Panie polityku xyz

05.09.2017 09:38
IP: 195.242.64.215
3757 wypowiedzi
Zastanawiam się czy jest Pan wiarygodny i czy na wszystkim Pan faktycznie się zna,a szczególnie na oświacie

05.09.2017 21:24
IP: 89.161.83.72
5358 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "05.09.2017
Zastanawiam się czy jest Pan wiarygodny i czy na wszystkim Pan faktycznie się zna,a szczególnie na oświacie
Towarzysz radny xyz z PSL jest znawca polityki zagranicznej,znawcą katatrofy smoleńskiej,doradcą technicznym budowy galerii,specjalista,od boisk sportowych,szatni,targowisk bydlęcych,remontów i inwestycji powiatowych,jest smakoszem parówek Berlinek itd. itd. Doradca Macierewicza dr. Burczyński został aresztowany w USA poinformował Onet Pl.Czyżby wwoził walizke pieniędzy z Polski do USA bez zgłoszenia ?Tow. xyz pewnie zle mu doradził.
05.09.2017 21:33
IP: 109.243.95.178
8345 wypowiedzi
ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia
06.09.2017 09:56
3757 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="05.09.2017 21:33"]ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia [/cite

Prawdopodobnie robi to czego Pan radny xyz jeszcze nie potrafi.Może Pan przestanie głupoty pisać i się Pan wyciszy do wyborów.Na tej wypowiedzi zakończmy dyskusję
12.09.2017 21:31
IP: 89.234.157.254
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "06.09.2017
[cite user="xyz" date="05.09.2017 21:33"]ty za to genek robisz za powiatowego rozdziawia [/cite

Prawdopodobnie robi to czego Pan radny xyz jeszcze nie potrafi.Może Pan przestanie głupoty pisać i się Pan wyciszy do wyborów.Na tej wypowiedzi zakończmy dyskusję

A czemu chcesz kończyć temat wywołany przez ciebie.
Jak mowa o:" genek robisz za powiatowego rozdziawia "
to rozdziaw powiatowy zamyka ci usta czy fałdy ograniczają możliwść wypowiedzi.
14.09.2017 08:34
3757 wypowiedzi
Jak pojawia się Pan ludek jako dyskutant,to temat traci sens bo przypominają się Panu sny ,a w tym temacie nie ma miejsca na długie przypomnienia.Chociaż tu Pan nie przypomina kto co kiedy pisał.Pamięć ostatecznie zawiodła.
14.09.2017 08:59
IP: 192.160.102.170
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "14.09.2017
Jak pojawia się Pan ludek jako dyskutant,to temat traci sens bo przypominają się Panu sny ,a w tym temacie nie ma miejsca na długie przypomnienia.Chociaż tu Pan nie przypomina kto co kiedy pisał.Pamięć ostatecznie zawiodła.

"Drogo może Ciebie lutuś ta twórczość kosztować.Teraz wybieraj z forum całe wypowiedzi z kontekstem,będziesz udowadniał czyje sa i na co była taka odpowiedz.Masz jszcze szanse i czas odszczekać swoja nienawiść"

Co z twoja niespełniona obietnicą?
14.09.2017 09:53
IP: 18.85.22.204
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "05.09.2017
Towarzysz radny xyz z PSL jest znawca polityki zagranicznej,znawcą katatrofy smoleńskiej,doradcą technicznym budowy galerii,specjalista,od boisk sportowych,szatni,targowisk bydlęcych,remontów i inwestycji powiatowych,jest smakoszem parówek Berlinek itd. itd. Doradca Macierewicza dr. Burczyński został aresztowany w USA poinformował Onet Pl.Czyżby wwoził walizke pieniędzy z Polski do USA bez zgłoszenia ?Tow. xyz pewnie zle mu doradził.

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
Tu postaram sie zacytować najważniejsze fragmenty Panów:
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."
14.09.2017 14:17
IP: 89.161.86.10
5358 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 09:53"]

A może gieniowaty w postaci kilu ników odniesie się do słów Pana Niwińskiego i Pana Selerowskiego.
"zostałem wywołany pismem pana kaczyńskiego.......jest nieprawdą" jak to ujął w wypowiedzi Pan Radny "delikatnie mówiąc",a bez delikatności to by brzmiało tu cytat:
„Ja wiem,że mlon,jalopa,baran, nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Panie Burmistrzu wysoka Rado ........chciałem tutaj oświadczyć że pan kaczyński został uznany winnym.........."
Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."[/cit

ODPOWIADAM dla lutka-xyz w jednej tej samej osobieToie nie lekarz,ale weterynarz i szeptucha nic nie pomogła.

Towarzyszu litek-xyz odnieś się do swoich IP i do tow.xyz.Ten się smieje kto ostatni się smieje,przekonał się nasz zambrowski biznesmen Jasko. Poczekaj jak się skończy proces o naprawienie szkód przez radnego PIS Stanisława.Radny rozpoczął procesy,ja je zakończę.Radny PIS potrafi chodzić z córka do posłów jak do PUP o zatrudnienie w ramach dobrej zmiany,a potem bez wiedzy posła umieszcza jego wizrunek w aktach sprawy.Po co wizerunek posła PIS w aktach,tow xyz-lutek powinien wiedzieć ,a jak nie wie wystarczy spytac policjanta. ,,Uważajcie teraz jest nasz czas i nasze sądy''
14.09.2017 15:31
IP: 23.129.64.20
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "14.09.2017
[cite user="lutek16" date="14.09.2017 09:53"]

„Ja wiem,że mlon,jalopa,baran, nawet nie potrafi skleic zarzutu“

Następny cytat:
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli....."[/cit

ODPOWIADAM dla lutka-xyz w jednej tej samej osobieToie nie lekarz,ale weterynarz i szeptucha nic nie pomogła.

Towarzyszu litek-xyz odnieś się do swoich IP i do tow.xyz.Ten się smieje kto ostatni się smieje,przekonał się nasz zambrowski biznesmen Jasko. Poczekaj jak się skończy proces o naprawienie szkód przez radnego PIS Stanisława.Radny rozpoczął procesy,ja je zakończę.Radny PIS potrafi chodzić z córka do posłów jak do PUP o zatrudnienie w ramach dobrej zmiany,a potem bez wiedzy posła umieszcza jego wizrunek w aktach sprawy.Po co wizerunek posła PIS w aktach,tow xyz-lutek powinien wiedzieć ,a jak nie wie wystarczy spytac policjanta. ,,Uważajcie teraz jest nasz czas i nasze sądy''

Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?
14.09.2017 16:19
IP: 89.161.86.10
5358 wypowiedzi
W szóstym temacie o to samo pytasz. Odpowiedziałem,a baran tego nie pojmuje. Spytaj policjanta. Za kilka miesięcy dopiero będzie prawomocny wyrok jak się oba procesy skończą.
14.09.2017 21:07
IP: 192.160.102.168
257 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "14.09.2017
W szóstym temacie o to samo pytasz. Odpowiedziałem,a baran tego nie pojmuje. Spytaj policjanta. Za kilka miesięcy dopiero będzie prawomocny wyrok jak się oba procesy skończą.

Dalej będe pytał.

"Tak towarzyszu bezradny"
A może jako radny powiatowy odpowiesz uczciwie i zgodnie z prawdą?
" „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej”. Radny może dodać do roty ślubowania sformułowanie; „Tak mi dopomóż Bóg”."

Odpowiedz na pytanie czy jesteś skazany za oczernianie?