Twoje zdanie. Czy posła,radnego,osobę publiczną można krytykować za jego negatywne postępowanie w życiu publicznym i prywatnym,oraz jakie mogą być teraz konsekwencje

10.08.2017 08:15
IP: 195.242.64.215
3815 wypowiedzi
Posłowie,sedziowie,osoby publiczne nie przestrzegające prawa,jeżdżą po pijaku,obrażaja ludzi jak p.Prezes PIS czy też nasz radny xyz podlegają publicznej krytyce,czy też chroni ich prawo jako naruszenie ich sfery prywatnej.Ostatnio wiele z osób publicznych wystepuje na droge sadową,o naruszenie ich dóbr osobistych.Swojego czasu burmistrz nazwany był oszustem i innymi epitetami przez biznesmena i prokuratura uznała to za dopuszczalny sposób krytyki.Jest reforma sądów dobrej zmiany,czy osoby publiczne teraz będą chronione przed krytyką.

10.08.2017 11:18
IP: 89.161.83.72
5436 wypowiedzi
Poczekajmy co będzie po wypowiedzi Owsiaka do poseł Pawłowicz ,ze sex działa kojąco i uspokajająco.
10.08.2017 11:27
IP: 109.243.95.178
8461 wypowiedzi
owsika zjechały nawet środowiska które do tej pory czciły go jak bożka naet siostra Dominika od adasia go zjechała
10.08.2017 13:03
IP: 85.237.212.4
125 wypowiedzi
Owsiak i fundacja WOŚP zrobili dużo dobrego dla zwykłego obywatela tego kraju. "Piękna profesór Krysia" pluje jadem, pieprzy głupoty i nie słyszałam by zrobiła coś dobrego (nawet dla prezia) a to wszystko za publiczne pieniądze. Kto tego nie widzi jest misiewicz.
10.08.2017 15:34
8461 wypowiedzi
prof Pawłowicz to jedna z lepszych posłanek
10.08.2017 15:52
IP: 85.237.212.4
125 wypowiedzi
Oczywiście znajdzie się w panteonie sław parlamentu RP razem z posłanko hojarsko czy beger. Chociaż przyznaję, że bije je o głowę "obyciem i kulturo osobisto". Tamte przynajmniej nie obrażały ludzi.
10.08.2017 16:15
5436 wypowiedzi
Prawo dobrej zmiany nie pozwala krytykować ludzi PIS. Sądy
mogą dostawac wytyczne z jednostki nadrzędnej. Poczytaj w internecie.Towarzysz xyz podobnie myśli jak Pani p oseł .Ona może jej nie można,chroni ja immunitet PIS.
10.08.2017 18:31
8461 wypowiedzi
natomiast tobie wszelkie procesy myślowe są obce nie pomogła nawet transplantacja pewnego orgamnu od Lumbricus terrestris
11.08.2017 11:18
5436 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "10.08.2017
natomiast tobie wszelkie procesy myślowe są obce nie pomogła nawet transplantacja pewnego orgamnu od Lumbricus terrestris
Radny xyz pomimo że jest dureń i działa niezgodnie z prawem nie może być krytykowany.
11.08.2017 17:26
IP: 83.0.233.65
135 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "11.08.2017
Radny xyz pomimo że jest dureń i działa niezgodnie z prawem nie może być krytykowany.
I słusznie,czepnęli sie kolegi xyz jak rzep ogona. Czas na rzetelność.
11.08.2017 18:03
IP: 185.29.8.132
277 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "10.08.2017
Posłowie,sedziowie,osoby publiczne nie przestrzegające prawa,jeżdżą po pijaku,obrażaja ludzi jak p.Prezes PIS czy też nasz radny xyz podlegają publicznej krytyce,czy też chroni ich prawo jako naruszenie ich sfery prywatnej.Ostatnio wiele z osób publicznych wystepuje na droge sadową,o naruszenie ich dóbr osobistych.Swojego czasu burmistrz nazwany był oszustem i innymi epitetami przez biznesmena i prokuratura uznała to za dopuszczalny sposób krytyki.Jest reforma sądów dobrej zmiany,czy osoby publiczne teraz będą chronione przed krytyką.

Oczywiście panie zależny od pryncypała, że po-osłów, radnych i inne tego typu osobowości należy krytykować i to powielać dla przyszłych pokoleń jak potrafią się wysławiać ludzie z kręgu radnych, po-osłów i tym podobnych typków.

Nie można akceptować tego typu wypowiedzi:
„Spieprzaj dziadu”

Lub :” Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”
Albo tych z naszego kręgu miejscowych nie radnych.
Tu cytat z forumi wypowiedzi niejakiego radnego, co potrafi za cytowanie sądami straszyć, i tylko straszyć.
Ale jaki sąd lub prokurator podejmie się sprawy za cytowanie wypowiedzi, które są dostępne publicznie na forum?

(„Dla przypomnienia zacytuje te wypowiedzi które nie powinny wyjść z ust człowieka będąc radnym.
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać na forum „
„Partyjna zielona wsza i sie wypiera”
„To prawda,w nocy pod latarnią a odpoczynek na forum podziamgać na Kaczyńskiego. Przypominam słowa Ś.P. Prezydenta ,,spieprzaj dziadówo''
„stara partyjna ruro“
„Zastanawiam się jak się płodza takie wszy na forum.Wskaż kundelku tych o 100% lepszych pracodawców”
„czy Ty wiesz jak wygląda męda ? Jak nie wiesz to stań przed lustrem bez okularów i zobaczysz w lustrze mędę rolnika 1290”
„Jak wchodzisz do FJ.to luster masz pod dostatkiem aby zobaczyć spec wszę”
„to zamknij pyszczek ,nie ujadaj i jak mówił ŚP.Lech ,,spieprzaj dziadzie”
„ŚP. LECH,,spieprzaj dziadzie'' a ja won kundlu od mego tematu.”
„Twój ojciec gdyby wiedział że spłodzi takiego kundla,to wszedłby do wody i Ciebie w niej zostawił”
„przekwitnięte babska“
„Byłeś głupek,jestes baran głupek i umrzesz głupek“
„Na głupi łeb ,to i lodowata woda nie pomoże.Gdyby baranie tak bezprawnie sprzedawał“…….
„Knocie xyz bywasz w Ostrowi po pijaku.“
„Tępoto polityczna“
„Kołtunem się rodzisz i kołtunem umierasz,bo masz ograniczone myślenie i pustki we lbie.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał krowiego ogona.trzymasz się“
„Pleciugo xyz.zmyslaczu śmietniskowy.......łajzą się urodziłeś i łajzą pleciugo umrzesz.......“
„Leb do zimnej wody. Masz niedowład myslenia.“
„Czep się krowiego ogona, a Ty jak Pedał .Jak się kogoś uczepisz,to piszesz banaluki.Wasza sekta homoseksualistów tak się już ma.“
„Ja swoje,a pedał swoje.Do czego mnie torowisko ?Mózg Ci zalewa szlam pedofilski.Po której władzy ja jechałem ? Kręci Ciebie ten kołtum moherowy.“
„Z Jałopa dyskusja do rana. Przyjdz,łopata Ci nakładę do tej pustej mózgownicy.“
„Ja wiem,że mlon,jalopa nawet nie potrafi skleic zarzutu“
„Czy każdy pedał pisze honor przez ,,CH'' Uczelnia OHP ma jezcze wolne miejsca,tam próbuj robić karierę zawodową.“
„Ten człowiek jako odmieniec zsługuje na litość boską,bo lekarze mu nic nie pomogli.Bzdury pisze i będzie pisał.To jest cecha kolesi homo-jebnietych.“
„Ty jesteś ich odzwierciedleniem.Pan Bóg rychliwy,ale sprawiedliwy i nie dopuszcza takiego tępaka XYZ do rządzenia gminą miastem,czy nawet powiatem“
„może to wasze podwórkowe kołtuniarstwo partyjne skończy to panowanie.“
„Powtórzę za Ś.P. Lechem prezydentem
WON DZIADU,co Ty dziadziuku plączesz mnie z innymi właścicielami.Mają kasę na swoje wydatki,a Ty szperasz po śmietnikach i szukasz wsparcia na forum“
„Ten człek lubi byle co jeść i byle co pisać“
„Poraz setny Ci stara partyjna ruro przypominam,nie ujadaj na mnie,bo Cie zbluzgam.Won od mojej osoby.“
„Tsakim psiakom partyjnym jak Wy zawsze bedę bluzgał i możesz mi na huśtawke naskoczyc.Jesteś anonimowy pajac.“
„Mądrzejszy zawsze ustepuje i na głupie wypociny tylko przytakuje., co od dziś w tym temacie będzie.“
„Znów odezwał się zazdrosny idiota XYZ,a był już spokój na forum jak był na leczeniu.“
„To już napisz głąbie który,bo na Ostrowskiej jest trzy bary.Pieprzysz dziadu“
„Tak kołtunie partyjny nie dość ,że masz nasrano we łbie,to i teraz masz słabszy, ,,ŻOŁONDEK'',,Spieprzaj dziadu'' słowa śp.Lecha K.“
„...Szanowny sprzymierzeńcu naszej kołtunerii partyjnej.wyłożę Ci argumenty po chłopsku,jak wieśniakowi co myśli tylko o swoich baranach.“
„a lud wieśniacki nie potrafi tego widzieć,rozumieć.“

„..............Ty dziadygo xyz, sam nie wiesz co pieprzysz.“
„Won dziadu kloszardowy.“
„Spieprzaj dziadu kloszardzie i nie marudż“
„Won partyjny dziadzie.“
„Kloszard dokonuje oceny. Znasz się tlko na śmietnikach Poczytaj sobie ,, slawa Zambrowa idzie w śiat''“
„Byłeśł durniem i umrzesz jak dureń. Spieprzaj dziadygo natrętny“
„,,Spieprzaj dziadu'' bo Ci się we łbie już miesza.Takiemu prostakowi nie tłumacze co i jak robimy.Tobie już sperma na mózg wypływa piszac takie bezdety.“
„Mlon nigdy nie zrozumie i będzie się handryczył. ,, SPIEPRZAJ DZIADU'' wiesz czyje to słowa. Pisz nedzarzu na temat,a nie o pierdołach.“
„niespełniony sexualnie sklasyfikuj mnie“

Takiego człowieka mimo różnych poglądów i wypowiedzi obowiązuje pewien standard i opanowanie podczas dyskusji, a nie branie przykładów z złych zachowań.
A na koniec niech Pan przeczyta wypowiedzi innych radnych na tym forum.
Cechuje ich to że potrafili pisać opanowanie i nie obraźliwie.

Jeszcze raz pozdrawiam i liczę na wspaniałą zabawę sylwestrową organizowaną przez Pana.")”
11.08.2017 20:27
5436 wypowiedzi
Lutek chory na schizofremię,powtarza te sklejki poraz enty bez skutku.Tak maja działacze PSL.Znasz wypowiedz ś.p.prezydenta ? jak nie znasz spytaj o nia policjanta.Boli lutuś ,oj boli.
12.08.2017 10:10
IP: 31.41.26.129
1022 wypowiedzi
Lutek chory na schizofremię,powtarza te sklejki poraz enty bez skutku.Tak maja działacze PSL.Znasz wypowiedz ś.p.prezydenta ? jak nie znasz spytaj o nia policjanta.Boli lutuś ,oj boli.

A cóż to za nowa choroba?"schizofremię"
A może naszemu radnemu chodziło o"

Mianownik Kto? Co?: schizofrenia
Dopełniacz Kogo? Czego?: Nie lubię schizofrenii
Celownik Komu? Czemu?: Przygladam się schizofrenii
Biernik Kogo? Co?: Lubię schizofrenię
Narzędnik Z kim? Z czym?: Rozmawiam z schizofrenią
Miejscownik O kim? O czym?: Rozmawiam o schizofrenii
Wołacz: Hej! schizofrenio

Co ty na to frenio?
Myślę z
Mianownik Kto? Co?: schizofrenia
Dopełniacz Kogo? Czego?: Nie lubię schizofrenii
Celownik Komu? Czemu?: Przygladam się schizofrenii
Biernik Kogo? Co?: Lubię schizofrenię
Narzędnik Z kim? Z czym?: Rozmawiam z schizofrenią
Miejscownik O kim? O czym?: Rozmawiam o schizofrenii
Wołacz: Hej! schizofrenio

Pozdrawiam radnego w 3 osobach.
12.08.2017 12:48
5436 wypowiedzi
Dziękuję bisadelko za pozdrowienia i uwagi,gdyz nie jestem uczonym,a o maturze już zapominam.Również pozdrawiam w dwóch osobach.
12.08.2017 15:04
8461 wypowiedzi

lutek tylko przytacza cytaty z niewątpliwie co najmniej chamskich wypowiedzi radnego Kaczyńskiego