Nowa nazwa ul. Podedwornego?

08.09.2017 22:38
IP: 195.242.64.252
1939 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "08.09.2017
Co Ty baranie pleciesz,pijesz,czy cpasz ?Co tu ma piernik do wiatraka.Nic nie ruszać i nie drażnić ludzi
Geniu, ty jako etatowy (czyli płatny) instruktor PZPR youtube.com/watch?v=nEjIWfVNA9Y dobrze wiesz czym była TWOJA bratnia partia ZSL:
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "07.06.2017
...A kto rzadzi PSL-em,kto w tej partii się nawrócił ?Trzy nazwiska,Zych-Centrala,Baszko-województwo, Józef Dąbrowski -powiat.Dawni działacze ZSL,utworzyli potem PSL.Tu na dole w powiecie,Józef Dąbrowski był za komuny etatowym instruktorem ZSL,budował PRL,teraz buduje RP.Pan PSL wspiera.Cieszcie się ze zdobytych stołkow,ale Wasze prawnuki będą spłacali przejadane przez Was zaciągnięte długi.Komuchów demokracja nie zepsuła ich ona przeraża...
Więc dlaczego bronisz wysoko postawionych aparatczyków ZSL? Bo ze swojego podwórka? Czy bez komuny ludzie w USA nie mają gdzie pracować? Czy bez Pode... potencjalni pracownicy ZZPB leżeliby przez pół wieku bez pracy i dostawali pieniądze za darmo albo umarli z głodu? Do czego by doszli pracując jak na zachodzie? Czy taki aparatczyk, jak P. w 1939 albo w 1947 r. nie wiedział z kim współpracuje i co spotyka tych, którzy są deportowani do łagrów na Syberii, zabijani w lasach Katynia, Augustowa (tylko do 1941 r. zesłano 475 tysięcy najbardziej wartościowych Polaków, a Pan P.... awansował w tym czasie na sołtysa) i zamęczani w katowniach UB, żeby wymusić zeznania, że działali w "bandach"? W długoletniej katowni UB czy areszcie NKWD, prawie każdy z nas podpisałby zeznanie, że jest wielbłądem i sprzedał ojca (ale nie Inka i Pilecki.)
Pozdrowienia i podziękowania dla naszej łomżyńskiej 5tki - Sary K. za:
youtube.com/watch?v=XBClrk6hVZI).
Czy sądzisz EuGeniuszu, że NKWD nie zatrybiło przez lata, komu powierzyć ministerialne stanowiska w Polsce? Tak sędziowie dbający o sowiecką dominację i interes partyjniaków z PZPR i ZSL osądzili Pileckiego, Dekutowskiego youtube.com/watch?v=JYlnukYO4FI polskiego bohatera przebranego przez UB na rozprawę w mundur Wermachtu) i tysiące innych patriotów z "band".
Tacy aparatczycy jak - UBek Moczar z MBP (agent sowieckiego wywiadu GRU w randze ministra PRL, autor książki i filmu " Barwy walki", która ukształtowała Gieniowe pokolenie UBeckich i sowieckich kolaboruchów), dorabiali im fałszywe życiorysy, tworzyli swoją wersję historii, korzystając z mediów całkowicie podporządkowanych cenzurze PRL. Pokolenia komuszków- kolaboruchów powołują się na te wymuszone na torturach zeznania, że Niezłomni grabili, napadali i pacyfikowali wioski.
Korwin Mikke lubi przypominać, że w westernach cowboye mawiali "Dobry czerwony - to martwy czerwony youtube.com/watch?v=oU9hFFznGjI .
Wnioski - mogą być tylko takie:
youtube.com/watch?v=ar0a_c2t0VU

09.09.2017 07:57
IP: 195.242.64.215
3900 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "U96" z dnia "08.09.2017
Geniu, ty jako etatowy (czyli płatny) instruktor PZPR youtube.com/watch?v=nEjIWfVNA9Y dobrze wiesz czym była TWOJA bratnia partia ZSL:
Więc dlaczego bronisz wysoko postawionych aparatczyków ZSL? Bo ze swojego podwórka? Czy bez komuny ludzie w USA nie mają gdzie zapier... Czy bez Pode... potencjalni pracownicy ZZPB leżeliby przez pół wieku bez pracy i dostawali pieniądze za darmo albo umarli z głodu? Do czego by doszli pracując jak na zachodzie? Czy taki aparatczyk, jak P. w 1939 albo w 1947 r. nie wiedział z kim współpracuje i co spotyka tych, którzy są deportowani do łagrów na Syberii, zabijani w lasach Katynia, Augustowa (tylko do 1941 r. zesłano 475 tysięcy najbardziej wartościowych Polaków, a Pan P.... awansował w tym czasie na sołtysa) i zamęczani w katowniach UB, żeby wymusić zeznania, że działali w "bandach"? W długoletniej katowni UB czy areszcie NKWD (18-300 Zambrów, ul. Gru. 7), opresji rodziny, prawie każdy z nas podpisałby zeznanie, że jest wielbłądem i sprzedał ojca (ale nie Inka i Pilecki.)
Pozdro i podziękowania dla naszej łomżyńskiej 5-tki od pokojowych zadań specjalnych - Sary K. za:
youtube.com/watch?v=XBClrk6hVZI).
Czy sądzisz EuGeniuszu, że NKWD nie zatrybiło przez lata, komu powierzyć ministerialne stanowiska w Polsce? Tak sędziowie dbający o sowiecką dominację i interes partyjniaków z PZPR i ZSL osądzili Pileckiego, Dekutowskiego
youtube.com/watch?v=JYlnukYO4FI (wielkiego polskiego bohatera przebranego przez UB na rozprawę w mundur Wermachtu) i tysiące innych patriotów z "band".
Tacy aparatczycy jak - UBek Moczar z MBP (agent sowieckiego wywiadu GRU w randze ministra PRL, autor książki i filmu " Barwy walki", która ukształtowała Gieniowe pokolenie UBeckich i sowieckich kolaboruchów), dorabiali im fałszywe życiorysy, tworzyli swoją wersję historii, korzystając z mediów całkowicie podporządkowanych cenzurze PRL. Pokolenia komuszków- kolaboruchów powołują się na te wymuszone na torturach zeznania, że Niezłomni grabili, napadali i pacyfikowali wioski.
Korwin Mikke lubi przypominać, że w westernach cowboye mawiali "Dobry czerwony - to martwy czerwony youtube.com/watch?v=oU9hFFznGjI .
Konkluzje, wnioski - mogą być tylko takie:
Panie U96 wiedze ma Pan niesamowitą,ale proszę nam teraz wyjaśnić czym się zasłużył ojciec Jarosława Kaczyńskiego ZA CZASÓW STALINOSKICH,skoro zaraz po wojnie otrzymał willę na Zoliborzu od tych z NKWD i miał wyjazdy zagraniczne do Holandii,Libi,Włoch,Belgii itd..Co Pan powie na sposób zdobywania wiedzy przez bliżniaków i na zajmowane stanowiska w PRL przez rodziców Jarosława,oraz że Rada Państwa w której był Podedworny odznaczyła ojca Jarosława złotym krzyżem zasługi.Dawnych żołnierzy z AK zsyłano na niebyt,a tu takie wyróżnienia.Mnie jedno z drugim nie pasuje,bo wiem,że Rajmund K. pomagał zdobywać wykształcenie dawnym funkcjonariuszom jak np. Podedworny.
09.09.2017 08:32
1939 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "09.09.2017
Panie U96 wiedze ma Pan niesamowitą,ale proszę nam teraz wyjaśnić czym się zasłużył ojciec Jarosława Kaczyńskiego,skoro zaraz po wojnie otrzymał willę na Zoliborzu od tych z NKWD.Co Pan powie na sposób zdobywania wiedzy przez bliżniaków i na zajmowane stanowiska w PRL przez rodziców Jarosława.
Wyjaśniam. Nie interesują mnie rodzice Lecha i Jarosława, tak jak rodzice EuGeniusza. Nikt z z nas nie ma większego wpływu, na życiorys swoich rodziców. Dobrze byłoby, gdyby każdy odpowiadał w pełni za swój własny. Tylko w państwach reżimowych, takich jak ZSRR czy faszystowskie Niemcy, dzieci były sortowane ze względu na pochodzenie. Gieniowatym takie ciągoty zostały po PRL. Teraz mamy demokrację i lepiej do tego nie wracajmy. W demokratycznej Polsce nikt nie sądził za parszywe życiorysy rodziców i nie zabraniał piastować wysokich stanowisk. A teraz Gieniowaci z totalnej opozycji, nie mając do czego się przyczepić, szukają do trzeciego pokolenia wstecz - a to takie niedemokratyczne. Polacy powinni dziękować opatrzności i rozsądkowi Rajmunda, bo gdyby poszedł do lasu, pewnie nie mielibyśmy Lecha i Jarosława tylko więcej "resortowych dzieci" u władzy. Ile milionów wartościowych obywateli straciliśmy przez Sowietów, Niemców i nasze KBW, UB? Kto ich zastąpił - dzieci kolaborantów pozbawione kręgosłupów moralnych, które dzięki wojnie i czerwonemu reżimowi mogły awansować. Teraz część z nich relatywizuje historię i przejawia wdzięczność ruskim za zawirowania historii takie jak wojna, stalinizm i socjalizm, bo dzięki temu, po trupach patriotów dopchali się do koryt.
09.09.2017 10:04
IP: 83.0.233.65
135 wypowiedzi
Kolego dlaczego przeczysz sam sobie,to dlaczego bracia Kaczyńscy nie byli internowani,poruszali się swobodnie,a taki nasz Feszler siedział miesiącami
Dziedziczysz po rodzicach majatek,ich cechy genetyczne,a tu raptownie się odcinasz.Podedworny zdobywał wykształcenie w latach 50 tych na douczaniu przez Ojca Jarosława.Teraz jest zły i go przewracasz po tylu latach w trumnie. To jest fałszowanie historii poprzez wybielanie i pranie mózgów.
09.09.2017 11:31
IP: 89.161.83.72
5558 wypowiedzi
Towarzyszu u96 jesteś niby uczciwy,a dlaczego boisz się życiorysu swojego ojca. Domniemywać należy,że był w ORMO,ZOMO . Gdybyś był taki klarowny nie byłbys anonimowy w takich tematach. Ja nie ukrywałem ze byłem w PZPR,póki co na mnie nie zmanipulowano zadnych papierów,a na Ciebie może być teczka i tak się oczyszczasz swoja uczciwoscia.Dziesiatki razy zgryźliwie mi przypominasz o PZPR,a ja Ci mówiłe,pokaż mi jednego chociaż człowieka skrzywdzonego przeze mnie jak byłem w PZPR.Rajmund Kaczyński też należał do PZPR,wielu dzisiejszych pisowców też należało do PZPR i to akceptujesz i Twój prezesina też to akceptuje/Piotrowicz itd./ Być dwulicowym to nie grzech ,taka Twoja natura. Jakie koryto do osiagniecia,to do niego podchodzisz. Dlaczego nie pokażesz się swoim wyznawcom ?bo masz dużo brudu za uszami.Wstdzisz się ujawnić swojego ojca,a tylko bijesz pianę.ZSL-traz PSL to ludzie pokroju PZPR i tego nie da się ukryć.Przewracaj w grobach,Gierka,Gomółkę,Jaroszewicza i co to Ci da,takie wtedy były czasy,dziś sa inne,a po Tobie będą inne.Póki co z Twoich wypowiedzi wynika,ż ojciec ciebie skrzywdził będąc w ZOMO.Podedwornego nie przewracaj w trumnie.Jesteś za maluczki i nigdy nie będziesz miał uznania jakie miał Podedworny,a Ty dziś pienisz się aby zmieniać nazwy ulic.
09.09.2017 12:14
1939 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "09.09.2017
Towarzyszu u96 jesteś niby uczciwy,a dlaczego boisz się życiorysu swojego ojca. Domniemywać należy,że był w ORMO,ZOMO . Gdybyś był taki klarowny nie byłbys anonimowy w takich tematach. Ja nie ukrywałem ze byłem w PZPR,póki co na mnie nie zmanipulowano zadnych papierów,a na Ciebie może być teczka i tak się oczyszczasz swoja uczciwoscia.Dziesiatki razy zgryźliwie mi przypominasz o PZPR,a ja Ci mówiłe,pokaż mi jednego chociaż człowieka skrzywdzonego przeze mnie jak byłem w PZPR.Rajmund Kaczyński też należał do PZPR,wielu dzisiejszych pisowców też należało do PZPR i to akceptujesz i Twój prezesina też to akceptuje/Piotrowicz itd./ Być dwulicowym to nie grzech ,taka Twoja natura. Jakie koryto do osiagniecia,to do niego podchodzisz. Dlaczego nie pokażesz się swoim wyznawcom ?bo masz dużo brudu za uszami.Wstdzisz się ujawnić swojego ojca,a tylko bijesz pianę.ZSL-traz PSL to ludzie pokroju PZPR i tego nie da się ukryć.Przewracaj w grobach,Gierka,Gomółkę,Jaroszewicza i co to Ci da,takie wtedy były czasy,dziś sa inne,a po Tobie będą inne.Póki co z Twoich wypowiedzi wynika,ż ojciec ciebie skrzywdził będąc w ZOMO.Podedwornego nie przewracaj w trumnie.Jesteś za maluczki i nigdy nie będziesz miał uznania jakie miał Podedworny,a Ty dziś pienisz się aby zmieniać nazwy ulic.
Ty nie tylko należałeś do PZPR, ale byłeś tam zatrudniony, natomiast Rajmund Kaczyński nie:
"... Był inwigilowany przez komunistyczny Urząd Bezpieczeństwa w związku z jego służbą w Armii Krajowej, a później przez Służbę Bezpieczeństwa w związku z opozycyjną działalnością jego synów. Nie wstąpił do PZPR, od 1976 należał do ZBoWiD; w okresie PRL nie uzyskał awansów i odznaczeń kombatanckich..."
pl.wikipedia.org/wiki/Rajmund_Kaczyński
Ja na tym forum nie robię kariery politycznej i nie potrzebuję głosów wyborców, żeby dopchać się do koryta, więc mogę być anonimowy. Ty w jakimś celu częściowo zrezygnowałeś z anonimowości (tylko jako użytkownik "Kaczyński") - twój wybór. Konkretnie do Podedwornego nic nie mam. Możliwe, że był to dobry i uczciwy człowiek. Nie jestem autorem ustawy dekomunizacyjnej i nie ja sporządzałem listę nazwisk, które powinny zniknąć z nazw ulic. Odnoszę się tylko do informacji medialnych i chcę wiedzieć czy nazwa będzie zmieniona - ewentualnie na jaką.
09.09.2017 20:33
5558 wypowiedzi
Tylko kto za komuny dostawał złote krzyże zasługi,komu pozwalano na wyjazdy zagraniczne,kto mógł na własność dostać komunalną willę itd. Nigdy ten co się nie zasłużył,a tym bardziej jak był w AK.Dziś ojciec Jarosława ma papiery takie jakie na dziś sa potrzebne.Dlaczego Lecha i Jarosława komuniści nie internowali ,na to nie potrafisz logicznie odpowiedzieć.
09.09.2017 20:33
5558 wypowiedzi
Tylko kto za komuny dostawał złote krzyże zasługi,komu pozwalano na wyjazdy zagraniczne,kto mógł na własność dostać komunalną willę itd. Nigdy ten co się nie zasłużył,a tym bardziej jak był w AK.Dziś ojciec Jarosława ma papiery takie jakie na dziś sa potrzebne.Dlaczego Lecha i Jarosława komuniści nie internowali ,na to nie potrafisz logicznie odpowiedzieć.
09.09.2017 22:36
IP: 85.248.227.163
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "czesio147" z dnia "09.09.2017
Kolego dlaczego przeczysz sam sobie,to dlaczego bracia Kaczyńscy nie byli internowani,poruszali się swobodnie,a taki nasz Feszler siedział miesiącami
Dziedziczysz po rodzicach majatek,ich cechy genetyczne,a tu raptownie się odcinasz.Podedworny zdobywał wykształcenie w latach 50 tych na douczaniu przez Ojca Jarosława.Teraz jest zły i go przewracasz po tylu latach w trumnie. To jest fałszowanie historii poprzez wybielanie i pranie mózgów.

Jak już kolejny raz, tykasz rodziców nieznanych tobie forumowiczów, to może byś wspomniał o swoim ojcu?
Tu cytat z twej wypowiedzi:
[B]
„Domniemywać należy, że był w ORMO,ZOMO „ [/B]

A ty, po kim odziedziczyłeś takie geny(gienka), aby służyć, pracować na etacie bolszewickiej PZPR a potem skakać z kwiatka na kwiatek.

Cytuję ciebie niedorobiony partyjniaku :

„niby uczciwy,a dlaczego boisz się życiorysu swojego ojca.”

Wspomnij o zasługach twego ojca. Tylko tak wspominaj aby w grobie się nie przewracał za zasługi partyjnego syneczka.

A pomyśl jeszcze jaką krzywdę wyrządzasz swoim dzieciom, wnukom tak błaźniąc się na forum?

A i jeszcze jedno pytanko poza weryfikacją, czy byłeś ormowcem?

Bo plączesz się w zeznaniach.

I pamiętaj nie czepiaj się Rodziny żadnego z forumowiczów.
10.09.2017 05:18
IP: 109.243.95.178
8644 wypowiedzi
nomenklatura PZPR a więc i genek tworzyła ORMO i go nadzorowała obecnie trwoży KOD
10.09.2017 08:42
IP: 195.242.64.215
3900 wypowiedzi
Panowie xyz,U96 ,powołujecie się wszędzie na demokracje,na suwerena,więc reasumując na tym małym podwórku ul Podedwornego czy nie powinno być tak,że burmistrz i Przew. Rady Miasta robi spotkanie mieszkańców,mieszkancy decydują czy zmieniac czy nie ,RM podejmuje wówczas decyzje zgodna z wola mieszkańców,a nie jakiś tam wojewoda partyjny za nich zdecyduje, Należy zwrócić uwagę,że jest juz wiele elementów w zarządzaniu jakie były w PRL.Przywozi się kandydata w teczce i wybierajcie jak w PRL,BO TYLKO TEN JEST DOBRY. Zostawmy ten temat Panowie dla radnych,bo nasze te propozycje ,to tylko to co popiszemy.Mamy na tyle doświadczonego i dobrego burmistrza,że tak na zawołanie wojewody nie będzie zmieniał nazwy ulicy,chociaż rzecznik woj. kłamał i informował że w Zambrowie nazwę zmieniono. Wójt Szumowa też ot tak na zawołanie wojewody tablic na budynkach nie zmieni.
10.09.2017 12:30
5558 wypowiedzi
Panie lutek,ja się nie wstydzę swojego ojca,harował na roli od małego do śmierci.Nie należał do zadnej sekty partyjnej.Ja zaczęłem bładzic wbrew jego woli,ale w czas zrozumiałem,jak poznałem zasady funkcjonowania partii ,wycofałem się z tej przygody na początku lat siedemdziesiątych i jestem wolny jak dzika świnia ponad 40 lat..Wy włazicie w te bagna partyjne i przyjdzie czas ze zrozumiecie swój błąd.Dziś zmieniac nazwe ulicy bez woli mieszkańców to jest metoda komunistyczna,to jest propaganda z PRL.Ja się nie wstydzę tego co robiłem i co robie,mam cywilna odwage stanąć przed Panem,czego Pan tego nie zrobi,bo wstydzi się Pan swoich czynów jak i może swojego pochodzenia.Anonimowy bluznierca na forum posługujący się nieprawdą to dla mnie jest ta druga kategoria wg segregacji PIS.
10.09.2017 13:32
IP: 109.243.95.178
8644 wypowiedzi
geniowaci nie rozumieją że istnieją ustawy i pewien ład prawny w państwie, a tzw. samorządowcy czasami mają pomysły od czapy to nazwą tramwaj nazwiskiem zbrodniarza wojennego, albo z niemiecka nazwą historyczny budynek Polskiej poczty w gdańsku, by władzy centralnej zrobić na złość
10.09.2017 16:35
IP: 185.82.216.241
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "10.09.2017
Panie lutek,ja się nie wstydzę swojego ojca,harował na roli od małego do śmierci.Nie należał do zadnej sekty partyjnej.Ja zaczęłem bładzic wbrew jego woli,ale w czas zrozumiałem,jak poznałem zasady funkcjonowania partii ,wycofałem się z tej przygody na początku lat siedemdziesiątych i jestem wolny jak dzika świnia ponad 40 lat..Wy włazicie w te bagna partyjne i przyjdzie czas ze zrozumiecie swój błąd.Dziś zmieniac nazwe ulicy bez woli mieszkańców to jest metoda komunistyczna,to jest propaganda z PRL.Ja się nie wstydzę tego co robiłem i co robie,mam cywilna odwage stanąć przed Panem,czego Pan tego nie zrobi,bo wstydzi się Pan swoich czynów jak i może swojego pochodzenia.Anonimowy bluznierca na forum posługujący się nieprawdą to dla mnie jest ta druga kategoria wg segregacji PIS.

Po pierwsze- piszę i cytuję wypowiedz "czesio147".
Po drugie- czemu chowasz się pod innymi nikami jako „Anonimowy bluznierca na forum posługujący się nieprawdą to dla mnie jest ta druga kategoria wg segregacji PIS.”
Czyli okazuję się ze czesław to następne po „Gienio”, „Aleksander” oblicze anonimowe.
Używając tych ników chowałeś się jako nieuczciwy i anonimowy tu użyję twoich cytatów:
” Jesteś anonimowy pajac.“
„………….ty jak zmokły szczur chowasz się pod anonimem w norze.”
Po co starałeś się ukrywać jako anonim skoro taki podobno uczciwy jesteś?