Dzięki PISOWI rachunek za prąd może wzrosnąć nawet o 10 proc. Rządowy projekt ustawy już w Sejmie-A miała być dobra zmiana bez podwyżek!!!

18.07.2017 07:31
IP: 195.242.64.215
3934 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "18.07.2017
ale z was matoły
od dawna na ceny oprócz cen alkoholi i papierosów nie ma wpływu rząd i chociaż i tutaj są wyjątki bo flaszka dobrej jakości wódki potrafi kosztować w biedronce do 5 zł taniej niż u kaczusia

portale dawno pisały że masło będzie drożało jest to podobna sytuacja jak kiedyś z cukrem ceny giełdowe masła cukru czy ropy
kształtują ceny detaliczne jeśli ktoś tego nie rozumie i pisze bzdury
Bajkopisarz,a ile kosztuje ta sama flaszka w Sparze w galerii ?Flaszka flaszce nie równa,a cena w barze musi być wyższa byś się nie zachlał.

19.07.2017 23:51
IP: 89.161.59.170
751 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "18.07.2017
ale z was matoły
od dawna na ceny oprócz cen alkoholi i papierosów nie ma wpływu rząd i chociaż i tutaj są wyjątki bo flaszka dobrej jakości wódki potrafi kosztować w biedronce do 5 zł taniej niż u kaczusia

portale dawno pisały że masło będzie drożało jest to podobna sytuacja jak kiedyś z cukrem ceny giełdowe masła cukru czy ropy
kształtują ceny detaliczne jeśli ktoś tego nie rozumie i pisze bzdury

Słuchaj się Pana Kaczyńskiego. On CI prawdę jak cyganka o maśle powie. I nie sprzeczaj się jak nie masz racji!!!
20.07.2017 00:59
IP: 109.243.95.178
8730 wypowiedzi
niestety kaczyński nie ma pojęcia o rynkach towarowych giełdach i
a jeszcze dodam że wkrótce będzie jeszcze drożała śmietana
20.07.2017 20:56
IP: 89.161.83.72
5589 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "20.07.2017
niestety kaczyński nie ma pojęcia o rynkach towarowych giełdach i
a jeszcze dodam że wkrótce będzie jeszcze drożała śmietana
Towarzyszu bezradny rodem z PRLotrzymałem dziś rachunekza prąd 75 zl,a nie zużyłem jednego nawet kW.Mam napisane wzrosły inne opłaty przesylowa,jakościowa,stała sieciowa,sieciowa zmienna przejsciowa,abonamentowa,handlowa itd.pradu nie zużyłem,a osiem opłat mam.Od stycznia wzrosły taryfy za prad i nikt nic nie mówi KRZYWA WZROSTU OPŁAT ROŚNIE.Jednak zyje się nam coraz lepiej.Polska już nie jest w ruinie i nie ma głodnych dzieci,ale żebractwo nadal jest.