Rondo im.Lecha Kaczyńskiego

20.03.2017 14:23
IP: 94.75.206.131
1837 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "waldzam" z dnia "20.03.2017
Czy chcialbyś dowiedzieć się któregoś dnia,że nie jesteś ojcem swojego dziecka.Według zasady czarne jest czarne itd..,to MK jest porostu rozpustną cichodajką.
Jeżeli nawet, to jaki to ma związek z rondem czy pomnikiem jej nieżyjącego od lat ojca? Czy przez to jego zasługi dla ojczyzny są mniejsze (bez wnikania jakie, żeby nie komplikować)?
Zamieszanie na forum z pomnikiem i rondem robi Gienio (+ nieZależny), który do sympatyków Ś. P. Prezydenta raczej nie należy. W jakim celu? Proszę pytać Gienia.

20.03.2017 16:59
IP: 5.172.255.230
178 wypowiedzi
Jakie Gienio ma cele to ...każdy wie,ale jak ma punkty zaczepienia to miesza.Bo nazwac imieniem najlepszego Prezydenta RP małe rondko na ciągnącej się ze 2 km ulicy im. chłopa z Pęchratki,coprawda z dosyć ładną przedwojenną przeszłością,ale później wiernego towarzysza z samej wierchuszki,to byłby już chichot historii,
20.03.2017 19:50
IP: 89.161.104.90
4733 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "waldzam" z dnia "20.03.2017
Czy chcialbyś dowiedzieć się któregoś dnia,że nie jesteś ojcem swojego dziecka.Według zasady czarne jest czarne itd..,to MK jest porostu rozpustną cichodajką.
Na to odpowiedzieć mogą panowie Zauska i Gruszka,ale najlepiej przyjdź do mnie i Ci wyjaśnie i przybliżę zasługi.
21.03.2017 05:02
IP: 195.242.64.252
1837 wypowiedzi
Zasługi zostały przypomniane przy okazji pojawienia się idei budowy pomnika:
"... - „Główną ideą budowy pomnika ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest uczczenie Jego pamięci. Pamięci Prezydenta, który docenił miasto Zambrów i powiat poprzez dwukrotną wizytę tu w czasie swojej kadencji. Ś.p. Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem, który po roku 1989 był w Zambrowie.” - powiedział nam Wicestarosta Zambrowski Stanisław Rykaczewski. –„Poprzez pomnik chcemy podkreślić umiłowanie ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Ojczyzny, patriotyzmu, jak również do rodzinnych stron, ponieważ rodzina państwa Kaczyńskich pochodzi z okolic Zambrowa.” - dodaje Rykaczewski..."
aktualnosci.zambrow.org/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=8970
21.03.2017 06:50
IP: 50.7.9.187
89 wypowiedzi
Kaczor postanowił przejąć dla siebie porzucona idee budowy pomnika . Wiadomo że niedługo wybory samorządowe ktore wygra PIS. Na kogo zagłosują niezorientowane babcie od Rydzyka, jak przeczytają w gazetce przed wyborami, że Kaczor walczył o pomnik i nazwe ronda?
21.03.2017 07:19
IP: 195.242.64.215
3370 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Karburator" z dnia "21.03.2017
Kaczor postanowił przejąć dla siebie porzucona idee budowy pomnika . Wiadomo że niedługo wybory samorządowe ktore wygra PIS. Na kogo zagłosują niezorientowane babcie od Rydzyka, jak przeczytają w gazetce przed wyborami, że Kaczor walczył o pomnik i nazwe ronda?
Prawda leży środkiem,ma swoich zwolenników jak i przeciwników co widać na forum. Zainspirował budowę pomnika,do której działacze PIS nie doprowadzili ,a teraz wspiera nazwę ronda.Postawiony pomnik nie łatwo zlikwidować,natomiast tablice w 5 min można wyrzucić.Sprawa przemyslana,wokół ronda można tańczyć jak z katastrofą smoleńską i szukać winnych.Szkoła Macierewicza nie poszla w las.
21.03.2017 07:29
IP: 50.7.9.187
89 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Niezależny" z dnia "21.03.2017
Prawda leży środkiem,ma swoich zwolenników jak i przeciwników co widać na forum. Zainspirował budowę pomnika,do której działacze PIS nie doprowadzili ,a teraz wspiera nazwę ronda.Postawiony pomnik nie łatwo zlikwidować,natomiast tablice w 5 min można wyrzucić.Sprawa przemyslana,wokół ronda można tańczyć jak z katastrofą smoleńską i szukać winnych.Szkoła Macierewicza nie poszla w las.
Sprawa przemyslana .Jak sie opłacało, niektórzy działali w PZPR, wspierali wszystkie władze które aktualnie rządziły. Jak statek tonie wspierają tych, którzy mają najwieksze szanse na wygraną. Co tam honor, przekonania czy zasady. Ważne ,zeby blisko koryta i władzy.
21.03.2017 09:49
IP: 212.180.214.242
20 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "U96" z dnia "21.03.2017
Zasługi zostały przypomniane przy okazji pojawienia się idei budowy pomnika:
"... - „Główną ideą budowy pomnika ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest uczczenie Jego pamięci. Pamięci Prezydenta, który docenił miasto Zambrów i powiat poprzez dwukrotną wizytę tu w czasie swojej kadencji. Ś.p. Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem, który po roku 1989 był w Zambrowie.” - powiedział nam Wicestarosta Zambrowski Stanisław Rykaczewski. –„Poprzez pomnik chcemy podkreślić umiłowanie ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do Ojczyzny, patriotyzmu, jak również do rodzinnych stron, ponieważ rodzina państwa Kaczyńskich pochodzi z okolic Zambrowa.” - dodaje Rykaczewski..."

Zasługa - rezultat jakiegoś działania lub czyjejś pracy, mający wielką wartość dla innych (źródło: słownik języka polskiego PWN)

Wyolbrzymianie błahostek nie jest zasługą.
To co sądzi Pan Stanisław Rykaczewski nie jest jakim kolkwiek wyznacznikiem.
21.03.2017 10:04
IP: 89.161.85.101
167 wypowiedzi
To był najgorszy Prezydent III rp. i nazywać Rondo jego imieniem
Lekka przesada. Może niech nazwą Rondo w Izraelu jego imieniem
Bo to był prezydent izraela nie Polski.Zawiązał w Polsce Lożę masońską
B'nai B'rith Jak był w izraelu powiedział,że Sprawy izraela będą priorytetem
dla rządu Polskiego.

21.03.2017 11:00
4733 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Karburator" z dnia "21.03.2017
Sprawa przemyslana .Jak sie opłacało, niektórzy działali w PZPR, wspierali wszystkie władze które aktualnie rządziły. Jak statek tonie wspierają tych, którzy mają najwieksze szanse na wygraną. Co tam honor, przekonania czy zasady. Ważne ,zeby blisko koryta i władzy.
Drogi forumowiczu ,gdybym nie miał zasad,to byłbym podobnym zebrakiem do Ciebie.Niestety jestem na takiej pozycji,że żadna władza mi nic nie może zrobić,bo nie jest w stanie odebrać mi łopaty od mojej pracy.Nie masz pełnej wiedzy,bo to ja pierwszy na sesji rady Powiatu w Zambrowie w 2011 r.wysunełem taki pomysł, a dopiero w kilka miesięcy Prezes PIS utworzył Komitet budowy pomnika i zaczęły się pierwsze zbiórki na pomnik.Protokoł z sesji rady powiatu jest tego dowodem.Na tej sesji Rykaczewski postawił wniosek aby to Rada Powiatu zrealizowała przedsiewziecie,ale był mój sprzeciw aby nie korzystać z kasy podatnika.Zaproponowałem aby każdy radny przekazał jedna dietę na pomnik.Zapadła cisza i ustalono w dyskusji ze do finansowania budowy przystapi się z chwila powołania komitetu i ze pieniędzy z dobrowolnych datków.Skoro nie rozpoczęto budowy to jest tylko dwie alternatywy.
1.Zebraną kase Radny Rykaczewski roztrwonił na swoje wybory lub
2.Budowy pomnika zambrowiacy nie chcą i nie dawali datków na pomnik.
Ten temat do dziś nie wyjaśniony,nie zamkniety i możecie przekazywać datki na budowę pomnika dla prezesa Rykaczewskiego
21.03.2017 17:20
IP: 89.161.84.26
489 wypowiedzi
To o ci chodzi? Jesteś przeciwnikiem PiS a tu teraz jakieś kombinacje.
21.03.2017 17:39
1837 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "21.03.2017
Drogi forumowiczu ,gdybym nie miał zasad,to byłbym podobnym zebrakiem do Ciebie.Niestety jestem na takiej pozycji,że żadna władza mi nic nie może zrobić,bo nie jest w stanie odebrać mi łopaty od mojej pracy.Nie masz pełnej wiedzy,bo to ja pierwszy na sesji rady Powiatu w Zambrowie w 2011 r.wysunełem taki pomysł, a dopiero w kilka miesięcy Prezes PIS utworzył Komitet budowy pomnika i zaczęły się pierwsze zbiórki na pomnik.Protokoł z sesji rady powiatu jest tego dowodem.Na tej sesji Rykaczewski postawił wniosek aby to Rada Powiatu zrealizowała przedsiewziecie,ale był mój sprzeciw aby nie korzystać z kasy podatnika.Zaproponowałem aby każdy radny przekazał jedna dietę na pomnik.Zapadła cisza i ustalono w dyskusji ze do finansowania budowy przystapi się z chwila powołania komitetu i ze pieniędzy z dobrowolnych datków.Skoro nie rozpoczęto budowy to jest tylko dwie alternatywy.
1.Zebraną kase Radny Rykaczewski roztrwonił na swoje wybory lub
2.Budowy pomnika zambrowiacy nie chcą i nie dawali datków na pomnik.
Ten temat do dziś nie wyjaśniony,nie zamkniety i możecie przekazywać datki na budowę pomnika dla prezesa Rykaczewskiego
W artykule o budowie pomnika o Gieniu nie pisali.
21.03.2017 18:32
1837 wypowiedzi
21.03.2017 21:00
4733 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "U96" z dnia "21.03.2017
W artykule o budowie pomnika o Gieniu nie pisali.
Tak prawda,bo nie było takiej potrzeby. Jak chcesz dokładnie poznac szczegóły to musisz sięgnąć do sesji Rady powiatu w pierwszym półroczu 2011 roku.Dzis to nie ma znaczenia,kto pierwszy zainicjował,a kto przystąpił do działania.Wazne kto dał pierwsze pieniadze i co się stało z nimi stało. Jak widzisz Rykaczewski w tej sprawie milczy.O rondzie też niech nie pisza,niech to będzie Stasia zasługa,ważne ze są pobudzeni z drzemki do działania.
22.03.2017 07:53
IP: 81.92.17.130
85 wypowiedzi
Panie Kaczyński zamiast zbiórkę na pomnik niech pan zbierze 200000 brakującą na remont Magazynowej.Wtedy przyda się pana politykowanie a ,nie ciągłe gledzenie z którego nic nie wynika. Po remoncie nazwijcie ulice Kaczynskiego zamaist Magazynowa.