OK Chicken - Sugestia

04.08.2017 23:10
IP: 91.219.107.67
139 wypowiedzi
Kaczyński... Jak Cię szanuję jako przedsiębiorcę to na forum zawsze jak się pojawiasz to zaczynają się wypowiedzi nie na temat i przesycone złośliwością. Serio? Nawet w temacie o kiepskiej obsłudze kebaba?

06.08.2017 10:30
IP: 31.41.25.107
153 wypowiedzi
Straszne problemy macie co nie którzy, ciężko sobie podjechać i kupić?? Przynajmniej trochę powietrza załapać. Się nie dziwie jak nie odbierają, idź usiądź tam i poczekaj na zamówienie ciągle ktoś wchodzi i muszą obsłużyć klienta a telefon wydzwania jak głupi.

A co do samego kebaba jest chyba najlepszy w mieście. Ostatnio skusiłem się na milorda... i tu był mój błąd kebab opływał starym tłuszczem czy nie wiem czym bo cała bułka była aż tłusta, po 3 kęsach musiałem to wywalić bo nawet szkoda było psu dać.

A i co do braku mięsa. Trzeba to bardzo chwalić, że nie zakłądają na 1h przed zamknięciem świeżego bo to by było bez sensu następnego dnia to odgrzewać, a tak codziennie jest założone świeże mięso, widocznie właścicielom nie zależy na tym aby dorobić kilka złotych za wszelką cenę a sprzedać klientom bardzo dobrego kebaba i ja to sobie u nich chwalę...
06.08.2017 11:01
IP: 37.47.31.88
39 wypowiedzi
W czikenie mogliby dopiekać mięso bo wywalanie surowego z kebaba trochę szkoda, a surowe jeść kończy się rewolucjami. A na koszarach w budzie ktoś się odważył z was jeść ? Tyle lat jest tam i nie słychać o niej nic.
06.08.2017 23:59
IP: 195.242.65.120
23 wypowiedzi
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Jeżeli ktoś jest w pracy, zapomniał obiadu, to zamawia obiad na "dowóz". Ewentualnie chce zadzwonić, zamówić i przyjechać osobiście po odbiór żeby nie tracić czasu.

Pomijamy osoby leniwe, którym się po prostu nie chce przyjść mimo wolnego czasu ;)

Może ja jestem jakiś dziwny, ale po mojemu to nie oferuje się klientom opcji dostawy/złożenia zamówienia telefonicznie skoro to nie działa tak jak powinno. Tworzy to nie potrzebnie negatywne emocje.

Mam wrażenie, że 90% ludzi nie ma pojęcia czym jest wizerunek firmy albo wydaje im się, że wiedzą ;) Bardzo dobrze, że właściciel nie poszedł na ilość tylko woli nie przyjmować zamówień żeby skupić się na jakości wydawanych posiłków. Trzeba tylko ta sprawę z telefonem jakoś z klasą załatwić, może np :

1. Usunąć dostawę/zamówienia telefoniczne z oferty.
2. Usunąć dostawę/zamówienia telefoniczne z oferty w godzinach szczytu.
3. Ustawić pocztę głosową z informacją, że pracują nad poprawą tej usługi ( o ile pracują )

07.08.2017 13:45
IP: 89.161.104.107
1703 wypowiedzi
Mają jedyny zjadalny kebab w mieście. Szkoda, że tak krótko otwarte oraz, że nie odbierają telefonów. Raz dzwoniłem do ok chicken 11 razy- bez skutku.