Siemoniak.Wezwać karetkę do Macierewicza!!!

22.03.2017 14:41
IP: 89.161.83.221
648 wypowiedzi
Tomasz Siemoniak: po słowach Antoniego Macierewicza powinniśmy wykręcić numer 112
Tomasz Siemoniak i Marcin Kierwiński odnieśli się do wywiadu Antoniego Macierewicza dla „Gazety Polskiej”. Posłowie PO nazwali wypowiedzi szefa MON absurdalnymi, a każdy dzień pełnienia przez niego funkcji ministra obrony nazwali kompromitacją dla Polski.
Tomasz Siemoniak Tomasz Siemoniak (PAP / Tomasz Gzell
)
- Wydawałoby się, że już nic nie jest w stanie polskiej opinii zaskoczyć w działaniach Macierewicza, ale mamy tutaj nowy fakt. Wywiad Macierewicza dla jednego z tygodników, gdzie sugeruje, że Donald Tusk i ja pracujemy dla Kremla. Właściwie, to powinniśmy wykręcić numer 112 i wezwać karetkę w tej sprawie, bo ta wypowiedź jest poza jakąkolwiek granicą – powiedział Tomasz Siemoniak.

Antoni Macierewicz w wywiadzie dla „Gazety Polskiej” powiedział, że jego zdaniem Donald Tusk zawarł z Władimirem Putinem nielegalną umowę na szkodę Polski. Szef MON stwierdził, że za katastrofę samolotu obwinia się pilotów i czyni się wszystko, aby nie wyjaśnić prawdziwych okoliczności tragedii. Obwinił za to urzędników, dziennikarzy, polityków, w tym przede wszystkim byłego premiera.

- Zwracam się do prezydenta Andrzeja Dudy, który pisze listy do Antoniego Macierewicza, żeby w swym najnowszym liście wezwał go do zakończenia tych szaleństw – zaapelował Tomasz Siemoniak. Wyjaśnił, że chodzi mu o obecną falę odejść generałów z polskiej armii i odwołanie kompromitujących Polskę słów o Donaldzie Tusku oraz mistralach sprzedanych przez Egipt do Rosji.

Marcin Kierwiński stwierdził, że Antoni Macierewicz od kilku dni stara się przypomnieć elektoratowi jak bardzo jest potrzebny. Według posła PO, szef MON swoimi działaniami odwraca uwagę od podkomisji do spraw katastrofy smoleńskiej. – Chyba już wszyscy widzą, nawet prawicowe media, że jego podkomisja to jeden wielki niewypał – skomentował.

Według Marcina Kierwińskiego, Antoni Macierewicz tonie we własnych kłamstwach, a im mniej jest faktów i dowodów popierających jego teorię o zamachu w Smoleńsku, tym bardziej jest zajadły. - Wszyscy w Europie wiedzą, że mamy ministra obrony, który jest szkodnikiem, który powie i zrobi wszystko dla własnego interesu – powiedział poseł PO.

Nie myślałam, że dożyje takich czasów.Szaleństwo w Polsce w biały dzień. Ręce opadają jak się słucha Antoniego.Boże uchroń przed takimi ludźmi, bo nie wiedzą co czynią.Czym my Polacy sobie zasłużyliśmy, że spotkały Nas takie rządy?Pytam się czym?

22.03.2017 15:16
IP: 89.161.104.90
5243 wypowiedzi
To jest kara Boska dla PIS,dla dobrej zmiany.W tej dobrej zmianie sa tysiące dobrych porządnych ludzi,których Bóg upomina i przestrzega przed głupota dając im żywy przykład złego aby zrozumieli,jaką role mają spełniać rządzący i żyjący z krwawicy prostego ludu.W dużym stadzie owiec muszą być i czarne i szare owce i tak jest w ekipie rzadzacej.Prośmy Boga o wyrozumienie dla ruskiego agenta,bo jest nieszczęśliwy i nie wie co złego czyni.Było PRL,jest teraz RP,kiedy bezpieczniej się żyło prostemu ludowi,chłopom,robotnikom ? Teraz żyją oni obiecankami,a maja widmo biedy przed oczami,a miało być tak uczciwie,równo i dobrze.Teraz dopiero się doczekali opieki zdrowotnej,zarobków,spokojnej starości z emeryturą 1200 zł za która wyżyć trudno i umrzec trudno,ale na apel jasnogórski z Wa-wy do Częstochowy jedzie kolumna samochodów rzadowych od choryzontu do choryzontu na koszt podatnika.Byc może modlili się o zdrowie i rozum Macierewicza.Wystarczyło popatrzeć na bezpośrednia transmisje z Częstochowy i na te twarze wokół prezesa.Rodzi się pytanie,komu za takie koszty ich modlitwa pomogła ?
22.03.2017 15:58
IP: 89.74.242.101
491 wypowiedzi
TOBIE STARY CZŁOWIEKU NIC NIE POMOŻE.
22.03.2017 16:09
IP: 46.113.86.28
8174 wypowiedzi
obecna sytuacja bezpośrednio wynika z komunistycznego zapóźnienia czyli też i czasów kiedy radny Kaczyński był u tak zwanej wadzy
22.03.2017 16:13
8174 wypowiedzi
Siemoniak i Tusk wypowiada się w tonie kremlowskich agentów, więc powiązania są widoczne
22.03.2017 17:34
5243 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Blogerka" z dnia "22.03.2017
TOBIE STARY CZŁOWIEKU NIC NIE POMOŻE.
Szanowna Blogierko...Pani modlitwa może pomóc,ale skoro jest już Pani nawiedzona i jest w sekcie smoleńskiej to tez prośba o wybaczenie.Po Pani wypowiedziach,sadzę że jest Pani w starczym wieku ,a ja mogę nie dożyć Paniusi lat.Proszę o zdrowaske o pomnik dla Lecha,druga za mnie i trzecia za siebie.Wyznawcom sekty nie zaszkodzi też jedna poświęcona zdrowaśka. Póki co karetka Pani jeszcze nie potrzebna jak Panu Antoniemu,gdyby coś pilnego to tel 112.
22.03.2017 22:21
491 wypowiedzi
Szanowny Panie , różni nas wszystko !Kiedy ja chodziłam do szkoły ,to Pan już ściskał książeczkę partyjną i wywijał czerwoną flagą chwaląc mateczkę PZPR. Cóż, wykształcenie nie było potrzebne.
Nie jestem w żadnej sekcie !!!!!!!! Smoleńsk ,to tragedia dla wielu rodzin.
Nie mogę pozwolić na to,żeby starzec z taką przeszłością partyjną szydził na temat wiary i Pana Boga. Moje uczucia religijne są obrażane. Panu ,to już modlitwa nie pomoże.Mam nadzieję, ze w testamencie jest zapis :pogrzeb świecki.
Szanuję ateistów i wyznawców innych religii i nie mam odwagi tego zmieniać.
Różni nas wszystko od wieku po wiarę i ...........

22.03.2017 23:18
491 wypowiedzi

"jedzie kolumna samochodów rzadowych od choryzontu do choryzontu na koszt podatnika"
Jakie wykształcenie , takie Horyzonty. Jakiś czas temu były kłopoty z milionami .!!!!!
Wiek też robi swoje.!!!!!!!
22.03.2017 23:42
491 wypowiedzi

Dziadek dużo widział,
Dużo ziemi schodził,
sam nie pamięta,
Kiedy się urodził,

Kłopoty z pisownią i pamięcią ma. Wszak to 1942 rocznik.
23.03.2017 00:12
IP: 185.35.198.130
2311 wypowiedzi
Siemoniak chce zastosować prawo praktykowane za swoich rządów.Można było wówczas niewygodnego człowieka zamknąć w szpitalu .
23.03.2017 08:58
IP: 195.242.64.215
3669 wypowiedzi
[cite user="Blogerka" date="22.03.2017 23:18"]
"jedzie kolumna samochodów rzadowych od choryzontu do choryzontu na koszt podatnika"
Jakie wykształcenie , takie Horyzonty. Jakiś czas temu były kłopoty z milionami .!!!!!
Wiek też robi swoje.!!!!!!![/cit]Uczona dyskutuje z analfabetą.Trzym sie Panie Rykaczewski,teksty do korekty,a xyz niech wróci na zajecia NA WIECZORÓWKĘ,
23.03.2017 10:57
8174 wypowiedzi
Tusk będzie siedział komuszki możecie mu już zbierać na paczki do pierdla
23.03.2017 14:52
5243 wypowiedzi
Pozdrawiam Pania profesor polonistyki. Jednym zdaniem jest Pani uczona,ale niedouczona. Nienawiść katoliczki mnie nie rusza,moze Pani profesor niepozwolić trwonić pieniędzy zbieranych na budowę pomnika,ale mnie Pani Profesor pozwolenia nie obowiązują i zwisaja ,tak jak Macierewicza teoria smoleńska. Ta wysoka kultura jest taka,że wstydzi się Pani profesor swojego nazwiska.Pomodli się Pani za moją duszę.Pani wykształcona niczym P oseł Pawłowicz a troska religijna jak u P-oseł Lichockiej,z tą róznicą,ze one się nie wstydzą nazwiska rodowego i nie chowają się pod anonimem . Szczur jak się boi człowieka,ukrywa się w norze,Pani ukrywa się pod blogerką.Proponuję Pani profesor podobne uwagi skierować do swoich ulubieńców radnych kąkola i xyz,obaj też naukowcy z tytułami mgr.Jak stanie Pani prof. do wschodu swoim przodkiem,zobaczy pani horyzont,jak się odwroci zadkiem to tez zobaczy horyzont.Legitymacja PZPR jest czymś bardziej historycznym,jak obrazek O. Tadeusza z prośba o 1% podatku.Świat jest okrągły i na nim sa ludzie o różnych poglądach ,o różnym stopniu mądrości,o różnej inteligencji. Sa profesorowie,sa i robole,bez robola profesor staje się nikim.
23.03.2017 17:25
8174 wypowiedzi
a kim jest facio kiedyś płatnym komunistycznym agentem a dzisiaj ruskim naganiaczem według płk. Wrońskiego
23.03.2017 17:52
491 wypowiedzi
STARY CZŁOWIEKU ,

NA POLONISTYCE ZNAM SIĘ TAK ,JAK KAŻDY POLAK . LEPIEJ ZNAM SIĘ NA EKONOMII I PRAWIE.
BYLE KOMU SIĘ NIE PRZEDSTAWIAM !!!!!!

NIE OBRAŻAM LUDZI I ICH RODZIN !!!!!!!

WIARA I RELIGIA SĄ PRYWATNĄ SPRAWĄ KAŻDEGO.
SZANUJĘ ATEISTÓW I ICH POGLĄDY.

WYBACZAM POMYLEŃCOM ,STARCOM CIERPIĄCYM NA DEMENCJĘ.

CZŁOWIEKU, ZOSTAW W SPOKOJU MOJĄ I INNYCH WIARĘ, MODLITWĘ I WSZYSTKO,CO JEST Z TYM ZWIĄZANE.

NAPISZ WŁASNĄ BIOGRAFIĘ.