zambrowscy lekarze

12.03.2017 22:02
IP: 89.161.84.198
4 wypowiedzi
Przez naszych lekarzy przeszłam horror i gehennę, że myślałam o autanazji. Ten koszmar trwał 3 lata od chwili kiedy pierwszy raz zgłosiłam się na izbę przyjęć naszego szpitala.Miałam straszne bóle z prawej strony pod żebrami. Standardowo zrobiono mi EKG i OB i zmierzono ciśnienie/200/100/. Kroplówka-tramal,ketonal+kopa i do domu w nocy.W między czasie sama robiłam różne badania i szukałam przyczyny bólu.Miałam 2 szuflady leków przeciwbólowych, ktore mi nie pomagały-każdy lekarz bez badań stawiał inną diagnozę. W końcu miałam chyba z 10 skierowań do szpitala, gdzie mnie trzymano w torturach na kroplówkach na izbie przyjęć-EKG,OB,Tramal i ketonal+ kopa w nocy i do domu
Trafiłam się do ordynatora. łapińskiego,doktora Gołębiewskiego,Pęzy i Godlewskiej i diagnoza,że to kręgosłup i z tym bólem trzeba żyć. Ja już przestałam egzystować prze ostatnie pół roku, schudłam z bólu 20kg. Dostałam tylko skierowanie do poradni leczenia bólu i zasugerowano mi,że może warto byłoby położyć się w Choroszczy/no czubek/. I co szanowni państwo się okazało 2 marca zrobiłam gastroskopię-wrzód na dwunastnicy.SZOK.Dostałam antybiotyk i wróciłam do świata żywych.Byłam u neuruchirurga i powiedział mi, ze kregosłup mam 30-latki/55/. Sluchając mnie prywatnie lekarz z Białegostoku kazał mi zrobić gastroskopię. Przestrzegam Was przed naszymi lekarzami aby Was nigdy nie spotkała taka krzywda i cierpienie gdy morfina nie pomagała, mają zero empatii!!!!Spotkałam też w tym bólu porządnych ludzi np. Pan doktor Pałka, który dał mi skierowanie na tk jamy brzusznej,pielęgniarka Grażyna Warno, Marta Gawkowska i Pan pilęgniarz czarny, szczupły w okularach/nie wiem jak się nazywa/.Szanowni Państwo naprawdę przeżyłam koszmar i może gdzieś powinnam tą sytuację dalej opisać? Wiele jescze by tu pisać

13.03.2017 13:03
IP: 83.142.58.109
1005 wypowiedzi
Takie są uroki wielkowiejskiego szpitala.
13.03.2017 13:11
IP: 31.41.26.182
11 wypowiedzi
Niestety ja nie mam takich dobrych doswiadczeń z panem dr. Pałką , uważam że empatii to on w ogóle nie ma . Kiedys po wypadku gdzie działała bardzo duża siła uderzenia na klatkę piersiową i brzuchowy ten pan stwierdził że jestem niepowazna i mnie wyśmiał nie robiąc mi żadnych badań a jak się później okazało miałam pęknięte żebro.Zostałam wtedy upokorzona i od tamtej pory omijam Zambrowski szpital szerokim łukiem.
13.03.2017 14:28
IP: 31.41.31.44
228 wypowiedzi
A ja bardzo dobrze wspominam Dr. O. Pałkę i cały zespół - serdecznie jemu i całemu zespołowi dziękuję za to że żyję i dobrze się mam.
J.P.
13.03.2017 14:28
IP: 77.255.242.237
698 wypowiedzi
Empatia wśród Zambrowskich lekarzy - śmiechu warte, większą empatię do zwierząt mają Zambrowscy weterynarze niż ludzkie "doktory". Czym mniejsza pipidówa tym bardziej się w głowach przewraca tym pseudo fachowcom.
13.03.2017 16:03
IP: 89.161.86.11
20 wypowiedzi
Muszę przyznać że podczas zabiegu nie nudziłem się, tak P. Dr. Pałka fajnie sobie nucił super melodyjkę, było super.
14.03.2017 13:10
IP: 46.171.66.162
226 wypowiedzi
A może kadencyjność pomoże?

Góra dwie kadencje i następna placówka!
14.03.2017 13:42
IP: 89.161.83.221
679 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "norbert" z dnia "13.03.2017
A ja bardzo dobrze wspominam Dr. O. Pałkę i cały zespół - serdecznie jemu i całemu zespołowi dziękuję za to że żyję i dobrze się mam.
J.P.

a nie miał Pan żadnych przywilejów, że tAk pan chwali zambrowskiego Lekarza?
14.03.2017 15:45
IP: 89.161.58.18
650 wypowiedzi
Ja również uważam,że najgorsza obsługa jest na oddz,wewnętrznym.Panie pielęgniarki opryskliwe(nie wszystkie) i zawsze zmęczone.A niech ktoś poprosi o zmianę pościeli(bo zakrwawiona)to dopiero się nasłucha,,ma się nieraz wrażenie ,że to "bezkrólewie"
15.03.2017 19:47
IP: 91.219.107.48
13 wypowiedzi
Z mojej wiedzy wynika , że to najsłabsi lekarze w całym województwie.Wypisują leki te co pamietają z PRL,kazdemu to samo.Czy ci lekarze byli kiedyś na szkoleniu z nowosci,wątpię.Chamstwo na każdym kroku.Jak zaczniesz pytac co wypisuje i na co...od razu odpowiada pytając...a zna sie pani na lekarstwach? Znieczulica w stosunku do pacjeta na 120%. Jak przyjdziesz do zambrowskiego lekarza to on wzrokiem już od progu...a po jaką cholerę tu wlazł!!!! Czy dyrektor kontroluje te towarzystwo jak siedzą w pokoiku w 7.....słychać na korytarzu jak rechoczą,Czas pogonić tych starych i dać szansę dla młodych,zdolnych chętnych do nauki.miłych dla pacjenta,majacych w głowach nowsze wiadomości.Pozdrawiam.
15.03.2017 22:22
IP: 89.161.81.103
72 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "PS" z dnia "14.03.2017
A może kadencyjność pomoże?

Góra dwie kadencje i następna placówka!

Ma Pan rację - popieram w każdym calu.Ale jak już , to mam pomysł w Pańskim stylu - dla Pana dwie kadencje (o ile Pan pracuje) w Zambrowie - a potem następna placówka np w Lęborku (to blisko Bałtyku - fajne miejsce).
A dla Pańskiej małżonki - (pracuje,nie pracuje - wsio ryba ) po dwoch kadencjach w Zambrowie - następna placówka w Ustrzykach Górnych (Bieszczady).
Rewelacja - czyż nie???
16.03.2017 08:12
IP: 89.161.102.100
937 wypowiedzi
Jak zdecydowałeś się wybrać zawód lekarz, to i jego przywileje ale i utrudnienia związane ze zmianą miejsca zamieszkania! A gdzie przysięga Hipokratesa!? Większość lekarzy chyba nie kojarzy gościa ani nie przestrzega jej! Straszne i nie śmieszne!
16.03.2017 10:42
IP: 46.171.66.162
226 wypowiedzi
"acapulco" nie biadol ! Jeżeli jesteś właśnie z tej ekipy
to odpowiedz gdzie najdalej dojeżdżasz na dyżury i ile godzin tam spędzasz, a może ile dni, a później ile wynika z tego "błędów w sztuce pseudo lekarskiej", ilu pacjentów pogoniłeś bo Ci przeszkadzali w czasie pełnienia dyżuru, a tu noc kiedy i porządni ludzie śpią (a ty do nich się zaliczasz)?

Może Ty jesteś tym dobrym i Ciebie te powyższe wyliczenia się nie tyczą?!

Chociaż dlaczego tak Ciebie to ruszyło?

Ale nie dziw się ludziom, którzy mieli z takimi przypadkami do czynienia, bo to się staje regułą, a anormalnym zachowaniem staje się po prostu ludzkie podejście. Chyba że mamy do czynienie z "odpłatną usługą".

I właśnie ten mój pomysł o kadencyjności by taka pani/pan nie wiedział/a z kim rozmawia. W tych małomiasteczkowych powiązaniach się tak dzieje kiedy są lepsi i gorsi pacjenci.
I daj sobie spokój z negowaniem mojego pomysłu bo usłyszysz dużo więcej przykładów "profesjonalizmu" medyków!

16.03.2017 13:23
72 wypowiedzi
Nic mnie nie ruszyło osobiście.Po prostu to są pomysły rodem z wczesnego PRL-u i obecnej Rosji putinowskiej.
"Wraca nowe".
Wujcio Bierut aż się uśmiecha w grobie.
16.03.2017 14:01
72 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "markiza" z dnia "16.03.2017
Jak zdecydowałeś się wybrać zawód lekarz, to i jego przywileje ale i utrudnienia związane ze zmianą miejsca zamieszkania! A gdzie przysięga Hipokratesa!? Większość lekarzy chyba nie kojarzy gościa ani nie przestrzega jej! Straszne i nie śmieszne!

Postanowiłem sobie zadac niewielki trud i wyszukac w Wikipedii tak chętnie przywoływaną przysięgę Hipokratesa.Wydaje mi się,że ci,którzy tak często ją przywołują nie mają zielonego pojęcia o jej brzmieniu traktując ją jak słowo-wytrych..
To link http://adonai.pl/life/?id=110