Fabryka Jedzenia Zambrów

28.01.2018 12:15
IP: 89.161.86.10
5877 wypowiedzi
[cite user="Syla75" date="28.01.2018 11:00"]Panie Niezależny, prosze czytać ze zrozumieniem a dopiero później komentować wypowiedzi innych i nie pomawiać o robienie plotek. ,, ... od kilku lat jestem klientem jak Pan tylko nie w Biedronkach". Pan Kaczyński nie napisał tego dosłownie ale przecież jasno dał do zrozumienia, że to bastek jest klientem Biedronek, bo Pan Kaczyński to robi zakupy w tych ,,lepszych sklepach". Zresztą to nie pierwszy taki przypadek kiedy to Pan Kaczyński wytyka gdzie kto robi zakupy, dzieli ludzi na ten lepszy i gorszy sport, tych biednych i bardziej zamożnych ... [/cite

Pani syla,ja wcale nie myslę i nie pisze ż Pan bastek robi zakupy w biedronkach,ja nie widze nic w tym złego,że pracownicy kupuja w biedronkach,ich wybór.Pani myslami wybiega tam ,o czym ja nie myslałem.Ja mógłbym tez domyslac sie,ze jest to zbędny hejt wokół mojej osoby.Jestem klientem tak jak pani w sklepach,bo juz swoich nie mam.Ja na zakupy do biedronki nie chodzę,bo juz krytykowaliście mnie za zakupy w Selgrosie,że wspomagam zachodnie firmy.W biedronkach nie zostawiam kasy,wole mniejsze nasze sklepy.Nie dotykajcie mojego biznesu,ja Was nie bede dotykał.Będziecie mniej mieli do czytania.

31.01.2018 15:29
IP: 89.161.104.21
27 wypowiedzi
Panie Kaczyński, zaprasza Pan na rozmowę, wymianę poglądów a tylko na samym forum zarzuca innym hejt tylko dlatego że mają własne zdanie?! I w ogóle to o jakiej zazdrości Pan pisze, bo mnie akurat zastanawia co powoduje, że to Pana tak emocje szarpią? Czy to właśnie nie zazdrość, złośliwość, zawiść ... ? Jakoś nie zdarzyło mi się tu na forum trafić na wypowiedź np. Pana Polakowskiego gdzie plułby jadem, tak jak Pan to robi. A nie sądzę żeby Państwo Polakowscy mieli u Pana dług, że tak ich Pan ,,kopie"?
31.01.2018 16:02
IP: 195.242.64.215
4176 wypowiedzi
[cite user="Syla75" date="31.01.2018 15:29"]Panie Kaczyński, zaprasza Pan na rozmowę, wymianę poglądów a tylko na samym forum zarzuca innym hejt tylko dlatego że mają własne zdanie?! I w ogóle to o jakiej zazdrości Pan pisze, bo mnie akurat zastanawia co powoduje, że to Pana tak emocje szarpią? Czy to właśnie nie zazdrość, złośliwość, zawiść ... ? Jakoś nie zdarzyło mi się tu na forum trafić na wypowiedź np. Pana Polakowskiego gdzie plułby jadem, tak jak Pan to robi. A nie sądzę żeby Państwo Polakowscy mieli u Pana dług, że tak ich Pan ,,kopie"?[/cite

Prawda leży bliżej środka,Pani jednak czuje sentyment do obu panów.
31.01.2018 16:32
IP: 89.161.104.21
27 wypowiedzi
Panie Kaczyński, obydwaj jesteście i żonac,i i duuużo starsi ode mnie, zwłaszcza Pan, tak więc ani nie jestem Wami zainteresowana, ani nie czuję żadnego sentymentu. Zakupy robię i w Edenie, i w Mrówce, i w galerii ... ale ,,sentyment" też tu nie ma nic do rzeczy. Ja poprostu nie znoszę zarozumialstwa, chamstwa, oczerniania i poniżania drugiego człowieka!
31.01.2018 19:16
5877 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Syla75" z dnia "31.01.2018
Panie Kaczyński, obydwaj jesteście i żonac,i i duuużo starsi ode mnie, zwłaszcza Pan, tak więc ani nie jestem Wami zainteresowana, ani nie czuję żadnego sentymentu. Zakupy robię i w Edenie, i w Mrówce, i w galerii ... ale ,,sentyment" też tu nie ma nic do rzeczy. Ja poprostu nie znoszę zarozumialstwa, chamstwa, oczerniania i poniżania drugiego człowieka!
Nie watpie w Pani zainteresowania,ale skoro Pani tak śledzi ten temat to zapraszam na rozmowę.Nie to miejsce aby Pani tłumaczyc ile problemów,wyzwisk publicznych,oszczerstwa,a wrecz chamstwa i procesów sadowych nie szczedził mi ten byznesmen.Kiedy przegrał procesy padał w pokore,a za moment znów je wznawiał.Pani jednak czuje jakoś obawe,są mieszkańcy co przychodza do mnie i nie kryja swojego rozczarowania jak poznaja prawde.Byłem nazwany śmieciem,burakiem,szlamem,przez tego Pana w obecności kilkudziesieciu osób,ale jak sie zorientował,że moge wytoczyc mu proces,to nastepnego dnia udał sie do prokuratora i zgłosił,że chciałem go pobić.Prokurator przesłuchał radnych obecnych na sesji i nawet nie wszczął postepowania.A pamieta Pani te swinie przed urzędem,te banery z wieprzami,te wpisy na forum nazywajac burmistrza baranen, oszustem,tepym łbem,traktorzystą i innymi wulgaryzmami ?Ja nikogo nie obrażam jak jest osobą rozpoznawalną,a wypowiedzi osób anonimowych obrażajacych mnie kwituje podobnymi wulgarnymi słowami.Jeszcze raz zapraszam,niech Pani sie nie wstydzi swoich poglądów,dam przeczytać wydruki kilku dyskutantów i wyciagnie Pani wnioski z tgo co pisze xyz.
31.01.2018 19:59
IP: 46.113.8.144
9337 wypowiedzi
genek co jest obraźliwego w nazwaniu kogoś traktorzystą?
a jak ktoś ma sądownie przyznany jakiś ''tytuł'' to wydaje
że karzy może go używać
01.02.2018 11:25
5877 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "xyz" z dnia "31.01.2018
genek co jest obraźliwego w nazwaniu kogoś traktorzystą?
a jak ktoś ma sądownie przyznany jakiś ''tytuł'' to wydaje
że karzy może go używać
Towarzyszu UO xyz nie tnij głupa,mam wydruki,przyjdz i sie zapoznaj.Były procesy o obrazanie,kończyły sie grzywną,lub uniewinnieniem. Spytaj swojego sponsora Norberta J.P.Co innego obrazanie osoby znanej,a co innego jak piszesz obrazliwie do osoby anonimowej/nierozpoznawalnej/Zadnej kary nie ponosisz jak obrażasz anonimowego dyskutanta.Pisz na temat,czy zupa za slona ,czy kompocik za słodki a nie o pierdołach.Jako wszechstronny znawca jesteś cieniutki i niech tylko Ci sie nie zdaje,bo Tobie wszystko sie zdaje.W Suwałkach anonimowo napisał koleś,ze ,,Zielniakowi spalic chałupe i bedzie spoko''Ustalono po roku kto i gośc ma płacić 4000 zł kary + koszty.Prawdopodobnie to chodziło o ministra.PIS.Wolność słowa i poglądów już jest cenzurowana.
01.02.2018 11:53
9337 wypowiedzi
- sformułowanie traktorzysta jak i na przykład furman na pewno nie jest obraźliwe
- a np określenie oszust to określenie kogoś kto oszukuje
i zdaje się sąd przyznał taki co prawda swoisty tytuł jednemu urzędnikowi
04.02.2018 17:34
IP: 195.242.65.253
197 wypowiedzi
A jak z komunią miał ktoś w tamtym roku lub 2 lata temu i może coś napisać na ten temat
07.02.2018 12:52
5877 wypowiedzi
[cite user="Kaczyński" date="01.02.2018 11:25"]Towarzyszu UO xyz nie tnij głupa,mam wydruki,przyjdz i sie zapoznaj.Były procesy o obrazanie,kończyły sie grzywną,lub uniewinnieniem. Spytaj swojego sponsora Norberta J.P.Co innego obrazanie osoby znanej,a co innego jak piszesz obrazliwie do osoby anonimowej/nierozpoznawalnej/Zadnej kary nie ponosisz jak obrażasz anonimowego dyskutanta.Pisz na temat,czy zupa za slona ,czy kompocik za słodki a nie o pierdołach.Jako wszechstronny znawca jesteś cieniutki i niech tylko Ci sie nie zdaje,bo Tobie wszystko sie zdaje.W Suwałkach anonimowo napisał koleś,ze ,,Zielniakowi spalic chałupe i bedzie spoko''Ustalono po roku kto i gośc ma płacić 4000 zł kary + koszty.Prawdopodobnie to chodziło o ministra.PIS.Wolność słowa i poglądów już jest cenzurowana.[/cite
07.02.2018 13:12
IP: 185.220.101.45
308 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "07.02.2018
[cite user="Kaczyński" date="01.02.2018 11:25"]Towarzyszu UO xyz nie tnij głupa,mam wydruki,przyjdz i sie zapoznaj.Były procesy o obrazanie,kończyły sie grzywną,lub uniewinnieniem. Spytaj swojego sponsora Norberta J.P.Co innego obrazanie osoby znanej,a co innego jak piszesz obrazliwie do osoby anonimowej/nierozpoznawalnej/Zadnej kary nie ponosisz jak obrażasz anonimowego dyskutanta.Pisz na temat,czy zupa za slona ,czy kompocik za słodki a nie o pierdołach.Jako wszechstronny znawca jesteś cieniutki i niech tylko Ci sie nie zdaje,bo Tobie wszystko sie zdaje.W Suwałkach anonimowo napisał koleś,ze ,,Zielniakowi spalic chałupe i bedzie spoko''Ustalono po roku kto i gośc ma płacić 4000 zł kary + koszty.Prawdopodobnie to chodziło o ministra.PIS.Wolność słowa i poglądów już jest cenzurowana.[/cite

A czy pan towarzysz chciał kogoś straszyć?
Musisz zapomnieć że te partyjne układy moą coś osiągnąć.
07.02.2018 14:12
9337 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "01.02.2018
Towarzyszu UO xyz nie tnij głupa,mam wydruki,przyjdz i sie zapoznaj.Były procesy o obrazanie,kończyły sie grzywną,lub uniewinnieniem. Spytaj swojego sponsora Norberta J.P.Co innego obrazanie osoby znanej,a co innego jak piszesz obrazliwie do osoby anonimowej/nierozpoznawalnej/Zadnej kary nie ponosisz jak obrażasz anonimowego dyskutanta.Pisz na temat,czy zupa za slona ,czy kompocik za słodki a nie o pierdołach.Jako wszechstronny znawca jesteś cieniutki i niech tylko Ci sie nie zdaje,bo Tobie wszystko sie zdaje.W Suwałkach anonimowo napisał koleś,ze ,,Zielniakowi spalic chałupe i bedzie spoko''Ustalono po roku kto i gośc ma płacić 4000 zł kary + koszty.Prawdopodobnie to chodziło o ministra.PIS.Wolność słowa i poglądów już jest cenzurowana.
e żarełko u ciebie mało smaczne

jak ci kiedyś napisałem że żarełko u ciebie mało smaczne
to się wściekłeś a sam wyzywasz na forum wszystkich znanych i nieznanych jak nie kwaczą pod twoje dyktando zarównio z powszechnie identyfikowalnego niku jak i tych anonimowych typu stasiek aleksander niezależny xyz. i kilku innych