Twoje zdanie. Czy posła,radnego,osobę publiczną można krytykować za jego negatywne

13.08.2017 19:17
IP: 195.242.64.215
3669 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="13.08.2017 14:01"]

[B]Czyny a nie straszenie są potrzebne.
Co powiatowy radny zrobił dla wyborców oprócz inwektyw i pisania na forum?[/B]
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
„Partyjna zielona wsza i sie wypiera”
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„Tylko do smieciarza XYZ“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“
„Ty jesteś naprawdę rogatym baranem“
„to bużiulkę w kubeł“

[/citeJaK TO CZYTASZ,TO WIDZISZ CZYM SIE ZAJMUJĄ AKTYWIŚCI z PSL.CHOROBA SZALONYCH KRÓW

13.08.2017 20:03
IP: 89.161.83.72
5243 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="13.08.2017 14:01"]

[B]Czyny a nie straszenie są potrzebne.
Co powiatowy radny zrobił dla wyborców oprócz inwektyw i pisania na forum?[/B]
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
„Partyjna zielona wsza i sie wypiera”
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„Tylko do smieciarza XYZ“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“
„Ty jesteś naprawdę rogatym baranem“
„to bużiulkę w kubeł“

[/cite

Lutek Ciebie ogarnęła szalenizna,jak nie wiesz co radny zrobił dobrego dla wyborców,to spytaj klozetową Ci przypomni.W dwóch zdaniach,stworzył ponad setke miejsc pracy,nadal emeryci maja dofinansowane obiady przez F.J,co roku uczniowie kilku szkół otrzymują nagrody rzeczowe,a było już dużo ponad 60 rowerów,drukarek,wiele telewizorów,walizek,materacy turyst.pontonów,kajaków,tabletów,obrazów,zegarów,ksiązek,sprzętu elektronicznego itp.Przypomnę Ci że starosta cztery lata wstecz zabronił dyrektorom aby moje nagrody wręczano w szkołach jemu podległych,a tylko dlatego bo było mu wstyd jego nagród w postaci powiatowej reklamy w powiatowej reklamówce.Że jestem niewygodny dla ekipy PSL,widomym jest od kilku lat i dlatego plujesz na mnie,ale to wszystko do czasu jak PSL w Zambrowie umrze śmiercia naturalną.Pokaż chociaż jednego radnego z PSL i jego osiągniecia w Zambrowie. Ich sukces,to pobieranie największych diet w powiecie,a najmniej działania i propaganda sukcesu z czasów PRL.Co lutuś jeszcze pamięta aby przypomnieć bez plugastwa ?
14.08.2017 14:57
IP: 109.243.95.178
8174 wypowiedzi
''emeryci maja dofinansowane obiady przez F.J''

w łgarstwach jesteś pop prostu nie zastąpiony bo na karzdym niby dostoanym posiłku zarabiasz co najmniej 2 zł niby niedużo a jednak zysk
15.08.2017 16:30
IP: 89.161.104.225
16 wypowiedzi
Oczywiście, że można, o ile odbywa się w to kulturalny sposób.
15.08.2017 20:12
IP: 195.242.65.3
60 wypowiedzi
Pewnie jak by było kulturalnie to nikt by nie wchodził na forum
16.08.2017 11:58
5243 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="14.08.2017 14:57"]''emeryci maja dofinansowane obiady przez F.J''

w łgarstwach jesteś pop prostu nie zastąpiony bo na karzdym niby dostoanym posiłku zarabiasz co najmniej 2 zł niby niedużo a jednak zysk [/cite

A jak to xyz wyliczył,tego nie potrafi wyjaśnić.Dla niego to wyższa szkoła liczenia.Pokaż mi gdzie i w takich warunkach emeryt zje obiad w takiej cenie ?Jak taki zysk,to dlaczego nie otwierasz takiego baru?W galerii zapowiadano gastronomię na 600 m kwadrat. i póki co właściciel niezbyt dobrze sobie radzi ze spożywką mimo super warunków lokalowych.
21.08.2017 21:26
IP: 89.161.59.87
12 wypowiedzi
temat był inny ... Panie Kaczyński market " Eden " jako pierwszy w Polsce zamyka market w niedziele
21.08.2017 23:13
IP: 109.243.95.178
8174 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "16.08.2017
[cite user="xyz" date="14.08.2017 14:57"]''emeryci maja dofinansowane obiady przez F.J''

w łgarstwach jesteś pop prostu nie zastąpiony bo na karzdym niby dostoanym posiłku zarabiasz co najmniej 2 zł niby niedużo a jednak zysk [/cite

A jak to xyz wyliczył,tego nie potrafi wyjaśnić.Dla niego to wyższa szkoła liczenia.Pokaż mi gdzie i w takich warunkach emeryt zje obiad w takiej cenie ?Jak taki zysk,to dlaczego nie otwierasz takiego baru?W galerii zapowiadano gastronomię na 600 m kwadrat. i póki co właściciel niezbyt dobrze sobie radzi ze spożywką mimo super warunków lokalowych.

sposób liczenia kosztów jest banalnie prosty, dodaje się ceny poszczególnych składników, nie wszystkich kręci obieranie kartofli obiady w podobnych cenach sprzedają np. szkolne stołówki
22.08.2017 08:15
IP: 195.242.64.215
3669 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="21.08.2017 23:13"]

sposób liczenia kosztów jest banalnie prosty, dodaje się ceny poszczególnych składników, nie wszystkich kręci obieranie kartofli obiady w podobnych cenach sprzedają np. szkolne stołówki [/cite

Tak Panie radny,bezradny,to proste,ale Pan nie potrafi wyliczyć tak aby emeryt mógł przyjść zjeść w f.j obiad poniżej 7zł. W których to stołówkach jada Pan posiłek za 6,90,pewnie gdzieś na wsi co mają soje produkty.Bajeczki Panie radny,bajeczki a nie fakty.
22.08.2017 12:02
5243 wypowiedzi
Tow xyz zabrali komputerek i nie potrafi na palcach policzyć.Znawca wszystkiego,ale nie od wyceny. Kłamca polityczny z PSL z Pociejewa.