Oszuści z PSL okłamują mieszkańców powiatu.Radny Każmierczak ,a nie Baran

12.08.2017 21:13
IP: 62.141.39.47
277 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "12.08.2017
lutuś,jeszcze nie zapomiałaś ?powtarzaj do skutku jak potrafisz,ale czekać Ci nakazuję.Pamiętasz czy już zapominasz? Partia PSL przewodnia siła narodu.

Coś ci się pomieszało z twoją przeszłoscią partyjną kiedy to mogłeś nakazywać.!!!!!!!!
Ale, mozna powiedzieć stare pzpr-owskie uczelnie trudno wygasić.

13.08.2017 07:30
IP: 195.242.64.215
3815 wypowiedzi
[cite user="lutek16" date="12.08.2017 21:13"]

Coś ci się pomieszało z twoją przeszłoscią partyjną kiedy to mogłeś nakazywać.!!!!!!!!
Ale, mozna powiedzieć stare pzpr-owskie uczelnie trudno wygasić.[/cite

P. lutek naprawa Magazynowej to czyja zasługa z PSL P. Barana czy P.Każmierczaka ?W mojej ocenie to żadnego,a propaganda PSL jest z PRL.Pisać warto na temat a nie o PZPR.
14.08.2017 14:28
IP: 109.243.95.178
8461 wypowiedzi
jedno jest pewne nie jest sukcesem kłamczyńskiego
16.08.2017 06:37
IP: 31.0.127.126
702 wypowiedzi
A ja mam pytanie w temacie - czy nastąpił już odbiór ulicy Magazynowej od wykonawcy, czy w dwóch studzienkach kanalizacyjnych na przeciwko przedszkola pozostanie tak zaniżony poziom pokryw tych studzienek? Myślę, że powinno to zostać poprawione.
16.08.2017 12:14
IP: 89.161.83.72
5436 wypowiedzi
Po wakacjach jak radni powiatu wezmą diety,to może będzie poświęcenie i przecinanie wstęgi z udziałem Dabrowskiego i Barana,bez Kazmierczaka.
17.08.2017 09:17
3815 wypowiedzi
[cite user="zibi" date="16.08.2017 06:37"]A ja mam pytanie w temacie - czy nastąpił już odbiór ulicy Magazynowej od wykonawcy, czy w dwóch studzienkach kanalizacyjnych na przeciwko przedszkola pozostanie tak zaniżony poziom pokryw tych studzienek? Myślę, że powinno to zostać poprawione.[/cite

Oprócz studzienek powinna być jeszcze zatoczka przy przedszkolu conajmiej na trzy auta i załatane małe dziury na pozostałej części Magazynowej
17.08.2017 10:46
8461 wypowiedzi
po co zatoczka? władza miejska która jest właścicielem tego obiektu uznała że zatoczka jest zbędna ufundowała za to swoim takową zatoczkę na Białostockiej
17.08.2017 12:55
IP: 89.161.83.72
5436 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "17.08.2017
po co zatoczka? władza miejska która jest właścicielem tego obiektu uznała że zatoczka jest zbędna ufundowała za to swoim takową zatoczkę na Białostockiej
Tak myśli wiejski działacz PSL towarzysz xyz kandydat na radnego i burmistrza w nadchodzących wyborach.Człowieczku o wielkim mózgu,ulica jest starosty i to on ma zadbać o bezpieczeństwo na ulicy.Niech ja przekaże burmistrzowi i wtedy będzie zatoczka.Póki co burmistrz nie ma prawa sam decydować o inwestycji na obcej własności. Zaproponowałem starostwu wykonanie tej zatoczki na własny koszt z otrzymywanej diety,ale przew. Rady Powiatu P.Sławomir Baran póki co nie podjął działania w tej sprawie,a wakacje uciekają.Starosta odpowiedział dyplomatycznie,że zarząd zajmował się ta sprawą,ale ustalenia są póki co tajemnicą.Boja się kompromitacji swojej nieudolności,czy też chcą dalej drażnić rodziców dowożących maluchy do przedszkola.Propagandzista PSL tow. xyz swiadomie kłamie i wybiela władze powiatowe.Bujaj,bujaj tow.xyz .Zaplatałeś się we własne sieci.Stchórzyłeś z publicznej debaty ze mna mimo wielu zaproszeń i propozycji.Jeszcze raz okłamcie zambrowiaków,że to zasługa Barana.Popatrz w lustro i kogo zobaczysz ?Kłamcę,tchórza,propagandziste partyjnego z czasów ZSL.
17.08.2017 15:04
8461 wypowiedzi
podobno żaden wniosek wniosek nie wpłynął do starostwa więc to kolejna blaga jaką genek siejesz
18.08.2017 07:53
3815 wypowiedzi
[cite user="Kaczyński" date="17.08.2017 12:55"]Tak myśli wiejski działacz PSL towarzysz xyz kandydat na radnego i burmistrza w nadchodzących wyborach.Człowieczku o wielkim mózgu,ulica jest starosty i to on ma zadbać o bezpieczeństwo na ulicy.Niech ja przekaże burmistrzowi i wtedy będzie zatoczka.Póki co burmistrz nie ma prawa sam decydować o inwestycji na obcej własności. Zaproponowałem starostwu wykonanie tej zatoczki na własny koszt z otrzymywanej diety,ale przew. Rady Powiatu P.Sławomir Baran póki co nie podjął działania w tej sprawie,a wakacje uciekają.Starosta odpowiedział dyplomatycznie,że zarząd zajmował się ta sprawą,ale ustalenia są póki co tajemnicą.Boja się kompromitacji swojej nieudolności,czy też chcą dalej drażnić rodziców dowożących maluchy do przedszkola.Propagandzista PSL tow. xyz swiadomie kłamie i wybiela władze powiatowe.Bujaj,bujaj tow.xyz .Zaplatałeś się we własne sieci.Stchórzyłeś z publicznej debaty ze mna mimo wielu zaproszeń i propozycji.Jeszcze raz okłamcie zambrowiaków,że to zasługa Barana.Popatrz w lustro i kogo zobaczysz ?Kłamcę,tchórza,propagandziste partyjnego z czasów ZSL.[/cite

Po pierwsze jest Pan kłamcą,bo obiecywał Pan nie dyskutować z Kaczyńskim.
Po drugie nie odpowiada Pan na temat.
Po trzecie Nigdy Pan nie udowodnił,ze nie jest radnym z PSL,
Po czwarte zamotał się Pan w swoich wypocinach
Po piąte stchórzył Pan przed debatą z Kaczyńskim
I tak można Panu przypominać nawet do dwudziestu kłamstw .
xyz to jest ten sam tow. lutek