Po podkrada program pisu

17.05.2017 20:46
IP: 46.113.86.28
8712 wypowiedzi
klauzula sumienia to ważny element cywilizacji i etyki

a od aptek ważniejsze jest ściganie przestępców i ich zauszników
np. hania bufetowa czy rudy mają już ciepło

17.05.2017 21:08
IP: 45.32.178.153
130 wypowiedzi
Najpierw minister łysa pała z bandą oszołomów radykalnie utrudnił dostęp do tabletki ellaOne (praktycznie eliminując z rynku) a teraz w nagrodę zadbał o dochody magistrów farmacji kosztem klientów. Warunek tylko jeden: na półce z preparatami antykoncepcyjnymi ma być tylko kalendarzyk małżeński produkowany przez ministra od ścinki. Cena promocyjna 99,99 zł gratis obrazek toruńskiego ajatollaha z błogosławieństwem i numerem konta.
17.05.2017 22:29
8712 wypowiedzi
jest coś takiego jak konstytucja przyjęta przez naród
tabletka jako głównie lek wczesnoporonny jest właściwie nielegalny w świetle przepisów konstytucji, innych trucizn też nie sprzedają jak dropsów
18.05.2017 10:03
IP: 89.161.104.90
5584 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "17.05.2017
jest coś takiego jak konstytucja przyjęta przez naród
tabletka jako głównie lek wczesnoporonny jest właściwie nielegalny w świetle przepisów konstytucji, innych trucizn też nie sprzedają jak dropsów
Czy w tym Waszym PSelu wszyscy tacy mundrni ? Jesteś specjalistą,od parówek,znawca sztuki budowlanej,expertm smoleńskim,doradcą Macierewicza i prezesa,Specjalista prawa międzynarodowego,specem od inseminacji,cenzorem wydatków na remont stadionu,targowiska z bydlakami,drogowym expertem od ul. POlowej i Magazynowej,politycznym kadrowym,partyjnym naganiaczem,znawca szkolnictwa podstawowego, no i co najważniejsze donosicielem na burmistrza do CBA i kretem w swojej partii.Masz szanse jeszcze w dziedzinie leczniczej-weterynarii.Uaktywnij swoje kontakty z Burczyńskim i Putinem,bo lata leca ,ą wrak rozkradają. O. Tadeusz powinien Ci pomóc w pospolitym ruszeniu .
18.05.2017 14:09
IP: 45.32.178.153
130 wypowiedzi
Czyli minister łysa pała dobrze zrobił dbając o dochody magistrów farmacji kosztem klientów?
18.05.2017 20:55
8712 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "18.05.2017
Czy w tym Waszym PSelu wszyscy tacy mundrni ? Jesteś specjalistą,od parówek,znawca sztuki budowlanej,expertm smoleńskim,doradcą Macierewicza i prezesa,Specjalista prawa międzynarodowego,specem od inseminacji,cenzorem wydatków na remont stadionu,targowiska z bydlakami,drogowym expertem od ul. POlowej i Magazynowej,politycznym kadrowym,partyjnym naganiaczem,znawca szkolnictwa podstawowego, no i co najważniejsze donosicielem na burmistrza do CBA i kretem w swojej partii.Masz szanse jeszcze w dziedzinie leczniczej-weterynarii.Uaktywnij swoje kontakty z Burczyńskim i Putinem,bo lata leca ,ą wrak rozkradają. O. Tadeusz powinien Ci pomóc w pospolitym ruszeniu .

genek pojawiło się słońce i już cię jebło, co widać po powyższym wpisie przypomnę ci genek że donosy to ty pisałeś na sąsiada,
a i rzeczony urzędnik też kiedyś popisał się donosem do władz zwierzchnich na powiat co zresztą sam ujawniłeś , załóż skinie czapkę.
Niewątpliwie druga szatnia na stadionie jest zbyteczna a likwidacja miejskiej targowicy to skandal i porażka wizerunkowa miasta i rządzącej partii, dodam kolejny temat dość wstydliwy dla władzy miejskiej jakim jest zniszczenie pomników ufundowanych kiedyś przez mieszkańców tj pomnika pomordowanych mieszkańców miasta w czasie II w ś. na cmentarzu parafialnym i zastąpienia go możełem , oraz pomnika
na cmentarzu żołnierzy radzieckich i postawienie nowego pomnika
18.05.2017 21:50
IP: 5.172.255.223
248 wypowiedzi
Armia radziecka powstała na początku 1946r,więc w Zambrowie niema cmentarza takiej armii.
19.05.2017 08:50
5584 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "waldzam" z dnia "18.05.2017
Armia radziecka powstała na początku 1946r,więc w Zambrowie niema cmentarza takiej armii.
Co towarzysz zjadł że pisze takie głupoty.Jednak jesteś z uposledzeniem umysłowym.Targowica,szatnia stadion, TU 154,to sztandarowe tematy towarzysza donosiciela,który nie wie że miasto ma swoja dobrze urzadzona targowicę miejską,a targowica dla bydła ,swiń i baranów,powinna być poza granicami miasta..Baran,to zawsze uparty rogaty baran.
22.05.2017 10:52
8712 wypowiedzi
sekretarz schetyna ośmieszył się, biedaczek momentami szkoda mi biedaczka
22.05.2017 14:15
5584 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "22.05.2017
sekretarz schetyna ośmieszył się, biedaczek momentami szkoda mi biedaczka
Może masz rację,szkoda,ale Towarzysz radny xyz od kilku lat się ośmiesza i żyje
28.05.2017 13:04
IP: 31.41.30.248
423 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "17.05.2017
klauzula sumienia to ważny element cywilizacji i etyki

a od aptek ważniejsze jest ściganie przestępców i ich zauszników
np. hania bufetowa czy rudy mają już ciepło

XYZ, dawno już nie polemizowałem z Tobą. Pozwól więc, że trochę poswawolę. Jak widzę jesteś zauroczony "dobrą zmianą", ja również doceniam pewnego rodzaju plusy tej władzy, ale niestety są też i minusy i to bardzo duże. Obecna władza już od prawie dwóch lat sprawuje władze i jak piszesz 'ważniejsze jest ściganie przestępców i ich zauszników", to jakoś nie mogę sobie przypomnieć żadnych osób powiązanych z PO lub PSL, którym przedstawiono by zarzuty dokonania przestępstwa jakiejś grubszej afery. Oczywiście są pojedyncze osoby typu: Bury, ale większych efektów brak. Jedyną aferę jaką służby wykryły, to afera w PKP, ale afera ta dotyczy ludzi PIS, którzy trochę zachłysnęli się po objęciu władzy. Pragnę nadmienić, iż nie jestem członkiem żadnego ugrupowania politycznego. Powiedz mi,
- co to za władza, która przez półtora roku nie potrafi zakończyć postępowania przygotowawczego w sprawie opony w pojeździe Pana Prezydenta. Dla mnie to parodia. Sprawa ta uwierz mi powinna być zakończona w 3 miesiące. My jako społeczeństwo powinniśmy zostać poinformowani o ustaleniu winnych i ich ukaraniu, ale wg mnie trudno jest przyznać się do winy i uznać winnymi "swoich" ludzi,
- co to za władza, która już od ponad 3 miesięcy, jak nie lepiej, nie potrafi zakończyć postępowania w sprawie wypadku z udziałem Pani Premier. Wypadki śmiertelne kończone są w 2-4 miesiące, po uzyskaniu opinii biegłych. A do tego mas media mówią, że wszystko wskazuje na to, iż wypadek drogowy zakończy się zarzutami dla tego młodego chłopaka ( bo jak przyznać się do błędu i umorzyć sprawę wobec niego) oraz zarzutami dla kierowcy limuzyny Pani Premier. Wg mojej wiedzy i doświadczenia życiowego, to sprawcą wypadku jest jedna osoba (kierowca jednego pojazdu), a drugi kierowca popełnia ewentualne wykroczenie, ale zapewne mylę się i Ty mi to zaraz wytłumaczysz. Powaga państwa nakazuje, aby tego typu sprawy prowadzone były przez doświadczone osoby, sprawnie i merytorycznie, a opinia publiczna niezwłocznie informowana była o dokonanych ustaleniach. A tak wszyscy odnosimy wrażenie, że dokonywane są jakiegoś rodzaju przekręty natury prawnej,
- dlaczego świadkowie w sprawie wypadku Pani Premier przesłuchiwani są w kancelarii tajnej, czemu, to ma służyć, z pokoju Prokuratora w prokuraturze w trakcie takiego przesłuchania "informacje niejawne" uleciałyby ? Przecież ten sam Prokurator po zaprotokołowaniu przesłuchania musi wyjść z aktami z tej kancelarii tajnej i akta zapewne trzyma w prokuraturze w której pracuje, po co ta szopka?
- minęło kilka miesięcy od dnia tego wypadku i w telewizji Prokurator wzywa, aby świadkowie zgłosili się i złożyli zeznania. Mowa jest, że na światłach stały jakieś dwa inne pojazdy, którym funkcjonariusze BOR po zaistniałym zdarzeniu kazali odjechać. Pytam się, co to jest, przedszkole? Ci funkcjonariusze, którzy to uczynili winni mieć wszczęte postępowania dyscyplinarne, ich zasranym obowiązkiem było poprosić te osoby o pozostanie na miejscu zdarzenia do czasu przyjazdu policji lub też legitymować ich przed odjazdem z miejsca zdarzenia, a następnie ich dane personalne powinni przekazać przybyłym na miejsce funkcjonariuszom policji.

Proszę Cię o merytoryczne udzielenie mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, bo może ja czegoś nie wiem, pozostaję w błędzie, źle oceniam to wszystko, po prostu mylę się w ocenie tych zdarzeń. Czekam z niecierpliwością na Twoją ocenę tych zdarzeń. Być może takich ludzi jak ja, błędnie oceniających poczynania "dobrej zmiany", jest więcej. Oświeć nas. Pozdrawiam
28.05.2017 17:18
8712 wypowiedzi
''- dlaczego świadkowie w sprawie wypadku Pani Premier przesłuchiwani są w kancelarii tajnej, czemu, to ma służyć, z pokoju Prokuratora w prokuraturze w trakcie takiego przesłuchania "informacje niejawne" uleciałyby ? Przecież ten sam Prokurator po zaprotokołowaniu przesłuchania musi wyjść z aktami z tej kancelarii tajnej i akta zapewne trzyma w prokuraturze w której pracuje, po co ta szopka?''

dokumenty z klauzulą tajności przechowywane są w kancelarii tajnej i dostęp do nich mają osoby dopuszczone do określonej klauzuli

oczywiście że obecna władza popełnia pewne błędy, ale zobacz jak jednym wystąpieniem po ostatnim zamachu pani premier zaorała Tusków Junkierów i innych euro-matołów, w europie prości ludzie ją podziwiają i nie zwracają uwagi na zgrzytanie zębów Schetyny czy tupanie nóżkami szlezwików
28.05.2017 22:07
IP: 31.41.30.248
423 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "28.05.2017
''- dlaczego świadkowie w sprawie wypadku Pani Premier przesłuchiwani są w kancelarii tajnej, czemu, to ma służyć, z pokoju Prokuratora w prokuraturze w trakcie takiego przesłuchania "informacje niejawne" uleciałyby ? Przecież ten sam Prokurator po zaprotokołowaniu przesłuchania musi wyjść z aktami z tej kancelarii tajnej i akta zapewne trzyma w prokuraturze w której pracuje, po co ta szopka?''

dokumenty z klauzulą tajności przechowywane są w kancelarii tajnej i dostęp do nich mają osoby dopuszczone do określonej klauzuli

oczywiście że obecna władza popełnia pewne błędy, ale zobacz jak jednym wystąpieniem po ostatnim zamachu pani premier zaorała Tusków Junkierów i innych euro-matołów, w europie prości ludzie ją podziwiają i nie zwracają uwagi na zgrzytanie zębów Schetyny czy tupanie nóżkami szlezwików
.

Szanowny Panie XYZ, nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania w opisywanej przez Ciebie kwestii, ale mam nieodparte wrażenie, że Ty sam również nie nadążasz za sobą i tym, co przekazujesz forumowiczom. Dokumenty niejawne rejestrowane są w kancelarii tajnej i tam winne być przechowywane, ale jak wielu z nas wiadomym, możesz pobrać takie materiały z kancelarii niejawnej (kwitując ich pobranie) i następnie przechowywać je w swoim pokoju służbowym wyposażonym w metalową szafę np ze skarbczykiem. Na poparcie mojej tezy podam przykład działań Pana Berczyńskiego, któremu skserowano materiały chyba niejawne, a następnie przekazano do dyspozycji i jak mówią trzymał je w biurku. Można? Można, ale pewnie, w myśl powiedzenia, co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie.
Skoro przesłuchania funkcjonariuszy BOR opatrzone są klauzulą poufności, to domniemuję, iż protokoły włączane są do akt prowadzonego postępowania, co czyni całe postępowanie niejawnym i nie wyobrażam sobie, aby akta postępowania leżały w kancelarii tajnej. Zastanawia również, co takiego tajnego jest w tych przesłuchaniach, co czyni je co najmniej poufnymi. Do ustalenia sprawcy wypadku potrzebne są odpowiedzi na następujące pytania:
1. Co?
2. Gdzie?
3. Kiedy?
4. Jak?
5. Czym?
6. Dlaczego?
7. Kto?
Mówiąc krótko: co jechało, gdzie jechało, kiedy jechało, jak jechało (sygnały świetlne i dźwiękowe), czym jechali, dlaczego doszło do wypadku i kto prowadził pojazdy.
I proszę powiedzcie mi ujawnienie odpowiedzi na które pytanie groziłoby ujawnieniem tajemnicy służbowej lub też państwowej? Paranoja.

Aby być obiektywnym, w sprawie cudzoziemców popieram działania tego rządu, tylko nie w ten sposób i nie w tej formie. Ale niechaj, cel uświęca środki. Pozdrawiam
29.05.2017 18:42
8712 wypowiedzi
'''Na poparcie mojej tezy podam przykład działań Pana Berczyńskiego, któremu skserowano materiały chyba niejawne, a następnie przekazano do dyspozycji i jak mówią trzymał je w biurku. Można? Można, ale pewnie, w myśl powiedzenia, co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie. ''

na dysponowanie dokumentami przez Berczyńskiego do których nie miał by dopuszczenia nie ma żadnych dowodów, nie ma też dowodów jakoby Berczyński nieprawidłowo przechowywał dokumenty
30.05.2017 11:23
5584 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="29.05.2017 18:42"]'''Na poparcie mojej tezy podam przykład działań Pana Berczyńskiego, któremu skserowano materiały chyba niejawne, a następnie przekazano do dyspozycji i jak mówią trzymał je w biurku. Można? Można, ale pewnie, w myśl powiedzenia, co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie. ''

na dysponowanie dokumentami przez Berczyńskiego do których nie miał by dopuszczenia nie ma żadnych dowodów, nie ma też dowodów jakoby Berczyński nieprawidłowo przechowywał dokumenty [/cite

Ale Ty uparty jak baran,skoro nie ma dowodów,to dlaczego wyjechał w nieznane z Polski i już nie przewodniczy komisji badania wybuchu trotylu w Smoleńsku. Zgarnął kasę podatnika i odfrunął,a w Polsce zostawił teorie ,że samolot peka jak parówka.Dług Polski rośnie z dnia na dzień,a głupki się cieszą że wnuki będą spłacać długi.Przez ostatnie lata nie było inflacji,a teraz wszystko drożeje i jest już 3%inflacja.Póki co Polacy w sile wieku nie wracają ,a powracają tylko emeryci. Zambrów miastem emerytów .