Kaczyński nie wytrzymał: nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go-Prezesowi Kaczyńskiemu puszczają nerwy!!!Czy tak powinien zachowywać się mąż stanu???

19.07.2017 00:47
IP: 89.161.59.170
648 wypowiedzi
Kaczyński nie wytrzymał:
nie wycierajcie sobie mord moim bratem. Zamordowaliście go
- Nie wycierajcie sobie mord moim bratem.Zamordowaliście go - powiedział prezes Jarosław Kaczyński podczas drugiego czytania projektu ustawy o Sądzie Najwyższym.

Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamiecią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami - powiedział prezes Kaczyński do opozycji po wystąpieniu Borysa Budki.
Na słowa Jarosława Kaczyńskiego nie reagował wicemarszałek Joachim Brudziński.

Poseł PO zarzucił posłom PiS, że "tkwią mentalnie w PRL-u", "próbują zdusić polską demokrację" i "podzielić naród".

- Macie swój Sejm, Senat, prezydenta, chcecie mieć Sąd Najwyższy. Ale nie po to, by Polakom było lepiej, tylko po to, by swoich kolesi uniewinniać, a ewentualnie unieważnić wybory, które nas czekają - powiedział Budka.

https://youtu.be/Df11jgJGSw0

No i Pan Zwykły, Szeregowy, Poseł Prezes Kaczyński pokazał swoje prawdziwe oblicze. Po za trybem bez udzielenia mu możliwości wypowiedzi przez marszałka, który patrzył się jak dupa. Hańba. Masakra. Że też takich czasów dozyłam.

19.07.2017 05:20
IP: 31.0.120.100
690 wypowiedzi
Od razu zastrzegę, żeby nie przypięto mi łatki PIS-iora, że jestem obserwatorem sceny politycznej a nie zwolennikiem partii. To z jakim cynizmem opozycja i wczoraj Pani Prezes SN wykorzystywała ŚP. Lecha Kaczyńskiego do tego aby uderzyć w Jarosława Kaczyńskiego jest perfidnym uderzaniem poniżej pasa. Politycy dzisiaj nie mają honoru i żadnych zasad.
19.07.2017 07:44
IP: 195.242.64.141
992 wypowiedzi
Ale co takiego zrobił Borys Budka, że "perfidnie uderzył poniżej pasa"? On tylko... zacytował Lecha Kaczyńskiego, który o polskim sądownictwie mówił w ten sposób:
Niezależność sądów w naszym kraju jest zagwarantowana bardzo solennie, bardziej niż w niejednej konstytucji innych państw europejskich, także tych, które są członkami Unii Europejskiej. To rozwiązanie, można powiedzieć, modelowe. Jego kształt wynikał z przemyśleń związanych z sytuacją w poprzedniej rzeczywistości ustrojowej naszego kraju

Jestem najgłębiej przekonany, że zdecydowana większość polskich sędziów, a mamy ich w naszym kraju dużo – bardzo dużo w porównaniu z innymi krajami – to ludzie, którzy znakomicie swoje obowiązki wypełniają. Znakomicie, zgodnie ze swoimi przekonaniami i sumieniem. (...) Jestem najgłębiej przekonany, że zdecydowana większość to ludzie, którzy nie minęli się z powołaniem

Rzadko kiedy taki model idealny występuje w całkowicie realnej rzeczywistości. W Polsce tak jest, choć oczywiście nie bez zakłóceń

Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22093166,co-lech-kaczynski-mowil-o-polskich-sedziach-i-sn-te-slowa-moglyby.html

Prawda jest taka, że Jarosław Kaczyński zasłania się rzekomym dziedzictwem swojego brata, a tak naprawdę robi to niezwykle wybiórczo bierze tylko te fakty, które mu pasują. "Dziedzictwo" w ustach Jarosława to pusty, nic nie znaczący frazes.
Lech Kaczyński, mimo ogólnej opinii, był naprawdę politykiem dużego formatu i miał to coś, czego nie ma jego brat, Jarosław. Polityczną godność.
19.07.2017 08:57
IP: 109.243.95.178
8174 wypowiedzi
Budka powinien siedzieć
19.07.2017 09:40
IP: 89.161.83.72
5241 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "19.07.2017
Budka powinien siedzieć
Prawda zawsze boli,jak zabolała opozycje,tak wielokrotnie mocniej zabolała Jarosława.Kto zamordował ś.p. Lecha ?Kto go tam wysłał ?kilka dni był tam premier,czy potrzebna była po kilku dniach druga wizyta i uroczystość ?Kto polecił pilotowi ladowanie ?Po co co miesiąc te pochody ulicami Warszawy ?Jak już to w Krakowie a nie w Wa-wie,po co dzielenie Polaków na sorty,dlaczego nie zmieniamy ordynacji wyborczej,tez jest przestarzała jak konstytucja.Duzo pytan,odpowiedzi rzetelnych brak,a radny xyz jak zwykle o pierdołach.Jemu do tej głowy już nas......i
19.07.2017 10:36
IP: 195.242.64.141
992 wypowiedzi
Budka powinien siedzieć

Patrz, jaka z Tobą jest rozmowa. Przedstawiam fakty i stawiam proste pytania, a Ty jak zwykle, zamiast odnieść się do sprawy, to zmieniasz temat i rzucasz puste słowa, bo tak Ci do głowy nakładli.
19.07.2017 11:24
5241 wypowiedzi
Tow. xyz jest już chory i nieobliczalny. Podobna choroba jak u Jarosława.KTO I JAK MU BRATA ZAMORDOWAŁ ?zwidy
19.07.2017 12:29
IP: 89.161.82.35
45 wypowiedzi
XYZ nie potrafi dyskutować tylko rzucać bzdety. Już się wypowiadałam na ten temat. Pan prezes wydaje mi się, że jeszcze żyje w czasie przeszłym bo jego polityka zmierza do czasów PRL kiedy to PZPR była przewodnikiem narodu. Kiedy wszystkie organy państwa były w ręku I sekretarza. Takiego modelu państwa chce Jarosław kaczyński, zcentralizowanego, ażeby o mnie, o tobie decydowało państwo, ażeby wszystkie instytucje obsadzić swoimi ludźmi, ażeby obywateli trzymać w strachu i szczuć jeden na drugiego. To już wszystko było i dziwię się bardzo, że ludzie tego nie widzą.
19.07.2017 13:13
8174 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "podlaskie62" z dnia "19.07.2017
XYZ nie potrafi dyskutować tylko rzucać bzdety. Już się wypowiadałam na ten temat. Pan prezes wydaje mi się, że jeszcze żyje w czasie przeszłym bo jego polityka zmierza do czasów PRL kiedy to PZPR była przewodnikiem narodu. Kiedy wszystkie organy państwa były w ręku I sekretarza. Takiego modelu państwa chce Jarosław kaczyński, zcentralizowanego, ażeby o mnie, o tobie decydowało państwo, ażeby wszystkie instytucje obsadzić swoimi ludźmi, ażeby obywateli trzymać w strachu i szczuć jeden na drugiego. To już wszystko było i dziwię się bardzo, że ludzie tego nie widzą.

nie widzisz że PO to pogrobowcy nieboszczki PZPR, suweren zabrał korytko i płacz, to podstawa demokracji że jak jest nowe rozdanie polityczne to są i nowi ludzie,
19.07.2017 19:49
5241 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="19.07.2017 13:13"]

nie widzisz że PO to pogrobowcy nieboszczki PZPR, suweren zabrał korytko i płacz, to podstawa demokracji że jak jest nowe rozdanie polityczne to są i nowi ludzie, [/cite

Pan Prezes nerowo też się wypowiada. Kaczyniacy to już taki naradzaj,ja też towarzysza spłodzonego w PRL xyz nazywam baranem,psiakiem,bo nerwy puszczają.Jarosław ma na sumieniu smierć brata,wiec nie ma się co dziwic,że zrzuca to wszystko na Tuska aby się oczyścić.
19.07.2017 20:29
8174 wypowiedzi
jarek delikatnie chama ustawił w kącie i tyle w temacie, gdyby to był bul komorowski budka dostał by sztachetą
19.07.2017 23:22
IP: 195.242.64.215
3666 wypowiedzi
jarek delikatnie chama ustawił w kącie i tyle w temacie, gdyby to był bul komorowski budka dostał by sztachetą
Panu radnemu xyz należałoby też bejsbolem dołożyć za pisanie pierduł o smoleńsku,stadionie,zalewie,szatni czy targowicy bydlęcej.Panie xyz czy to Pan pisał donosy na burmistrza do CBA ?
19.07.2017 23:42
IP: 89.161.59.170
648 wypowiedzi

A Jarek to po dyskotekach wiejskich chodził, że ma machać sztachetą.Przecież to taki kulturalny człowiek i mąż stanu. Przecież on wyzwał Posłow bez żadnych dowodów od morderców, itd. więc w sumie to nic takiego.
20.07.2017 01:21
8174 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "19.07.2017
Panu radnemu xyz należałoby też bejsbolem dołożyć za pisanie pierduł o smoleńsku,stadionie,zalewie,szatni czy targowicy bydlęcej.Panie xyz czy to Pan pisał donosy na burmistrza do CBA ?
ż

tobie koluniu klepy we łbie się poprzestawiały powtarzasz brednie kłamczyńskiego który przyznał się że łże że jestem radnym,
ewentualnie o smoleńsku pisze to co jest powszechnie wiadome i poparte badaniami naukowymi, w temacie zalewu to zdaje się nawet chwaliłem burmistrza bo faktycznie w ciągu kilku kadencji udało mu się wysypać kilka taczek piachu do dobrze chyba że kamaryla genia uważa że to zły pomysł, nikt nie udowodni ł że kolejna szatnia była czy jest potrzebna, a i targowica była użyteczna chociaż zdaje się ciura miejski stwierdził że została zamknięta z powodu problemów ze sprzątaniem krowich placków, a o jakich donosach piszesz bo nie słyszałem by ktoś takowe pisał w ostatnim czasie, co prawda kiedyś genek radny pisał że burmistrz napisał donos do województwa i powiatowi wstrzymali kasę na szpital ale ja genkowi do końca nie wierzę
20.07.2017 07:52
IP: 195.242.64.215
3666 wypowiedzi
Panie radny xyz ,Pan nigdy nie udowodnił,że nie jest radnym,skoro nie jesteś,to po co Pan pisze jak pytania są do radnego. Kaczyński rzucił Panu rękawice w tym miesiącu do publicznej debaty i co Pan stchórzył ? A co do tematu,to pisze Pan nowe bajki o tej targowicy ,zalewie,szatni zamiast o sytuacji w jakiej znalazł się Jarosław Zbawiciel.Teraz przydupasy uspraiedliwiają swojego góru.Pana choroba już zżera.