Dlaczego Starosta Zambrowski Robert R udziela wymijającej odpowiedźi na interpelacje radnego Z.Jacha!Czy jest to próba zamiecienia sprawy wypadku z udziałem przewodniczącego powiatu pod dywan?

09.03.2017 10:41
IP: 89.161.83.221
540 wypowiedzi
Panie Starosto proszę się wypowiadać KONKRETNIE na temat, a nie odbiegać od MERITUM interpelacji, którą złożył radny Z. Jach dotyczącej wypadku, który rzekomo spowodował Przewodniczący powiatu D....ski J. Szanowny Panie Starosto, jeśli przewodniczący nie ma nic do ukrycia, to dlaczego na ostatniej sesji powiatu na pytanie Z. Jacha Czy takie zdarzenie miało miejsce i jest w stosunku do osoby przewodniczącego prowadzone postępowanie wyjaśniające.Odpowiedział ,,Nic mi nie wiadomo na pkt 1", ,,Nie wiem nic na ten temat"
Z kolei dziennikarze portalu zambrow.org.pl po skontaktowaniu się z przewodniczącym rady Powiatu Panem Józefem Dąbrowskim usłyszeli: cyt

,,Ten w rozmowie z nami stwierdził, że był jedynie świadkiem takiego zdarzenia"

- „Jeżeli chodzi o ten temat z sesji, to ja jestem przesłuchany jako świadek. Nic więcej na ten temat nie wiem.” - powiedział nam Józef Dąbrowski. "

Więc się pytam. Jak to w końcu jest? Raz człowiek odpowiada nic nie wiem!!! Za drugim razem byłem tylko świadkiem, a za trzecim będzie jeszcze inna wersja wydarzeń? Wystarczyło powiedzieć na sesji tak brałem udział w pewnym zdarzeniu i jestem świadkiem. Sprawa jest wyjaśniana.

Pisząc z kolei, że pismo nie jest interpelacją jest Pan Panie Starosto w błędzie. Gdyż interpelacje składa się w ważnych sprawach dla każdego samorządu. I nie zaprzeczy chyba nikt, a w szczególności Pan, że jeśli jest podejrzenie,że toczy się postępowanie karne wobec przewodniczącego rady powiatu, to jest to w moim odczuciu sprawa ważna, można wręcz powiedzieć bardzo ważna, gdyż dotyczy funkcjonariusza publicznego wysokiej rangi, na którego wszyscy mieszkańcy Powiatu wykładają pieniądze na diete. I mamy prawo wszystkich radnych rozliczać z ich poczynań czy to złych czy dobrych.Więc również Panu powinno zależeć by tą sprawę jak najszybciej wyjaśnić.Gdyż każdy radny powinien być czysty i krystaliczny jak łza. A chciałabym również przypomnieć, że jest to radny z Pana opcji politycznej PSL,więc mam nadzieje, że nie będzie to przyczynek do ewentualnego zamiatania sprawy pod dywan.

Przedstawię kilka wręcz żenujących treści, które zawarł Starosta w odpowiedzi, którą przekazał na zambrow.org.pl i odniosę się do nich.

cyt:
,,Treść pisma świadczy o wykorzystywaniu przez Pana funkcji radnego do celów prywatnych"'

Gdzie widzi Pan cel prywatny.Przypomne panu staroście że przewodniczący i wszyscy radni to osoby publiczne i pismo dotyczy ewentualnego popełnienia przestępstwa przez przewodniczącego, więc jest to sprawa ważna, którą Pan jako starosta powinien się priorytetowo zająć, a nie zamiatać pod dywan i odbijać pałeczkę.

I tu perełka i cytat kolejny z pisma Starosty

,,Swoją pracę społeczną powinien Pan spożytkować do rozwiązywania spraw istotnie zasadniczych dla Powiatu Zambrowskiego"

Więc chciałabym, aby pan starosta wziął sobie słowa do serca, które przytacza pan do innych. Panie Starosto czas się wziąć do wytężonej pracy na rzecz Powiatu.Nie jest sztuką cały czas przecinać wstęgi i organizować turnieje, z których nic szczególnego dla mieszkańców nie wynika!!! Na razie nie widzę efektów Pana pracy.Poza budowaniem sobie zaplecza politycznego w Szumowie( przypomne 11 mln złotych na drogi wiejskie i 300 tys zł na ul magazynową na lepik). Powinien Pan spożytkować swoją prace na rzecz rozwiązania spraw istotnych dla powiatu: remontu zaniedbanych ulic od lat: magazynowej-dziurawej jak ser szwajcarski, Polowej to samo, czy Sadowej i równo traktować mieszkańców MIASTA ZAMBRÓW, którzy również wybierają radnych powiatowych w mieście Zambrów. I proszę ŻYCZENIA przekazać to dla swojego bliźniaka.Pozdrawiam.Zawiedziona wyborczyni!!!

09.03.2017 11:25
IP: 89.161.104.90
4956 wypowiedzi
Pan starosta pogubił się w swoich uprawnieniach gdyż nie ma prawa udzielać odpowiedzi na temat swojego zwirzchnika.Interpelacje powinien przesłać do wojewody. Tak conajmiej było kiedy starosta był Stanisław Krajewski.Powolutku sprawie łeb się ukręci jak przed laty kiedy Przewodniczący wieczorem wracał z półprywatnego wojażu do B-stoku.Jaka władza,takie wypowiedzi.Co na to tow.radny kąkol ?Wtedy jeleń rozbil samochód i uciekł do lasu,teraz baba nie zdążyła uciec przed samochodem przewodniczacego.
09.03.2017 13:02
IP: 195.242.64.215
3500 wypowiedzi
Jednym zdaniem.Pechowo rozpoczął rok2017 Pan przewodniczacy powiatu.
09.03.2017 18:22
IP: 46.113.234.117
7765 wypowiedzi
jaka interpelacja a właściwie polityczny bezsensowny atak w formie focha taka i odpowiedz
10.03.2017 10:10
IP: 91.219.105.216
44 wypowiedzi
Wy politycy nie macie za grosz szacunku dla siebie!!. Zamiast zająć się sprawami ważnymi dla powiatu rozważacie co tam ten przewodniczący rady nawywijał i ferujecie wyroki przed końcem sprawy. Nawet gdy doszło do potrącenia kobiety na przejściu przez Józefa D. to od tego jest Sąd Policja i Prokuratura żeby sprawę wyjaśnić. Apeluję o trochę rozsądku!!
10.03.2017 10:31
7765 wypowiedzi
to jaskrawy przypadek totalniej opozycji nie mają sukcesów tam nawet gdzie udają że rządzą, raczej wtopy

tp podobny przypadek jak słynna już warszawska wiewiórka
10.03.2017 12:04
4956 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "agnolka0702" z dnia "10.03.2017
Wy politycy nie macie za grosz szacunku dla siebie!!. Zamiast zająć się sprawami ważnymi dla powiatu rozważacie co tam ten przewodniczący rady nawywijał i ferujecie wyroki przed końcem sprawy. Nawet gdy doszło do potrącenia kobiety na przejściu przez Józefa D. to od tego jest Sąd Policja i Prokuratura żeby sprawę wyjaśnić. Apeluję o trochę rozsądku!!
Angolko masz racje,ale jest druga strona medalu,popatrz policja w Wys Maz ukrywa temat,unika informacji,dopiero Policja w KW. w B-stoku ujawnia,że był taki przypadek,sam przewodniczący na sesji powiada nic mi nie wiadomo,wiec jest to sposób mataczenia i zamiecienia sprawy pod dywan. Nikt nigdzie nie powiedział ,że przewodniczący jest winny,ale człowiek honoru jak był zapytany powinien powiedzieć prawdę.Tak było takie zdarzenie i policja wyjasnia sprwe i wtedy by nie było interpelacji i dyskusji nawet na forum.Najporzadniejszemu się zdarzają przypadki i błędy. Jak cos się ukrywa,sa zaraz domysły,przypuszczenia i potem jakas heroiczna obrona. Na interpelacje do Przewodniczacego rady powinien on sam odpowiedzieć,a jak nie potrafi,to powinien odpowiedzieć wojewoda,mieli na to 30 dni,a odpowiada butnie nie uprawniony do tego jego podwładny starosta.W tym jest problem,gdyby nawet klub partyjny PSL zajął swoje stanowisko wyglądałoby to bardziej przejrzyście.Starosta popełnił gafe zajmując się problemem swojego zwierzchnika zarówno politycznego jak i że jest podlegly Przewodniczacemu Rady.Prawde piszesz,że zamiast zająć się problemami służącymi społeczeństwu,starosta wplątuje się w nie swoje sprawy. Nadwyżke energii starosta mógłby skierować na naprawę swoich dróg w mieście np. ul Magazynowa,ul. Polwa,Sadowa i własciwa konserację innych ulic.Masz racje z tymi politykami,ale zaraza idzie z góry do której się przyzwyczajamy. Premier Szydlo głosuje jedna przeciw 27 innym premierow,jak wygląda w ich oczach. Premier ma niby zasady,ale pozostali premierzy maja pieniądze, Wspomozesz dziada,ktory jest przeciwko Tobie,nie dasz mu nawet złotówki. Kiedyś ś.p.. Prwzydent Lech.K użył takiego stwierdzenia,,Spieprzaj dziadu'' i teraz nas to czeka.Jak Ci się nie podoba,to wystap z tej U.E i szukaj przyjaciół gdzie indziej.Sowieci tylko na to czekaja i właduja duża kasę abyśmy się do nich przyłączyli,a potem będzie jak na Krymie.Jest powiedzenie,,Dlaczego jesteś biedny,a dlatego bo jesteś głupi,a dlaczego jesteś głupi,bo jesteś biedny''Angolko popatrz rozsądnie,czy P.Szydło nie mogła się wstrzymać od głosu i nie komentować wyboru / mogła bylibyśmy inaczej postrzegani,ale była przeciw,więc mamy śmierdzące jajo do zjedzenia.To samo jest w naszym Zambrowie,kołtunerstwo,mściwość,zazdrość,chciwość,ty masz ja nie to mi daj.A ON ODPOWIADA zapracuj sobie sam,ale nie metoda kakola czy xyz.Ja Ci przyznaje rację,ale widze ten temat szerzej.
10.03.2017 16:17
7765 wypowiedzi
po raz kolejny radny Jach popisał się swoistą nieznajomością prawa bo pytanie o ptywatne sprawy nie mogą byś przedmiotem zainteresowania ani radnego ani urzędu, te zapytanko to typowy hejt
10.03.2017 19:05
IP: 89.161.83.221
540 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "10.03.2017
po raz kolejny radny Jach popisał się swoistą nieznajomością prawa bo pytanie o ptywatne sprawy nie mogą byś przedmiotem zainteresowania ani radnego ani urzędu, te zapytanko to typowy hejt

Zapomniał pan, że osoby publiczne czytaj radni mają mniejszą swobodę do życia osobistego. Jest to kwestia bardzo ważna.Bo jeśli osoba przewodniczącego rady powiatu popełniłaby poważne przestępstwo to powinna zostać odwołana ze stanowiska.
10.03.2017 23:20
7765 wypowiedzi
o wszem jeśli będzie wyrok skazujący w dodatku prawomocny
11.03.2017 07:55
IP: 195.242.64.215
3500 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "10.03.2017
o wszem jeśli będzie wyrok skazujący w dodatku prawomocny
Czytałes statut powiatu ?wiesz jakie ma miejsce starosta w szeregu ?czy ktos ferowal wyrok ?Pytano radnego i przewodniczacego o zdarzenie,a ten zaprzeczył,że nic nie wie ,obejrzyj nagranie .Specjalista od boskich bolesci.Skończ z tym osrywaniem sie na forum,bo na burmistrza Ciebie nie wybrano i Dobra zmiana nie postawi Ciebie na staroste,Jak ten kundel ujadasz i nic więcej.
11.03.2017 15:22
7765 wypowiedzi
ja osobiście nie czytałem bo mnie to nie interesuje ale i Jach też nie czytał co można wywnioskować po jego hejterskich zapytaniach
13.03.2017 11:41
4956 wypowiedzi
[cite user="xyz" date="11.03.2017 15:22"]ja osobiście nie czytałem bo mnie to nie interesuje ale i Jach też nie czytał co można wywnioskować po jego hejterskich zapytaniach [/cite

,To jak nie czytałeś i nie wiesz i ciebie to nie interesuje,to bużiulkę w kubeł,albo główke w piasek i nie będzie głupot na forum panie bez -radny xyz.
14.03.2017 08:31
7765 wypowiedzi
od pisania głupot to jesteś ty a i twój brat bliźniak też umie się popisać pisząc interpelacje z czapy zresztą po raz któryś z rzędu, pytać można a nawet trzeba tylko pytać trzeba z sensem
14.03.2017 11:56
4956 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "14.03.2017
od pisania głupot to jesteś ty a i twój brat bliźniak też umie się popisać pisząc interpelacje z czapy zresztą po raz któryś z rzędu, pytać można a nawet trzeba tylko pytać trzeba z sensem
Ty jesteś naprawdę rogatym baranem