CZY RADNY KACZYŃSKI ZROBIŁ COŚ DOBREGO DLA ZAMBROWA

19.12.2013 16:06
IP: 89.161.82.121
11 wypowiedzi
Czy wieczny radny Kaczyński zrobił coś dobrego dla Zambrowa??????

19.12.2013 17:03
IP: 89.161.87.102
584 wypowiedzi
Dla mnie osobiście nie.
19.12.2013 17:06
IP: 83.0.233.65
1142 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "PSP" z dnia "19.12.2013
Szanowny forumowiczu jest to pytanie ogólnikowe,czy chodzi o to co zrobił Eugeniusz Kaczyński w Zambrowie z czego korzystają mieszkańcy,czy chodzi o to,że jako radny nic nie robił w porownaniu do innych radnych i przejadał pobieraną dietę jako radny.Dobrze byłoby dyskutować w konteksćie innego radnego np. Stanisława Rykaczewskiego i porównywać. Jak należy rozumieć słowo wieczny,bo są radni w mieście i powiecie co mają o wiele lat dłuższy staż.Azeby nie było anonimowej paplaniny,można się przecież zalogować z imienia i nazwiska. Ja wiem że PIS i PSL zgodnie z planem rozpoczęli kampanię wyborczą, a Kaczyński jest tym co patrzy na ręce urzędników powiatowych,jest im niewygodny,więc w/g strategi z lat ubiegłych wcześniej należy go zneutralizować.Będę uczciwie Wam się spowiadał ze stawianych pytań i zarzutów. Ja wiem co się dzieje w powiecie,Radny Stankowski co jest w mieście,więc pytajmy w/ g kompetencji.Aby wyeliminować Kaczyńskiego z Rady Powiatu,Państwo Polakowscy prowadzą wiele rozpraw sądowych,bez skutku,ale chodzi o to aby Kaczyński został przez sąd ukarany nawet 100 zł,a wtedy jako osoba karana nie może być radnym. Są wyjątki,ale to problem prezesa PIS.KACZYŃSKI OD TEGO ODSUNIĘTY. Zastanawiam się czy nie za wcześnie anonimowi przeciwnicy wywołali ten temat.
19.12.2013 17:19
IP: 83.28.225.122
1380 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "gargul" z dnia "19.12.2013
Dla mnie osobiście nie.
Zambrów, to rzecz wspólna, nie osobista. Osobiście można tylko robić dla Zambrowa, a nie otrzymywać. Myślę, że Kaczyński, Polakowski i wielu innych właśnie tak myśli i to daje im satysfakcję i dobre samopoczucie.
19.12.2013 17:21
1142 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "gargul" z dnia "19.12.2013
Dla mnie osobiście nie.
Uczciwa praidłowa odpowiedz,kolega nie korzystał nigdy z usług Edenu,z usług hurtowni,usług lewiatana uslug Fabryki Jedzenia,nie widzi potrzeby stworzenia dziesiątek miejsc pracy,nie musiał wiedzieć ilu zambrowiaków miało pracę przy budowach,nie musi wiedzieć że czlonkowie rodziny nie zabrali żadnego miejsca pracy stworzonego przez innych łacznie z budżetowką,nie musi wiedzieć,że pracując u Kaczyńskiego dopracowali do emerytury;że wielu ludziom pomogłem zarobkować w USA itd.Człowiek odpowiedział uczciwie bez oczerniania.Oby były inne uczciwe oceny jak i trudne pytania.Czy popełniam błędy ? napewno tak,ale staram się być pomocny dla ludzi.
19.12.2013 17:32
IP: 31.41.31.44
137 wypowiedzi
Radny Powiatowy Eugeniuszu Kaczyński - czy ty oszuście zaprzestaniesz w końcu kłamać społeczność Zambrowa i na każdym kroku płakać i kłamać - procesy które prowadzę przeciwko tobie dotyczą twoich świńskich metod walki nieuczciwej konkurencji i są to procesy karne cywilne - nie mają żadnego wpływu na zmiłowania wartą twą "posługą społeczną". Żebyś przestał być radnym musiałby zapaść wyrok w procesie postępowania prokuratorskiego - świński głąbie.
Jan Polakowski
19.12.2013 18:03
1142 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "norbert" z dnia "19.12.2013
Radny Powiatowy Eugeniuszu Kaczyński - czy ty oszuście zaprzestaniesz w końcu kłamać społeczność Zambrowa i na każdym kroku płakać i kłamać - procesy które prowadzę przeciwko tobie dotyczą twoich świńskich metod walki nieuczciwej konkurencyjnej i są to procesy karne cywilne - nie mają żadnego wpływu na zmiłowania wartą twą "posługę społeczną", żebyś przestał być radnym musiał by zapaść wyrok w procesie postępowania prokuratorskiego - świński głąbie.
Jan Polakowski
Odezwał się pierwszy uczciwy człowiek w Zambrowie.O jakiej człowieku piszesz nieuczciwej konkurencji,jaki ja jestem Tobie konkurent,a Ty mnie.Jesteś krową dojną dla prawników,więc To Twój problem. Zakladaliście sprawy gdzie sie dało,dwa lata sądzicie i żadnej sprawy nie wygrałeśmasz dwie sprawy odbyte i co,jaki wyrok ? NAWET SĄD NIE UKARAŁ 100 ZŁ.Toczysz teraz procesy gospodarcze i karne o to że poinformowałem prokuraturę o przekrętach przy budowie. Udowodnie punkt po punkcie,że to co zglosiłem jest prawdą. Dlaczego ZYCIE ZAMBROWA JEST NIEDOSTĘPNE ? Gdyby informacja była nieprawdziwa,nikt by Ci pozwoleń nie cofnął,nie wstrzymywał prac,a prokurator by sprawę odrzucił,a tak PINB musi teraz pilnować i przestrzegać prawa.Panie Polakowski,nie wywołuj wilka z Lasu i nie obrażaj,bo jak posunę się dalej,to obaj ze Stanislawem staniecie do spowiedzi w CBA.Za dużo wiem i poczekam na odpowiedni moment.Stanisław wydał Ci pozwolenie na budynek Usługowo Handlowy,gdzie pow. sprzedaży może być tylko max.2000m2 a co jest ? Panie Janie jak za pół roku zawita CBA,to dopiero ostatecznie zrozumiesz jakie jest Twoje miejsce w szeregu,ile straciłeś,a ile stracisz na kłótniach,rozsądny forumowicz widzi kto kogo obraża,nie będą tego widzieli działacze PIS, bo Ty im potrzebny jesteś i na Twoich plecach wspinają się do władzy. Czy Tobie potrzebne było stawianie bilbordów ze świniami,a kogo na nich przedstawiałeś,bo ja w/g koloru krawatów to oceniałem,że to są urzednicy powiatu.Jeszcze raz-Janek po co Ci ta polityka,zadbaj o pracowników,daj im paczki,daj talony,podziel się z nimi opłatkiem i podziękuj im za to że wkładaja wysiłek na Twój dobrobyt.Wiem,że nie zrobisz tego co ja,nie wyślesz ich na wakacje do ciepłych krajów,bo już taki się urodziłeś.Poznałem Ciebie już dawno kiedy swoich lokatorów i robotników do mnie nazywałeś czerwoną hołotą.Wtedy wiedziałem kim jest Jan.
19.12.2013 18:33
IP: 31.41.24.45
648 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "PSP" z dnia "19.12.2013

Pytanie powinno brzmieć inaczej, co dobrego jakiś radny obecnej kadencji zrobił oprócz brania dietki?
Proszę radnych aby wypowiedzieli się w temacie i przedstawili swoje osiągnięcia.
Ta prośba to tylko tak dla jaj, przecież żaden z jednym wyjątkiem Pana Każmierczaka, to dno i wodorosty.
Może jeszcze Kaczyński coś nieco się udzielił.
Pozostali to dno.
19.12.2013 18:41
IP: 89.161.81.231
235 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "GIENIO" z dnia "19.12.2013
Odezwał się pierwszy uczciwy człowiek w Zambrowie.O jakiej człowieku piszesz nieuczciwej konkurencji,jaki ja jestem Tobie konkurent,a Ty mnie.Jesteś krową dojną dla prawników,więc To Twój problem. Zakladaliście sprawy gdzie sie dało,dwa lata sądzicie i żadnej sprawy nie wygrałeśmasz dwie sprawy odbyte i co,jaki wyrok ? NAWET SĄD NIE UKARAŁ 100 ZŁ.Toczysz teraz procesy gospodarcze i karne o to że poinformowałem prokuraturę o przekrętach przy budowie. Udowodnie punkt po punkcie,że to co zglosiłem jest prawdą. Dlaczego ZYCIE ZAMBROWA JEST NIEDOSTĘPNE ? Gdyby informacja była nieprawdziwa,nikt by Ci pozwoleń nie cofnął,nie wstrzymywał prac,a prokurator by sprawę odrzucił,a tak PINB musi teraz pilnować i przestrzegać prawa.Panie Polakowski,nie wywołuj wilka z Lasu i nie obrażaj,bo jak posunę się dalej,to obaj ze Stanislawem staniecie do spowiedzi w CBA.Za dużo wiem i poczekam na odpowiedni moment.Stanisław wydał Ci pozwolenie na budynek Usługowo Handlowy,gdzie pow. sprzedaży może być tylko max.2000m2 a co jest ? Panie Janie jak za pół roku zawita CBA,to dopiero ostatecznie zrozumiesz jakie jest Twoje miejsce w szeregu,ile straciłeś,a ile stracisz na kłótniach,rozsądny forumowicz widzi kto kogo obraża,nie będą tego widzieli działacze PIS, bo Ty im potrzebny jesteś i na Twoich plecach wspinają się do władzy. Czy Tobie potrzebne było stawianie bilbordów ze świniami,a kogo na nich przedstawiałeś,bo ja w/g koloru krawatów to oceniałem,że to są urzednicy powiatu.Jeszcze raz-Janek po co Ci ta polityka,zadbaj o pracowników,daj im paczki,daj talony,podziel się z nimi opłatkiem i podziękuj im za to że wkładaja wysiłek na Twój dobrobyt.Wiem,że nie zrobisz tego co ja,nie wyślesz ich na wakacje do ciepłych krajów,bo już taki się urodziłeś.Poznałem Ciebie już dawno kiedy swoich lokatorów i robotników do mnie nazywałeś czerwoną hołotą.Wtedy wiedziałem kim jest Jan.
Geniu. Wrzuć na telebim jakies nowe zdjęcia z ciepłych krajów. Niech się ludzie trochę pośmieją.
19.12.2013 19:02
IP: 89.161.85.156
174 wypowiedzi
Ja trzymam się jednej wersji, Gienio nie zaszkodził i nie pomógł. Mozna mieć tylko wrażenie, że Gienio dotyka jedynie teamtów, które dotyczą jego, a swoje biznesy opisuje jakby były charytatywne. Jeśli mieszkańcy korzystają z tego co stworzył Gienio, to Gienio ma z tego pieniądze tak, czy nie? I o to chodzi w biznesie. Ale Gienio nie rób z siebie Mataki Teresy z Kalkuty. Nieraz mam wrażenie, że chcesz być beatyfikowany po śmierci.

Powiem Ci Gienio tak, jak zaczniesz punktowac również osoby, które znasz i od których jesteś zależny będziesz gość. A jeśli dalej pewnych spraw nie dotkniesz bo to koleżka czy ktoś inny to nigdy nie będziesz prawdziwym obrońcą społeczeństwa.
19.12.2013 20:12
IP: 31.41.24.45
648 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "tutejszy" z dnia "19.12.2013
Ja trzymam się jednej wersji, Gienio nie zaszkodził i nie pomógł. Mozna mieć tylko wrażenie, że Gienio dotyka jedynie teamtów, które dotyczą jego, a swoje biznesy opisuje jakby były charytatywne. Jeśli mieszkańcy korzystają z tego co stworzył Gienio, to Gienio ma z tego pieniądze tak, czy nie? I o to chodzi w biznesie. Ale Gienio nie rób z siebie Mataki Teresy z Kalkuty. Nieraz mam wrażenie, że chcesz być beatyfikowany po śmierci.

Powiem Ci Gienio tak, jak zaczniesz punktowac również osoby, które znasz i od których jesteś zależny będziesz gość. A jeśli dalej pewnych spraw nie dotkniesz bo to koleżka czy ktoś inny to nigdy nie będziesz prawdziwym obrońcą społeczeństwa.

To fakt nie chciał ruszać tematu dotyczącego cmentarza, czyli kolesiostwo ma swoje prawa.
19.12.2013 20:23
IP: 89.161.81.41
631 wypowiedzi
Po owocach ich poznacie...Widać jak na dłoni kto zacz.,,komu wiechcie z onuc wystajo
19.12.2013 20:49
IP: 89.161.86.249
921 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "tutejszy" z dnia "19.12.2013

Szanowni Państwo,w jakich kategoriach mamy dyskutować,Pokażmy tych Zambrowiaków,którzy za swoją kase zrobili coś dla tego miasta - i oddali we wladanie mieszkańców.Stworzenie od zera nawet pięć miejsc pracy z własnej kasy to jest coś. Jakby każdy urzędnik stworzył 2 miejsca pracy za swoją kase to bylibyśmy Ameryką,a co jest?Gdyby nie te Gregorki,Kaczyńscy Gawkowscy Każmierczaki ,Glaszewscy i dziesiątki innych nie tworzyli miejsc pracy,to co dałby Wam Starosta ? Oni tworzyli za własne pieniądze,nie podatnika,oni płaca podatki na urzędnika i Genio skoro je stworzył w ZAMBR5OWIE I JE UTRZYMUJE,TO NALEŻY TO POSTRZEGAĆ. Mógłby to tworzyć w B-stoku,Wa-wie,Ameryce,bo ma predyspozycje.A co Wam stworzył Prezes PIS za własną kasę,zarabia więcej jak starosta,swoimi decyzjami trwoni Wasz,Tak WASZ wspólny majątek,Wyrzucone w bloto 3 lata wstecz 700 000 na projekty rozbudowy szpitala,ktorych wiadomo że nigdy się nie zrealizuje,teraz następne 550 000 też w błoto,ale to nie jego kasa.Genio robi nie Tylko dla siebie,robi to dla dobra wszystkich tych co korzystają z jego osiągnięć.Czy jak budują,cieplownię,elektrownię,to budują zebyś miał możliwość korzystania z tego,ale musisz płacić,bo by to splajtowało.Nie przychodzicie na sesje powiatu i nie wiecie.Jak jest sesja,czy komisja i nie ma Genia sesja trwa godzinę,a komisja nawet 5 min.Radze przyjść na sesję powiatu i posłuchać interpelacji składanych przez Genia.Jest pewna prawidłowość,Pan Każmierczak patrzy na ręce burmistrzów,bo tam go wybraliście,a Genio na ręce Starostow bo tu na niego głosowaliście.Zaproponujcie spotkanie Panom radnym i publicznie podyskutujmy o tym co kto ma ,co kogo boli.Napiszcie tu na Forum księgę Zyczeń jak nie chcecie się spotkać i P.Kaczyński będzie Wam odpowiadał.Konkrety dot. Powiatu i bezpośrednio dotyczące radnego.Szanowny PSP pokaż anonimowo co Ty zrobiłeś w życiu z czego korzystają mieszkańcy powiatu.Porozmawiacie o sposobach na sikces,jak znaleźć pracę,dlaczego do pracy przyjmują swojakow,dlaczego niektorzy narzekają na duchownych, dlaczego łatwiej o pracę cztardziestolatce jak dwudziestolatce,tematow jest wiele,ale trzeba umieć stanąć po drugiej stronie, np. co Ty byś robiła jakby twój szofer kradł ci paliwo.itd itp.
19.12.2013 20:52
IP: 89.161.86.249
921 wypowiedzi
Cytat z użytkownika "norbert" z dnia "19.12.2013
Radny Powiatowy Eugeniuszu Kaczyński - czy ty oszuście zaprzestaniesz w końcu kłamać społeczność Zambrowa i na każdym kroku płakać i kłamać - procesy które prowadzę przeciwko tobie dotyczą twoich świńskich metod walki nieuczciwej konkurencji i są to procesy karne cywilne - nie mają żadnego wpływu na zmiłowania wartą twą "posługą społeczną". Żebyś przestał być radnym musiałby zapaść wyrok w procesie postępowania prokuratorskiego - świński głąbie.
Jan Polakowski
Panie Polakowski i to ma być prawda ?,aby Kaczyńswki nie był radnym,wystarczy nie iść na wybory i na niego nie oddać glosu...Finito
19.12.2013 23:00
IP: 82.139.162.139
301 wypowiedzi
[cite user="GIENIO"teraz procesy gospodarcze i karne o to że poinformowałem prokuraturę o przekrętach przy budowie. Udowodnie punkt po punkcie,że to co zglosiłem jest prawdą. Dlaczego ZYCIE ZAMBROWA JEST NIEDOSTĘPNE ? Gdyby informacja była nieprawdziwa,nikt by Ci pozwoleń nie cofnął,nie wstrzymywał prac,a prokurator by sprawę odrzucił,a tak PINB musi teraz pilnować i przestrzePolakowski,nie wywołuj wilka z Lasu i nie obrażaj,bo jak posunę się dalej,to obaj ze Stanislawem staniecie do spowiedzi w CBA.Za dużo wiem i poczekam na odpowiedni moment.Stanisław wydał Ci pozwolenie na budynek Usługowo Handlowy,gdzie pow. sprzedaży może być tylko max.2000m2 a co jest ? Panie Janie jak za pół roku zawita CBA,to dopiero ostatecznie zrozumiesz jakie jest Twoje miejsce w szeregu,ile straciłeś,a ile stracisz na kłótniach,rozsądny forumowicz widzi kto kogo obraża,nie będą tego widzieli działacze PIS, bo Ty im potrzebny jesteś i na Twoich plecach wspinają się do władzy. Czy Tobie potrzebne było stawianie bilbordów ze świniami,a kogo na nich przedstawiałeś,bo ja w/g koloru krawatów to oceniałem,że to są urzednicy powiatu.Jeszcze raz-Janek po co Ci ta polityka,zadbaj o pracowników,daj im paczki,daj talony,podziel się z nimi opłatkiem i podziękuj im za to że wkładaja wysiłek na Twój dobrobyt.Wiem,że nie zrobisz tego co ja,nie wyślesz ich na wakacje do ciepłych krajów,bo już taki się urodziłeś.Poznałem Ciebie już dawno kiedy swoich lokatorów i robotników do mnie nazywałeś czerwoną hołotą.Wtedy wiedziałem kim jest Jan.[/cite] Patrzcie ludzie co za wsza nie dość że donosi na sąsiadów to jeszcze szantażuje że będzie donosił CBA