Dj Ustek

10.02.2016 10:09
IP: 178.36.39.6
- wypowiedzi
Nie pomawiam tego Pana, ale stwierdzam fakt, że mnie skopał imprezę urodzinową. Mimo konkretnych wytycznych co do muzyki jaką ma grać, grał to co się jemu podoba, mimo, że zapewniał mnie że wszystko będzie super. Goście pytali się mnie skąd ja wzięłam takiego Dj-a. Totalna porażka. Ten człowiek zupełnie nie zna się na muzyce. Teraz żałuję, że sama tej muzyki nie zgrałam. Pseudo DJ, ostrzegam, nie zróbcie takiego błędu jak ja.

11.02.2016 15:51
IP: 188.146.11.247
20 wypowiedzi
Pachnie mi tu wpisem konkurencji.
Bo jeśli to prawda to jakoś ciężko mi uwierzyć.
Czy Ty Lolka byłaś pijana na tej imprezie? Skoro nie grał tego co chcesz to trzeba w trakcie imprezy zwrócić uwagę prowadzącemu, jeśli to nie pomaga przynoszę swoje płyty i każe to grać. Na koniec imprezy płacę za wynajęcie sprzętu a nie za granie. Tak zrobiła kiedyś moja starsza siostra. A u Ciebie widzę pianę w ustach i chęć zasrania komuś życia. Wyobraź sobie co to by było gdyby każdy niezadowolony klient w sklepie lub petent z urzędu tak obsmarowywał tam pracujących.
Więcej luzu Lolka.
A jak się ma specjalne wymagania to się bierze zawodowego Dj robi mu odpowiedni przelew na konto i jest bajka. A od naszych miejscowych grajków nie wymaga by zrobili show na skalę tańca z gwiazdami.
Wkurza mnie to że na naszym forum to tylko kłótnie, jad i wymioty. Nikt tu nie potrafi kogoś pochwalić. A przecież w naszym mieście żyją fajni ludzie.
11.02.2016 22:58
- wypowiedzi
Odpowiem Ci w skrócie. W Twojej wypowiedzi jest więcej jadu jak w mojej. Nie byłam pijana, bo nie piję, a polewam, skoro zapraszam gości. Nie mam na celu nikomu zniszczyć życia, a tylko ostrzec innych. Powinnam była podziękować Panom na wstępie, ale dawałam im kilka razy szansę. Ja nie mam ochoty na imprezie ciągać się z Dj, bo mój obowiązek to zajmować się gośćmi, a nie gustem muzycznym Dj-a.
Tobie radzę zaproś gości i przed imprezą zaproś malarza niech Ci pomaluje ściany wg Twojego gustu. Malarz zrobi Ci numer i pomaluje szlaczki wg swojego widzimisię. Na pewno się ucieszysz z jego inwencji twórczej. Życzę powodzenia i mniej jadu w wypowiedziach, skoro nie było się świadkiem wydarzenia. A ... może się było?
15.02.2016 18:26
IP: 188.146.10.185
20 wypowiedzi
Lolka !!! spójrz co Ty piszesz?
Nawet swoich gości podejrzewasz, już i goście Ci się nie podobają?
Teraz okazuje się że grało dwóch a może i trzech razem a Ty jedziesz po jednym, wymieniając go z nazwy.
Gdybyś chciała zamknąć usta takim jak ja to byś się przedstawiła, napisała kiedy, gdzie, i dokładnie napisała grali u mnie panowie ten i tamten i napisała że to i owo mi się nie podobało.
A tak wygląda to jak wpis konkurencji albo osobiste porachunki z panem "Ustkiem".
Osobiście nie znam gościa choć wiem który to jest ale takie wpisy "zza winkla" doprowadzają mnie czasami do ......i czasami na nie odpisuję.
Na tym kończę już komentarze do twojego wpisu bo dla mnie nie są one wiarygodne.
Wybacz, Ty napisałaś swoje, więc pozwól komentować forumowiczom co myślą o Twoim wpisie. Pozdrawiam.
15.02.2016 23:59
- wypowiedzi
Srebrny chłopcze! Retoryka Twoich wypowiedzi jest bardzo agresywna i prowokacyjna. Bronisz kolegi, czy siebie, masz prawo. Pisz co chcesz, a jeśli chcesz obrażać to się przedstaw, miej odwagę.
Ps. Nigdzie nie napisałam, że grało dwóch panów, a widzę, że Ty wiesz.
01.05.2016 13:16
IP: 89.161.104.154
410 wypowiedzi
Kto mądry bierze dj ustka? Kazdy wie co to za gość tzw. pozer
09.06.2016 10:19
IP: 193.164.142.119
378 wypowiedzi
Jaki DJ taka impreza :D
14.12.2016 11:22
IP: 37.47.39.80
16 wypowiedzi
Pouczcie mnie to za darmo zagram lepiej xd