Sklepik z przyprawami kawą i herbatą?

21.02.2015 10:34
IP: 89.161.82.106
859 wypowiedzi
Majku masz rację; myślę, że nie trzeba aż tak wielkich pieniędzy, a trochę pomyśleć, jak zagospodarować tę żywność, która się kupiło
przemyśleć jadłospis, ale... to wymaga wysiłku, bo może trzeba zagnieść ciasto na kluski czy makaron,a może usmażyć naleśniki, do których wykorzystać albo słodkie albo słone pozostałości jedzenia

najprościej kupić słoik, nakarmić dziecko i z głowy
mam świadomość, że o w pełni zdrowej żywności możemy tylko pomarzyć, ale możemy ograniczyć zjadanie chemii
właśnie wczoraj w tvn style obejrzałam program o produkcji batoników bakaliowych, a takie same można sobie upiec w domu bez dodatków chemicznych, bo pokazała to prowadząca program

a co do sklepiku - próbuj, może się uda; dobrze, że masz pomysł, że chcesz! trzymam kciuki! powodzenia!

21.02.2015 10:55
IP: 89.161.82.157
1041 wypowiedzi
Dlatego o tym napisałem, bo produkty zdrowe i wysokiej jakości już mamy w sklepach, tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę :) Mnóstwo ludzi myśli, że jeśli droższe, to producent chce nas naciągnąć, ale w tej cenie oprócz marki, marketingu i innych rzeczy, jest jeszcze jakość.
No chyba, że mówimy o Hoop Coli i Coca-Coli :p
21.02.2015 16:21
IP: 2.120.123.195
316 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "leonek" z dnia "21.02.2015

tobie jak nie komórki to salom mercedesa wadzi

a gdyby taki był w Zambrowie to chętnych byłoby tyle samo co zainteresowanych tą herbata po markę się wybiera a kaszankę w każdym sklepie kupić można

taaa haha gdyby taki salon był w zamie to chętnych do jego odwiedzenia byłoby wielu, tylko do zakupów garstka
nie ma kasy, to i marka się nie sprzeda
do zama to tylko tanie masówki się opłaca sciągać
21.02.2015 16:59
IP: 31.41.27.196
1864 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "paprodziad" z dnia "21.02.2015

taaa haha gdyby taki salon był w zamie to chętnych do jego odwiedzenia byłoby wielu, tylko do zakupów garstka
nie ma kasy, to i marka się nie sprzeda
do zama to tylko tanie masówki się opłaca sciągać

chętny który chce kopic merola jedzie i tak do najbliższego salonu czy będzie w Zambrowie Białym czy Warszawie to do merc salonu musi pojechać
21.02.2015 17:52
IP: 2.120.123.195
316 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "leonek" z dnia "21.02.2015

chętny który chce kopic merola jedzie i tak do najbliższego salonu czy będzie w Zambrowie Białym czy Warszawie to do merc salonu musi pojechać

ześ sie upier..lił tego salonu! to było tylko porównanie, a ty drążysz. zambrow to za male miasto na produkty z wyższej półki, czy niszowe. tak jak nie otworzysz tam kuchni bułgarskiej tak nie utrzyma sie długo herbaciarnia. rybne ledwo zipią a co dopiero herbaciak?!
21.02.2015 19:27
IP: 91.219.106.11
15 wypowiedzi
Przyprawy - tego jeszcze nie było, a zdrowa żywność, jeśli ktokolwiek miał z tym do czynienia wie, że to są drogie rzeczy. Jak nie utrzymały się herbaty i kawy, to jakoś nie wierzę, że udałoby się z tym. Wystarczy w necie sprawdzić ceny młodego jęczmienia, czy amarantusa, ile osób na to stać ? Jagody goi itp. Pojawiają się w sklepach spożywczych, ale jak wygląda ich sprzedaż? można spytać.
23.02.2015 12:53
IP: 89.161.101.43
157 wypowiedzi
pewnie juz ze 3 takie sklepiki upadly,ja kupie jagody goi,orkisz inne w Gregorku,troche jest w Lewiatanie,nawet w Rossmanie,no i przez internet np galgant i bertram:),jedzmy zdrowo i mniej nerwow:)
16.04.2018 12:12
IP: 195.150.96.90
17 wypowiedzi
Faktycznie przyprawy bardzo dobrej jakości są niestety drogie, zwłaszcza te korzenne. Trzeba jednak dodać, że są bardzo zdrowe i dobre dla naszego organizmu, dlatego warto w nie inwestować. Ja ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł na temat kurkumy http://www.kobiety.pl/zdrowie/kurkuma-przyprawa-pelna-zdrowia
Okazuje się, że jest ona bardzo dobrą i cenna przyprawą, która pomaga przy przeziębieniach, poprawia pracę wątroby, jest wskazana dla osób chorujących na cukrzyce itp. Warto sobie o niej poczytać. Ma dużo właściwości, ale niestety jest też droga jeśli chcemy kupić taką przyprawę dobrej jakości.