3900 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "lutek16" z dnia "13.09.2017

Cytując ciebie:
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
A następne twoje cytaty tu:
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“
„"która zapomina w jakim temacie bełkocze. "
„Za jedna diete możesz kupic żyletek na cała kadencję.”
„W mojej ocenie pewnie potrafisz krowy doic u rolnika, a nie zajmować się polityką.”
„Twoja ocene dobrze byłoby spisać na toaletowym papierze i potem do dziadka za stodołę,albo do lasku w Długoborzu.”

Idealna pamięć Pana ludka,tak trzymać,jutro zapomni.
14.09.2017 07:05
IP: 46.183.221.231
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "13.09.2017
Idealna pamięć Pana ludka,tak trzymać,jutro zapomni.

Nie zapomni.
Takich wspaniałych tekstów się nie zapomina.
A ty cytując i odpisując pomagasz w tym aby nie zapomnieć.
14.09.2017 08:27
3900 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 07:05"]

Nie zapomni.
[/cite wreszcie Pan zakumał,że jestem niezależny.
14.09.2017 09:01
IP: 192.160.102.170
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "14.09.2017

Nie zapomni.

"Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
14.09.2017 09:53
IP: 18.85.22.204
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "14.09.2017

Nie zapomni.

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
Tu postaram sie zacytować najważniejsze fragmenty Panów:
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."
14.09.2017 16:25
IP: 89.161.86.10
5559 wypowiedzi
Tow. lutek-xyz majacy to samo zmienne IP nie rozumie i tnie głupa.Wyrok ostateczny może zapaść po zakończeniu procesów.Taki baran lutek będzie nękał,dobrze ,że zapomina o przypominaniu różnych cytatów.
14.09.2017 21:06
IP: 192.160.102.168
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "14.09.2017
Tow. lutek-xyz majacy to samo zmienne IP nie rozumie i tnie głupa.Wyrok ostateczny może zapaść po zakończeniu procesów.Taki baran lutek będzie nękał,dobrze ,że zapomina o przypominaniu różnych cytatów.

"Tak towarzyszu bezradny"
A może jako radny powiatowy odpowiesz uczciwie i zgodnie z prawdą?
" „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej”. Radny może dodać do roty ślubowania sformułowanie; „Tak mi dopomóż Bóg”."

Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?