13-05-2015 Galeria BEM otrzymała pozwolenie na użytkowanie

13.05.2015 15:37
IP: 31.41.24.193
228 wypowiedzi
Szanowni Państwo

Bardzo jest mi miło poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym galeria handlowa BEM w Zambrowie uzyskała pozwolenie na użytkowanie jest to owoc niesamowitego wysiłku i gry zespołowej prawników, projektantów, lekarzy, pielęgniarek, komercji, bankowców i bardzo dużego grona ludzi nam przyjaznych.
W pozwoleniu na użytkowanie jest wpisany warunek przebudowy ul. Mazowieckiej i budowy zjazdu z tejże ulicy - myśmy wykonali kompletny projekt ze wszelkimi wymaganymi uzgodnieniami /co prawda trwało to długo, wiadomo urzędy w Polsce pracują jak pracują/ i 07-05-2015r. złożyliśmy kompletny wniosek do Wojewody o pozwolenie na budowę zjazdu.
Budowa zjazdu z ul. Mazowieckiej zdecydowanie polepszy projekt GH BEM.
Postaramy się to wykonać natychmiast po uzyskaniu i uprawomocnieniu się pozwolenia na budowę.
Zakładamy że same prace budowlane przy przebudowie ul. Mazowieckiej nie powinny trwać dłużej jak 30 dni.

Projekt GH BEM niezależnie od zjazdu z ul. Mazowieckiej posiada zatwierdzony projekt organizacji ruchu z ul. Magazynowej.

Z uwagi, że wszelkie sprawy budowlane i odbiorowe zostały przez nas wykonane, sprawa dalszego procesu uruchamiania galerii handlowej BEM w Zambrowie została przekazana dla komercjalizacji PSB - firmy RetPro, moja rola w tym projekcie się skończyła.

Serdecznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam
--
Prezes
Jan Polakowski

13.05.2015 16:33
IP: 89.161.86.75
170 wypowiedzi
BARDZO MIŁA WIADOMOŚĆ W KOŃCU ZOSTANIE OTWARTA GALERIA
DZIĘKUJEMY PANIE JANIE. A ILE MIEJSC PRACY PRZYBĘDZIE
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WYTRWAŁOŚĆ W WALCE Z URZĘDNIKAMI
A PAN KACZYŃSKI TEN OD LEWIATANA TO CHYBA SOBIE ZĘBY ZGRYZIE Z ZAZDROŚCI CZYTAŁEM PSIOCZYŁ NA PANA ALE TO NIC. W KOŃCU PAN
WYGRAŁ I TO SIĘ LICZY SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŻYCZĘ PANU DUŻO
ZDROWIA.
13.05.2015 16:45
IP: 89.161.86.177
5358 wypowiedzi
Kto teraz zapłaci P. Polakowskiemu za trzy lata ciągania po urzędach,przeróbki projektu i ze tylko w galerii będzie 2000 m2 pow. handlowej /sprzedaży/.a pozostałośc to zaplecza i magazyny + usługi i produkcjaWszystko musi być zgodne z prawem i wyrokami sadowymi.Pozwolenie nie jest prawomocne. Wydane w dn. 13 maja,a trzynastki bywaja pechowe jak pójdzie odwołanie co do zgodności z prawem.Jest inny problem,gdyż musi być przebudowana część ul Mazowieckiej na którą jeszcze brak pozwolenia na budowę.Zastosował Pan Polakowski wiele kombinacji,ale nie wszystko jest zgodne z prawem i mogą być problemy.
13.05.2015 16:54
IP: 46.229.153.146
42 wypowiedzi
Fajna wiadomość. Oby z korzyścią dla wszystkich stron.
Swoją drogą ilość brudu i hejtu jaki wylał się przy okazji sprawy budowy tego obiektu i będzie się za nim ciągnęła (w świadomości ludzi, ale co ważniejsze przez pozycjonowanie w sieci) skłania mnie do jednej refleksji: zmieńcie nazwę. Na coś świeżego, lepiej brzmiącego i bez bagażu brudu ciągnącego się za nic nie mówiącą nazwą "BEM"

Powodzenia.
13.05.2015 17:11
IP: 91.219.104.162
169 wypowiedzi
[cite user="Kaczyński" date="13.05.2015 16:45"]Kto teraz zapłaci P. Polakowskiemu za trzy lata ciągania po urzędach,przeróbki projektu i ze tylko w galerii będzie 2000 m2 pow. handlowej /sprzedaży/.a pozostałośc to zaplecza i magazyny + usługi i produkcjaWszystko musi być zgodne z prawem i wyrokami sadowymi.Pozwolenie nie jest prawomocne. Wydane w dn. 13 maja,a trzynastki bywaja pechowe jak pójdzie odwołanie co do zgodności z prawem.Jest inny problem,gdyż musi być przebudowana część ul Mazowieckiej na którą jeszcze brak pozwolenia na budowę.Zastosował Pan Polakowski wiele kombinacji,ale nie wszystko jest zgodne z prawem i mogą być problemy.[/cite
A co TO cie OBCHODZI?! NARESZCIE PANIE POLAKOWSKI NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
13.05.2015 17:19
IP: 178.36.6.244
106 wypowiedzi
JANEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OBY JAK NAJSZYBCIEJ OTWORZYŁ
13.05.2015 17:22
IP: 83.142.58.109
1005 wypowiedzi
Fajnie !
13.05.2015 17:34
IP: 5.172.237.129
119 wypowiedzi
Bardzo dobra wiadomość.Gratulacje Panie Janie i wszystkiego dobrego.
13.05.2015 17:43
IP: 81.15.239.201
67 wypowiedzi
Gratulacje Panie Polakowski! Trzymałem za pana kciuki. Bardzo Dobra wiadomość. Ps to kiedy mniej wiecej otwarcie, przepraszam ze tak sie pytam wczesnie bez cierpliwosci
13.05.2015 17:53
IP: 195.242.65.178
1909 wypowiedzi
Pewnie będzie tam duży sklep spożywczy (jak Lewiatan) i jakieś fast foody (może coś podobnego do FJ?).
Ciekawe, czy EuGeniusz wierzy w pechowego 13-stego?
13.05.2015 18:34
5358 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "U96" z dnia "13.05.2015
Pewnie będzie tam duży sklep spożywczy (jak Lewiatan) i jakieś fast foody (może coś podobnego do FJ?).
Ciekawe, czy EuGeniusz wierzy w pechowego 13-stego?
Jestem wierzący i wierze,ze w czerwcu otwarcia nie będzie,ale za to była taka okoliczność za komuny 22 Lipca.Jan nie jest w stanie uruchomić drugiej FJ,ani Lewiatana,bo zbankrutuje,jest za cienki i ma inne ode mnie papiery.Spokojnie teraz czekajmy,decyzja jest,praktycznie mogą od jutra wchodzić. Teraz patrzmy ile z tych obiecanych 600 osób zostanie zatrudnionych od pierwszego czerwca.Poślizgi na pewno u Polakowskiego będą,bo nigdy prawdy nie podał.Zapamietajcie sobie jedno,mnie Polakowski nigdy nie zagrażał ani nie zagrozi,mnie do końca mojego życia starczy chyba ze będzie wojna.Polakowski to Polakowski,a Kaczyński,to Kaczyński,róznimy się w całej rozciągłości. Ja burmistrza,czy starosty nigdy nie nazwe,baranem,złodziejem,oszustem czy szlamem ,burakiem,mam inny szacunek dla ludzi,taki jestem i Polakowski nie jest dla mnie wzorem.Pan XYZ niech teraz zobaczy dla kogo wydano pozwolenie,czy dla Wand pol,czy dla PSB jak pisał J.P i XYZ. Kłamali obydwaj i kłamią,rola Pana JP się nie skończyła,bedzie współpracował teraz z Ret Pro bo maja taką umowę.Jaką opinnię sobie wyrobiło Ret Po wiedzą tylko oni. W mojej ocenie to będzie galeria BUM,elity i tak nie robia zakupów w Zambrowie,a Lewiatan zmusza do niskich cen w Zambrowie co byście nie pisali nie mówili.
13.05.2015 18:37
IP: 195.242.65.193
99 wypowiedzi
Znów obiecanki jak przy wyborach, jak Pan zrobisz to wówczas się Pan chwal bo na razie to myślę, że jeszcze dużo wody w zalewie przepłynie zanim wszystko sprawnie zacznie działać.
13.05.2015 18:44
IP: 89.161.81.240
495 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "Kaczyński" z dnia "13.05.2015
Jestem wierzący i wierze,ze w czerwcu otwarcia nie będzie,ale za to była taka okoliczność za komuny 22 Lipca.Jan nie jest w stanie uruchomić drugiej FJ,ani Lewiatana,bo zbankrutuje,jest za cienki i ma inne ode mnie papiery.Spokojnie teraz czekajmy,decyzja jest,praktycznie mogą od jutra wchodzić. Teraz patrzmy ile z tych obiecanych 600 osób zostanie zatrudnionych od pierwszego czerwca.Poślizgi na pewno u Polakowskiego będą,bo nigdy prawdy nie podał.Zapamietajcie sobie jedno,mnie Polakowski nigdy nie zagrażał ani nie zagrozi,mnie do końca mojego życia starczy chyba ze będzie wojna.Polakowski to Polakowski,a Kaczyński,to Kaczyński,róznimy się w całej rozciągłości. Ja burmistrza,czy starosty nigdy nie nazwe,baranem,złodziejem,oszustem czy szlamem ,burakiem,mam inny szacunek dla ludzi,taki jestem i Polakowski nie jest dla mnie wzorem.Pan XYZ niech teraz zobaczy dla kogo wydano pozwolenie,czy dla Wand pol,czy dla PSB jak pisał J.P i XYZ. Kłamali obydwaj i kłamią,rola Pana JP się nie skończyła,bedzie współpracował teraz z Ret Pro bo maja taką umowę.Jaką opinnię sobie wyrobiło Ret Po wiedzą tylko oni. W mojej ocenie to będzie galeria BUM,elity i tak nie robia zakupów w Zambrowie,a Lewiatan zmusza do niskich cen w Zambrowie co byście nie pisali nie mówili.
Przejeżdżając Aleją patrzę a tu Genio stoi pod sądem i czeka z niecierpliwością kiedy otworzą. Aż nogami przebiera!!!
13.05.2015 18:51
IP: 87.65.238.188
- wypowiedzi
A ja bedę chodził na zakupy i do Edenu i do galerii Bem.
13.05.2015 19:02
5358 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "charlesquint" z dnia "13.05.2015
A ja bedę chodził na zakupy i do Edenu i do galerii Bem.
Wolny kraj,jak zrobisz taki Twój będzie wybór.Nie tylko Ty tak będziesz robił.będą art. takie same i będą roznice cen,więc po co przepłacać.Na pewno będą w Galerii musieli w wielu przypadkach dopasowywać się do niższych cen w Lewiatanie.Będa robili tylko kilka niskich cen,a pozostałośc będzie wyższa,bo dla JP musza płacic za lokal. Może za opóźnienia dwa,trzy miesiące nie będą dla JP płacic,aby mieć obniżone ceny,ale to tylko na początku.Lwiatan wytrzymuje obecnych 8 marketów,wytrzyma i dziewiąty,Ladnie,nie znaczy ,ze dobrze.