dopłaty dla rolników 2017

11.08.2017 10:01
IP: 91.239.66.27
23 wypowiedzi
szczęście szybko pryśnie

https://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-pis-jesienia-moze-miec-problem-jesli-ponad-milion-rolnikow-nie-dostanie-doplat-6153870021326465a

11.08.2017 10:36
IP: 94.254.247.206
60 wypowiedzi
To nie dobrze jak to prawda.jak tu żyć.
11.08.2017 11:19
IP: 91.219.107.218
1009 wypowiedzi
Ciekawe, co powiedzą w Wiadomościach TVP. Winę zapewne zrzucą na PSL, ale nie wspomną, że wywalili całkowicie poprzedni system stworzony przez Francuzów na polecenie PSL i zatrudnili nieinkompetentnych znajomych, którzy nie potrafili zbudować nowego systemu.
13.08.2017 13:11
IP: 89.161.83.72
5589 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Majku" z dnia "11.08.2017
Ciekawe, co powiedzą w Wiadomościach TVP. Winę zapewne zrzucą na PSL, ale nie wspomną, że wywalili całkowicie poprzedni system stworzony przez Francuzów na polecenie PSL i zatrudnili nieinkompetentnych znajomych, którzy nie potrafili zbudować nowego systemu.
Spokojnie bez nerwów,jest dobra zmiana,będzie lepiej a nawet dobrze.
13.08.2017 14:05
IP: 78.109.23.1
289 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "13.08.2017
Spokojnie bez nerwów,jest dobra zmiana,będzie lepiej a nawet dobrze.

"Spokojnie bez nerwów"

A radny niezaradny razem z tofikiem i zależną pofałdowaną odpowiadają tak:

„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
„Partyjna zielona wsza i sie wypiera”
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„Tylko do smieciarza XYZ“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“
„Ty jesteś naprawdę rogatym baranem“
„to bużiulkę w kubeł“

13.08.2017 19:14
IP: 195.242.64.215
3934 wypowiedzi
Dostał ataku,choroba szalonych krów jednak nie zlikwidowana.lutek ma okres i wtedy lutek tak funkcjonuje
13.08.2017 21:50
IP: 31.41.26.187
201 wypowiedzi
Dobrze chcieli zmiany głosowali na PiS to teraz niech cierpią. Może obudzą się przy następnych wyborach. Większość głosowała na pisowcow a teraz nie chcą się przyznać i się dziwią ze jest coraz gorzej a obiecali ze będzie lepiej. Lepiej to będzie dla tych w rządzie a nie dla rolników. Kaczyński to drugi Putnin chce mieć wszystkich pod sobą i wszystkimi rządzić.
13.08.2017 22:50
IP: 195.242.64.215
3934 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "iustitia" z dnia "11.08.2017
szczęście szybko pryśnie

https://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-pis-jesienia-moze-miec-problem-jesli-ponad-milion-rolnikow-nie-dostanie-doplat-6153870021326465a
Nie będzie tak zle,Waścikowski z Jurgielem załatwią w Brukseli. Rolnicy co jeszcze żyjądostaną odszkodowania za zniszczenia wojenne.