13-05-2015 Galeria BEM otrzymała pozwolenie na użytkowanie

29.07.2015 10:54
IP: 89.161.86.177
5562 wypowiedzi
[cite user="norbert" date="13.05.2015 15:37"]Szanowni Państwo

Bardzo jest mi miło poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym galeria handlowa BEM w Zambrowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie jest to owoc niesamowitego wysiłku i gry zespołowej prawników, projektantów, lekarzy, pielęgniarek, komercji, bankowców i bardzo dużego grona ludzi nam przyjaznych.
W pozwoleniu na użytkowanie jest wpisany warunek przebudowy ul. Mazowieckiej i budowy zjazdu z tejże ulicy - myśmy wykonali kompletny projekt ze wszelkimi wymaganymi uzgodnieniami /co prawda trwało to długo, wiadomo urzędy w Polsce pracują jak pracują/ i 07-05-2015r. złożyliśmy kompletny wniosek do Wojewody o pozwolenie na budowę zjazdu.
Budowa zjazdu z ul. Mazowieckiej zdecydowanie polepszy projekt GH BEM.
Postaramy się to wykonać natychmiast po uzyskaniu i uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę.
Zakładamy że same prace budowlane przy przebudowie ul. Mazowieckiej nie powinny trwać dłużej jak 30 dni.

Projekt GH BEM niezależnie od zjazdu z ul. Mazowieckiej posiada zatwierdzony projekt organizacji ruchu z ul. Magazynowej.

Z uwagi, że wszelkie sprawy budowlane i odbiorowe zostały przez nas wykonane, sprawa dalszego procesu uruchamiania galerii handlowej BEM w Zambrowie została przekazana dla komercjalizacji PSB - firmy RetPro, moja rola w tym projekcie się skończyła.

Serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam
--
Prezes
Jan Polakowski.......................................................................................................................................................................................................................Szanowni dyskutanci....proszę przeczytać uważnie i się zastanowić gdzie pies pogrzebany. Po miesiącu Pan Polakowski składa odwołanie do Woj. Insp. Nad. Bud. w B-stoku od otrzymanego pozwolenia na użytkowanie,wycofuje wniosek na budowę zjazdu,czy Kaczyński ma w tym interes aby to robił ? Przeciętnemu mieszkańcowi robi wode w mózgu i obwinia burmistrza i Kaczyńskiego. Problem w czym innym,Polakowski jest już goły,nie ma kasy na dokończenie/zielsko porasta rozbabraną stację paliw i myjnie/Ret Pro nie wprowadzi w takie warunki swoich klientów,klienci rezygnują nadzór daje termin ukończenia prac przez trzy lata ,więc koło się zamyka.Winnym zostaje Kaczyński którego Polakowskiego ekipa chciała wyzbyć się z rady powiatu.Skoro otrzymał pozwolenie na użytkowanie,to gdzie ta rekrutacja obiecywanych 600 pracowników,gdzie conajmiej jakiś porządek z myjnią i stacją paliw,gdzie,porządek od ul. Mazowieckiej z paletami,kablami itd. Możecie dalej wierzyć ,że to Kaczyński jest winny i Jasko nie może kończyc budowy.Żadny bank nie chce dac mu dodatkowego kredytu i w tym problem.Na 2000 m2 pow. sprzedaży/ handlowej/ teoretycznie może już dziś działac,tylko jak jest się golcem i w dodatku konfliktowym to poważny handlowiec nie ryzykuje.Trzy lata wstecz to zapowiadałem jak Polakowski założył mi 8 procesów,które ostatecznie przegrał,a doradcy jego maja łapki w nocniku.Przy obecnych krętactwach Polakowskiego,to może będziecie czekali rok,dwa jeszcze na otwarcie.Zadne protesty,żadne pisma do prezydenta,do premiera nic nie zmienią,bo trzeba mieć kase na ukończenie i wszystko teraz musi być zgodne z wyrokiem sadu i z przepisami.Czas zamknąć temat. Zaczął Polakowski wojenkę,niech ją teraz zakończy. Przypomne te wyzwiska burmistrza,urzedników mnie i innych wyzywając od pedofili,te sady, te obrażania poskutkowały tym co teraz ma.Winnymi tego stanu rzeczy jest sam Polakowski i były starosta Rykaczewski.Nie uświadczycie tu winy burmistrza czy mojej,a plotki i fanabele były ,sa i będą.Gdyby robił zgodnie z obowiązującym prawem,to by w sądach do których mnie zaprowadził nie przegrał.Należy mu się pewnej wysokości odszkodowanie od starostwa,ale już on nie ma kasy aby wnieść pozew .Uzyskał jedno,wszystkie sprawy w starostwie załatwiają mu w kilka dni,Wasze mogą leżec tygodniami,miesiącami. Pokazał jak się zwalnia z pracy np. P. Cwalinę,dr. Ankowskiego,policjantów ,wiec każdy urzędnik jego się boi i załatwia od ręki i woli jego nieprawidłowości nie widzieć,chociazby wykonanych ostatnio fundamentów w miejscu niedozwolonym pod pomnik Lecha przy ul. Piłsudskiego.

29.07.2015 13:41
IP: 85.193.228.181
1042 wypowiedzi
Kłamczyński boisz się wreszcie ?!
29.07.2015 14:25
IP: 89.161.83.147
121 wypowiedzi
Kto Jak Kto ale ostatnio stojąc w kolejce na CPNie za Szanownym Panem Kaczyńskim Płacąc za paliwo oczywiście Jak to Pracownicy Muszą Proponować Jakiś Produkt A SZANOWNY Pan Nawet zamiast grzecznie Odpowiedzieć Nie Dziękuję To musi Być Chamski i Arogancki Dziewczynie odpowiada Nie Proponujecie mi tego dziadostwa ja takiego gówna nie Jem hmmm i dziewczyna mówi do tego faceta ze musi bo ja zwolnio to Pan Ze Wolna Polska i jak można tak pracować żeby ktoś Panią zmuszał do takich rzeczy Wiec niech pan otworzy sobie CPN a i tak ludzie się skarżą na prace w edenie czy fabryce ale muszą pracować tak samo jak i pracownicy Cpnu. A co do eden to może więcej kas by było czynnych i na mięsnym więcej do obsługi dziewczyn bo tragedia czasem chociaż są bardzo miłe i uśmiechnięte pozdrawiamy panie ☺
29.07.2015 22:22
IP: 195.242.64.215
3901 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "ak11" z dnia "29.07.2015
Kłamczyński boisz się wreszcie ?!
Nie rozumiem ani jego,ani Ciebie.W końcu kto z kim ma problem i kto kogo się boi.
04.09.2017 14:08
IP: 89.161.83.72
5562 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "urodzony_zambrowiak" z dnia "29.07.2015

Smutna prawda. Głosuje na te same zakłamane gęby a młodzież nie ma tutaj na siebie pomysłu. Wszyscy muszą jeździć za granicę albo Warszawa czy Białystok.
Za rok wybory,zagłosujesz na kogo zechcesz.Głosuj na PSL ,będzie już dobrze i lepiej. Mieszkańcy więcej się spodziewali od europejskiej sieci,,Eurospar''
04.09.2017 14:29
IP: 109.243.95.178
8644 wypowiedzi
a co ma PSL do jakiejś sieci?
05.09.2017 09:07
IP: 195.242.64.215
3901 wypowiedzi
[cite user="U96" date="13.05.2015 17:53"]Pewnie będzie tam duży sklep spożywczy (jak Lewiatan) i jakieś fast foody (może coś podobnego do FJ?).
Ciekawe, czy EuGeniusz wierzy w pechowego 13-stego?[/cite Pewnie tak,bo Pan Polakowski szuka kupców lub udziałowców na galerię.Eurospar nie wypalił tak jak dwukrotnie Stokrotka w Zambrowie. Jest,bo jest,ale co tam jest polecam zobaczyć i zrobić zakupy.
07.09.2017 11:14
IP: 89.161.83.72
5562 wypowiedzi
[cite user="norbert" date="13.05.2015 15:37"]Szanowni Państwo

Bardzo jest mi miło poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym galeria handlowa BEM w Zambrowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie jest to owoc niesamowitego wysiłku i gry zespołowej prawników, projektantów, lekarzy, pielęgniarek, komercji, bankowców i bardzo dużego grona ludzi nam przyjaznych.
W pozwoleniu na użytkowanie jest wpisany warunek przebudowy ul. Mazowieckiej i budowy zjazdu z tejże ulicy - myśmy wykonali kompletny projekt ze wszelkimi wymaganymi uzgodnieniami /co prawda trwało to długo, wiadomo urzędy w Polsce pracują jak pracują/ i 07-05-2015r. złożyliśmy kompletny wniosek do Wojewody o pozwolenie na budowę zjazdu.
Budowa zjazdu z ul. Mazowieckiej zdecydowanie polepszy projekt GH BEM.
Postaramy się to wykonać natychmiast po uzyskaniu i uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę.
Zakładamy że same prace budowlane przy przebudowie ul. Mazowieckiej nie powinny trwać dłużej jak 30 dni.

Projekt GH BEM niezależnie od zjazdu z ul. Mazowieckiej posiada zatwierdzony projekt organizacji ruchu z ul. Magazynowej.

Z uwagi, że wszelkie sprawy budowlane i odbiorowe zostały przez nas wykonane, sprawa dalszego procesu uruchamiania galerii handlowej BEM w Zambrowie została przekazana dla komercjalizacji PSB - firmy RetPro, moja rola w tym projekcie się skończyła.

Serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam
--
Prezes
Jan Polakowski[/cite

Pieknie,ale jak dalej ?,Ja też będę robił z miastem jak robi Pan i nie będę płacił należnych podatków.Firmy płacące systematycznie podatki składają burmistrzowi wniosek o zastosowanie takiej samej taryfy,nie płacenia podatków.Z wynajmu powinien Pan mieć już dochód conajmiej .150 000 mieś.